Bosanmak uzereyiz esyalarimi getirip kapinin onune birakmis ?

13 Eylul Hamile oldugunu ogreniyorsun
17Eylul ? Yildirim nikahiyla evleniyorsun
22Eylul civari bebek dusuyoe
22Eylul? Ayrilis dayak siddet ailesi istememis filan
21Ekim seni medyada neden stalkliyor
29 Ekim kapina niye esya birakti

Valla bende bilmiyom canim ya. Bi sorsan mi acaba?

Ben sizi anlayamadım . Hem bosaniyosunuz kesin olarak geri dönüşü yok hem de çok merak ettim arayayim mi diyosunuz.
Siz bence hala Eşinizi unutamamissiniz.
Hayır 1 ay 2 ay ne fark eder. Adam çöpe atmak istememış sizle de muhattap olmamak için getirmiş .
Eğer o eşyalara ihtiyaciniz yoksa götürün çöpe atın bitsin bu dava. Yok arayim mi niye böyle yaptı. Niye merak ediyosunuz ki ne amaçla getirdiğini.
Kafanızı bile takmayın kararınız netse.
Asla aramayın

Ben sizi anlayamadım . Hem bosaniyosunuz kesin olarak geri dönüşü yok hem de çok merak ettim arayayim mi diyosunuz.
Siz bence hala Eşinizi unutamamissiniz.
Hayır 1 ay 2 ay ne fark eder. Adam çöpe atmak istememış sizle de muhattap olmamak için getirmiş .
Eğer o eşyalara ihtiyaciniz yoksa götürün çöpe atın bitsin bu dava. Yok arayim mi niye böyle yaptı. Niye merak ediyosunuz ki ne amaçla getirdiğini.
Kafanızı bile takmayın kararınız netse.
Asla aramayın

Esinin her ama her hareketiyle ilgili konu acip "sizce amaci ne, neden boyle yapmis olabilir" diyorsun.. Bence senin bosanmaya gonlun yok ya da yaşlar ergenlik seviyesinde kalmis, surekli bi anlam aramalar ve anlam yüklemeler var, bilemiyorum..
Kafasinda gercekten bitiren biri, degil anlam yuklemek, gormek duymak yalvarilmak bile istemez bence..
Ha bitirememek suc degil elbette.. Ama o zaman da "asla affedemem, dönüşü yok" demek anlamsiz.. Iyice dusun bence, enine boyuna..
Aynen katılıyorum

Ayrıca adamın uzaklastirmasi varsa senin onu araman da suç biliyorsun demi ?
Yarın mahkemede uzaklaştırma verdirtti ama beni aradı derse işın yaş

Tek kalan onlar olmasi lazim. Cooe atsaymis keske kendisi beni dovmus birisi bu kadar dusunceli gormek beni sasirtti bebegim karnimdayken tekme yedim bebegimi kaybettim bu kadar dusunceli olmasi sasirtti. Bir amac var bunun altinda bence
Neden erkekler o kadar yapip ettikten sonra bir harekette kafamiz karisiyor. Lutfen aramayin...

Esimle bosaniyoruz.
Ben kendisini affedemem zaten asla.
1 aydir ayri yasiyoruz.
Bu sabah yuruyuse cikarken bir baktim ayakkabim ve cantam kapinin onunde.
Cok sasirdim cunku kendisinden istemedim getirmesini.
Neden 1 ay sonra bunu yapmis olabilir.
Sizce esime yazip neden diye sorsam mi yoksa sessizlik en buyuk cevapmi olur?
Yardim edin nolur?
Arama sonuçta siz getir demediniz. Canı cehenneme pislik herif.

eşyaları çöpe atın..
polise şikayet edin uzaklaştırmayı ihlal ettiği için.. en azından uyarsınlar gözü korksun.
zaten aramayın dememe bile gerek yok, sakın aramayın!!

Eşinizle alakalı başka bir konunuzda yine büyü içeriği vardı, uyarı verip konuyu kapatmıştık, kapatırken büyü vb konuların yasak olduğunu belirtmiştik, yine büyü diyorsunuz.
Lütfen site kurallarına uyunuz.

X