boşlukkkkk

• Konu Sahibi ruya_bilmecesi
  • Başlangıç Tarihi
R

ruya_bilmecesi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ruya_bilmecesi
ben 24 yaşındayım ve lise mezunuyum.okuldan sonra ilk seneler bilinçli çalışmadım sonra çok zor gelmeye başladı.iş hayatım hiç olmadı yani. etraf sürekli baskı yapıyo evde oturma çalış kendine yazık ediyosun vs gibi ama hiç cesaretim yok ayrıca isteğimde yok.dışarı çıktığım zaman çok tedirgin huzursuz oluyorum ve biran önce eve geri dönmek istiyorum. alışveriş , gezmek zevk vermiyo.
öyle çok arkadaşı çevresi olan biride değillim sürekli evdeyim ve artık herşey çok boş anlamsız gelmeye başladı.kendimi çok yalnız ve değersiz hissediyorum. olaylara - en basit şeylere ağlayarak ve tepkli yaklaşıyorum. okul yıllarımda olmama rağmen şimdi çok saplantılı ve kompleksi oldum. aslında bu durumu bende kendime yakıştıramıyorum ama başa da çıkamıyorum.hergece yattığımda yarından itibaren değiştiricem diyorum herşeyi ama hiçbirşey değişmiyor.. insanlarla birebir diyaloğa girince dilim tutuluyo heycanlanıyorum ve karşı tarafa da belli ediyorum , önemlisi kendimi ifade edemiyorum !
psikiyatrise gitmeyi düşünüyorum ama o da boş geliyo. ne anlatıcam ki ona diyorum kendi kendime .......

lütfen bi yol gösterin.

X