Botoks yan etkisi kalıcımıdır

gzmcrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
28
2
35
Merhaba arkadaslar tekrar sormak istiyorum çünkü kimse cevap yazmıyor bundan 5 ay önce ilkkez kazayagıma botoks yaptırdım ve etkisi hala devam ediyor gözaltı torbası olustu halka gbi ilk yapıldıgında baya şiş ti ama suan baya gecti cok dikkatli bakınca anlasılıyor bu durum gecicimi korkuyorum kalıcı olmasından

Merhaba arkadaslar tekrar sormak istiyorum çünkü kimse cevap yazmıyor bundan 5 ay önce ilkkez kazayagıma botoks yaptırdım ve etkisi hala devam ediyor gözaltı torbası olustu halka gbi ilk yapıldıgında baya şiş ti ama suan baya gecti cok dikkatli bakınca anlasılıyor bu durum gecicimi korkuyorum kalıcı olmasından
Peki yuzunuzde sarkma veya dusme oldumu

Hayır olmadı zaten sadece alnıma ve kazayagıma yaptı göz doktoru kendisi hastanede tüm doltorlar ona yaptıryor birsey olmadı bende oldu bildgnz gözaltrm şişti ödem gbi ama torbalanma seklinde sarkma vs hic yok zaten cok dogal oldu tek sorun torbalanma yaptı

Dozu biraz yüksek yaptı galiba çünkü etksi hala var ve ilk uygulama oldgu halde

botoks uygulamalarında genelde kişiden kişiye 3 ile 6 ay arasında kalıcılığı değişir uygulamanın etkisi geçtikten sonra yüzünüz eski haline döner kalıcı bir etkisi yoktur bu tarz işlemleri de deneyimli cildiye veya estetik doktorlarının yapmasını tavsiye ediyorum geçmiş olsun

Merhaba cevap attgnz için tesekkür edrm smdi doktordan geldm altı aya 20 gün var daha dolmasına beyfendi nedesin bide smdiye etkisi kalmamıstr artk gecen gecti kalan sizden kaynaklıdr bende dedm nasıl olur yaptrdktan sonra oldu size geldgmde 10 güne gecer demistnz dedm ozamn daha şişti dedm bende böyle birsey yok bildgnz şiş gölgede daha cok belli oluyor ama hala cizgim cıkmadı nasıl etkisi gtmis olırki dyrm kalmamıstr dyr cok morelm bozuk

Yaptrdgm kişi gözdoktoruydu ve orjinal marka kullandı herkeze yapıyor birtek bnde böyle oldu

Merhaba cevap attgnz için tesekkür edrm smdi doktordan geldm altı aya 20 gün var daha dolmasına beyfendi nedesin bide smdiye etkisi kalmamıstr artk gecen gecti kalan sizden kaynaklıdr bende dedm nasıl olur yaptrdktan sonra oldu size geldgmde 10 güne gecer demistnz dedm ozamn daha şişti dedm bende böyle birsey yok bildgnz şiş gölgede daha cok belli oluyor ama hala cizgim cıkmadı nasıl etkisi gtmis olırki dyrm kalmamıstr dyr cok morelm bozuk
Merhabalar,
Merak ettim. Sizin şikayetinizi yazışınızdan Kasım ayindan bu yana yaklaşık 3 ay geçmiş. Gözalti torbanız geçti mi? Bende yaklaşık 3 hafta önce yaptırdım göz çevreme botoks. Bende de çok kötü gözaltında torbalanma oluştu ve daha yaşlı gözükür oldum. Umarım gözaltı torbanız geçmiştir. Ve ne kadar sürede geçti? Geçmesi için özel bir şey yaptınız mı? Merakla cevabızı bekliyorum.

benb yaptırıyorum botox. bir sorun yaşamadım ama bildiğim kadarıyla yan etkileri geçici oluyor

Kusura bakma yeni konu açmayayim dedim biraz konuna musallat olacağım.Ben daha yeni botoks yaptırdım doktorum bu sefer benim istediğim üzerine yanağıma da yaptı baştan demişti ama oraya dolgu koyalım diye ben ekstra para vermek istemedim.Su an gülünce ağzım standart bir şekilde hilal şeklini almıyor yani igreniyor gibi bir ifadem oluyor gülünce akdhdhsjj😁ne yapacağım ya Allah'tan maskeler var dört ay sonra eski haline gelir mi sizce

Ben de yaptırdım 2 kez , anlima, kaşlarımın arasına ve kaz ayaklarıma çok memnun kaldım . Ama insan alınsınca o görüntüye sürekli yaptırmak istiyor . Ben de sadece 1 gün ağrı yaptı biraz okadar. Bir de gıdı tedavisi yaptırdım , ondan da çok memnun kaldım. Daha fazlasını yaptırmaya biraz korkuyorum , netten araştırırken bazı kötü sonuçlara rastlayinca.

Benim hele hiç çizgim yoktu, başlayayım ilerde hiç olmasın diye yaptırdım sadece kaz ayaklarıma spnuç gülünce göz altım torba torba çizgi çizgi oluyor, yaşlı gibi gözukuyorum çok mutsuzum suan 4 ya da 4,5 ay oldu etkisi daha hiç gtmedi :/

Benim hele hiç çizgim yoktu, başlayayım ilerde hiç olmasın diye yaptırdım sadece kaz ayaklarıma spnuç gülünce göz altım torba torba çizgi çizgi oluyor, yaşlı gibi gözukuyorum çok mutsuzum suan 4 ya da 4,5 ay oldu etkisi daha hiç gtmedi :/
Doktorunuz ne diyor? Bu arada estetisyenler de bu işi yapıyor artık. Siz öyle bir yere mi yaptırmıştınız?

ben 30 yaşında başladım alın kaş arası ve kaz ayaklarına düzenli yaptırıyorum, hiç yan etkisini görmedim ve zamanında başladığım için de çok memnunum. Güvenilir kişilere yaptırmak ve lisanslı botoks kullanmak en önemlisi bence

Kusura bakma yeni konu açmayayim dedim biraz konuna musallat olacağım.Ben daha yeni botoks yaptırdım doktorum bu sefer benim istediğim üzerine yanağıma da yaptı baştan demişti ama oraya dolgu koyalım diye ben ekstra para vermek istemedim.Su an gülünce ağzım standart bir şekilde hilal şeklini almıyor yani igreniyor gibi bir ifadem oluyor gülünce akdhdhsjj😁ne yapacağım ya Allah'tan maskeler var dört ay sonra eski haline gelir mi sizce
Ay çok güldüm ya
Cidden mi öyle oldu
Bugün nasıl peki halen aynı mı

X