Bosanmak uzereyiz esyalarimi getirip kapinin onune birakmis ?

Bety1092

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2017
94
17
Esimle bosaniyoruz.
Ben kendisini affedemem zaten asla.
1 aydir ayri yasiyoruz.
Bu sabah yuruyuse cikarken bir baktim ayakkabim ve cantam kapinin onunde.
Cok sasirdim cunku kendisinden istemedim getirmesini.
Neden 1 ay sonra bunu yapmis olabilir.
Sizce esime yazip neden diye sorsam mi yoksa sessizlik en buyuk cevapmi olur?
Yardim edin nolur?

evde tek kalan eşyanız onlar mı? eger onlar ise izinizi silmeye çalışıyor gibi geldi.
yok degil ise görebilirim ümide taşımış özlemiş olabilir mi?

Olayın detaylarını bilmiyorum ama bence dikkatinizi çekmek için yapmış zaten, ararsanız ekmeğine yağ sürersiniz gibi geldi.
Banada oyle gbi geldi. Ailesi yuzunden ayrildi benden ailesi istemiyor diye. Sonra barisalim dedi ama bende kabullenemedim. Dayak yedim hamile halimle. Bebegimi kaybettim. Dava actim oda acti karsi dava. Simdi 1 ay sonra bunu yapmasi cidden beni merakta birakti. Ama yinede aramiycam

evde tek kalan eşyanız onlar mı? eger onlar ise izinizi silmeye çalışıyor gibi geldi.
yok degil ise görebilirim ümide taşımış özlemiş olabilir mi?
Tek kalan onlar olmasi lazim. Cooe atsaymis keske kendisi beni dovmus birisi bu kadar dusunceli gormek beni sasirtti bebegim karnimdayken tekme yedim bebegimi kaybettim bu kadar dusunceli olmasi sasirtti. Bir amac var bunun altinda bence

Okudum şimdi konularınızı, önce apar topar herkesi çiğneyerek evlenip sonra bebeğinizi aldırmışsınız onun yüzünden, üstelik bir de saçma sapan konulardan dayak yemişsiniz, ailesinden görmediğiniz hakaret kalmamış. Kusura bakmayın ama şerefsizin tekiymiş asla aramayın. Daha ''bunu neden yaptı?''sı mı kalmış işin? Merak bile etmeyin. Cinlendim sabah sabah ya, deli midir nedir eski eşiniz?

Banada oyle gbi geldi. Ailesi yuzunden ayrildi benden ailesi istemiyor diye. Sonra barisalim dedi ama bende kabullenemedim. Dayak yedim hamile halimle. Bebegimi kaybettim. Dava actim oda acti karsi dava. Simdi 1 ay sonra bunu yapmasi cidden beni merakta birakti. Ama yinede aramiycam
Aramayın

Okudum şimdi konularınızı, önce apar topar herkesi çiğneyerek evlenip sonra bebeğinizi aldırmışsınız onun yüzünden, üstelik bir de saçma sapan konulardan dayak yemişsiniz, ailesinden görmediğiniz hakaret kalmamış. Kusura bakmayın ama şerefsizin tekiymiş asla aramayın. Daha ''bunu neden yaptı?''sı mı kalmış işin? Merak bile etmeyin. Cinlendim sabah sabah ya, deli midir nedir eski eşiniz?
Buyu falan mi var acaba esyalarda ondan dusundum. Severler oyle seyleri. Cok garip geldi onca olayin uzerine bunu yapmasi

Tamam işte, dikkatinizi çekmeye çalışıyor besbelli. Bu adama dönmek demek çek beni vur demek. Çok canım sıkıldı gerçekten. Size de çok geçmiş olsun umarım hızlıca toparlanır, hepsini unutup hayatınıza bakarsınız.

Buyu falan mi var acaba esyalarda ondan dusundum. Severler oyle seyleri. Cok garip geldi onca olayin uzerine bunu yapmasi

Büyü müyü değil hanım efendicim. Sütü bozuk, kanı bozuk. Sizi nikah günü aldığınızda daha kimsenin haberi yokken twitter yüzünden dövmüş. İsterse içine cin kaçmış olsun, izahati yok.

