Boşanmak istiyorum 8 aylık bebeğim var

Ama ben kendisini hiçbi şekilde sevmiyorum esrarı 2 gündür içmiyor yemin etti cocugun üstüne ama biz anlaşamoyoruz sürekli kavga gürütlü evde hiç birbirimize saygı sevgi göstermiyoruz hep kavga ediyoruz okadar soğudum okadar uzaklaştımki nefret bile edemiyorum artık çok zorba herşeyi zorbalıkla yapıyor yobaz ailesindende nefret ediyorum

Boşansanız bile peşinizi bırakmaz anlattığınız gibiyse. Çocuğu bahane eder vs, huzur vermez. Ama yine de çekmek zorunda değilsiniz. Evden çıkmanıza izin vermiyorsa en kötü polisle çıkarsanız evden. Böyle bi şekilde olursa da sığınma evi vs teklif ediliyor size hiç bir şekilde ulaşamıyor. Kimse ulaşamıyor hatta. Arkadaşımın eşi şiddet artı zorla cinsel ilişki gibi sebeplerden evden kaçıp ailesine sığınmıştı , orda bile huzur vermeyince eşi, çocukla birlikte sığınma evine yerleşti biz bile ulaşamıyoruz. O isterse arıyor bizi.

Yani esrar bağımlısı bir adamdan ne cesaretle çocuk yaptınız aklım almıyor. Hadi prezervarif geri çekilme gibi yöntemler erkeğin elinde. 10 dakikada spral taktırsanız yine olurdu. Üzülüyorum o çocukların geleceğine😟

Ailenizin evine gidin.
Sığıntı olmazsınız bir hata yapmışsınız.
17 yaşında evlenmişsiniz.
Hatadan dönebilirsiniz.
Ailenizle kalın ve o sırada boşanma davası açın.

Eşim esrar kullanıyor dediğinizde zaten hemen boşanırsınız.

Ailenizin evine gidin.
Sığıntı olmazsınız bir hata yapmışsınız.
17 yaşında evlenmişsiniz.
Hatadan dönebilirsiniz.
Ailenizle kalın ve o sırada boşanma davası açın.

Eşim esrar kullanıyor dediğinizde zaten hemen boşanırsınız.
Ama bıraktım diyor 2 3 gündür içmiyor elimde içtim dediğine dair kanıt var resim onu sayarlarmı bide test falan yaparlar mo ona içip içmedğini anlamak için

Valla bana biraz fake geldi konu. Kimlikte kimlik tutturmuşsun ama kimlik ile ne işin var allah aşkına . Telefon elinde ara polisi diyorlar hala yok günah değil mi yok ailemden utanırım bilmem ne . Eğer konu gerçek ise; Çocuğunu seviyor demişsin çocuğunu seven adam öyle mi yapar .
Herkes söylemiş ama ben de söyleyeyim ; ara polisi bak o kilitli kapıyı nasıl açtırıyor aslanlar 😉

+1000000000

Yani herkes polisi ara, 183’ü ara diyor hala esrar kullanıyor, yemin ettirdi, günah vs. Yani ben anlayamadım cidden?

Sen sımdılık alttan almıslık yap.
Evde silah pompalı bılmem ne sana zarar verexek seyler varsa ortadan kaldır ya da yanına al sonra polıse basvur sen bu adamdan bosanmaya kalksan oracıkta oldurur senı o potansıyelı goruyorm eve kapatandan bu beklemır yanı. Uzaklastıema falanda alsın of oyle bi cıkmazdasınız kı sımdı tatlı dılle anlasmalı bosanmak ıstesenız oldurur bu adam sızı, polıs molıs katıp bosansanız aılenızın yanına gıtsenız bıle sıze olan ofkesını sızden ve aılsnızddn cıkarır. Bır sekılde korunma taleb et vslls ben burdan tedırgın oldum

Şuan ailemin evindeyim ama babam boşanmamı istemiyor
Sakın babanız boşanmanızı istemiyor diye geri dönmeyin çünkü iyice zora girersiniz. Nasıl olsa bir defa da gitti geldi ailesi sahip çıkmıyor kimsesi yok diye düşünür. Adam bağımlı ve sizi eve kapatıyor. Bunlar boşanmak için fazlasıyla geçerli sebepler.
Babanız da alışır bir süre sonra. Neden istemiyor acaba madde kullanan kızına şiddet uygulayan birine nasıl güvenebiliyor.

Aıleniz sızı nasıl aldı ? Eşiniz ne tepkı verdi ? Keske yazsaydınız buraya.bi suru kişi size akıl vermiş.merak ediyoruz

Bakım benim ailem çok iyiler daha öncede kavga edip geldiğim için sanıyorlarki yine öyle ama bu sefer aynı değil benim içimdeki herşey bitti ne saygı ne sevgi ya nefret bile etmiyorum ben kararımı verdim boşanıcam hafta içi gidicem adliyeye sağlamda avukat bulucam tek celsede boşancam inşallah ayrıca annemgil mecburi beni kabul etcekler sokağa atcak halleri yokya zamanlada alışcaklar

Aıleniz sızı nasıl aldı ? Eşiniz ne tepkı verdi ? Keske yazsaydınız buraya.bi suru kişi size akıl vermiş.merak ediyoruz
Bakım benim ailem çok iyiler daha öncede kavga edip geldiğim için sanıyorlarki yine öyle ama bu sefer aynı değil benim içimdeki herşey bitti ne saygı ne sevgi ya nefret bile etmiyorum ben kararımı verdim boşanıcam hafta içi gidicem adliyeye sağlamda avukat bulucam tek celsede boşancam inşallah ayrıca annemgil mecburi beni kabul etcekler sokağa atcak halleri yokya zamanlada alışcaklar

X