Tamam işte, dikkatinizi çekmeye çalışıyor besbelli. Bu adama dönmek demek çek beni vur demek. Çok canım sıkıldı gerçekten. Size de çok geçmiş olsun umarım hızlıca toparlanır, hepsini unutup hayatınıza bakarsınız.
Donemem zaten yasadiklarimi kabullenemiyorum hala. Sizin dediiginiz gbi dikkatimi cekip neden esyalarimi biraktin falan dememi istedi belkide yazmami aramami ama yapmak icimden gelmiyor benimde. Gidip sikayet etsem yine 3.ihlal olacak belkide birine koydurmus onuda bilemiyrm ki

merhaba ;
Kendini kurmuş belliki tehlikeli bir insan profili , 1 ay sonra hala saçma sapan olağandışıtepliler veriyorsa hircin vepsilolokik problemleri vardir .kendini adeta kurmus kurmus size gelmis .donmeniz halinde ooo ne yaparsam yapayim beni ariyor o da benimle barışmak icin aradi ne yapsamda bana asik diye dusunecektir

merhaba ;
Kendini kurmuş belliki tehlikeli bir insan profili , 1 ay sonra hala saçma sapan olağandışıtepliler veriyorsa hircin vepsilolokik problemleri vardir .kendini adeta kurmus kurmus size gelmis .donmeniz halinde ooo ne yaparsam yapayim beni ariyor o da benimle barışmak icin aradi ne yapsamda bana asik diye dusunecektir
Aslinda bana don demedi. Ben sabah gordum kapimizin onunde esyalari. Beni dovdu hamileyken. Bebegimi aldirdim cok kotu seyler yasadim onun ve ailesi yuzunden. Garip gelende bu 1 ay sonra boyle sacma birsey yapmasi. Deidiginiz gbi cok tehlikeli bir insan
Ama barismak icin mi yapti yoksa ben hesap sorayim diyemi bilemem. Ne yapmam gerek uzaklastrmasi var gidip yeniden sikayet mi etsem. 3. Olck bu sefer.

Size gerçekten üzülüyorum. Ya bu adam size neler yaşattı. Siz kaç oldu yok sosyal medyadan beni takip ediyor napmaya çalışıyo yok eşyalarımı bırakmış napmaya çalışıyo. Çok seviyo sizi ölüyo aşkınızdan.. yaşınız kaç çok merak ettim.. size bunlari yaşatan adamdan nasıl soğumadınız hala onun yaptiklarindan barışma umudu çıkarabiliyosunuz barısmam deseniz de açtığınız konulardan bu anlaşılıyor. Ne yaşanırsa yaşansın siz her seyi karşınıza alıp bebeğiniz için canınız için evden kaçtınız o adama. O size sahip çıkmadı bebeğinizden bile oldunuz. Artık kendinize gelin bi kadın olarak güçlü olun.. önünüze bakın lütfen

Esimle bosaniyoruz.
Ben kendisini affedemem zaten asla.
1 aydir ayri yasiyoruz.
Bu sabah yuruyuse cikarken bir baktim ayakkabim ve cantam kapinin onunde.
Cok sasirdim cunku kendisinden istemedim getirmesini.
Neden 1 ay sonra bunu yapmis olabilir.
Sizce esime yazip neden diye sorsam mi yoksa sessizlik en buyuk cevapmi olur?
Yardim edin nolur?
Esinin her ama her hareketiyle ilgili konu acip "sizce amaci ne, neden boyle yapmis olabilir" diyorsun.. Bence senin bosanmaya gonlun yok ya da yaşlar ergenlik seviyesinde kalmis, surekli bi anlam aramalar ve anlam yüklemeler var, bilemiyorum..
Kafasinda gercekten bitiren biri, degil anlam yuklemek, gormek duymak yalvarilmak bile istemez bence..
Ha bitirememek suc degil elbette.. Ama o zaman da "asla affedemem, dönüşü yok" demek anlamsiz.. Iyice dusun bence, enine boyuna..

X