Boşanmak istiyorum 8 aylık bebeğim var

Emine azra mina

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
33
12
25
Merhana hanımlar ben boşanmak istiyorum eşim esrar kullanıyordu ailesine şikayet ettim birdaha kullanmıcağım diye yemin etti ama ben ondam nefret bile etmiyorum bişey hissetmiyorum boşanma davası açmak istiyorum kabul etmiyor beni eve kapattı kimliğimi sakladı anahtarı sakladı işede gitmiyor ama ben kararlıyım boşanacam 5 kuruş paramda yok ayrıca annemde boşanırsan gel bizle kal diyor ama ben çok utanıyorum onlarla yaşayamam onları ezipte evlendim şimdi geti dönersem Sığıntı gibi hissederim ben napayım nolur yardım edin nasıl boşancam ben bu adamdan ne yapayım tecrübeli olan ablalar kardeşler nolur çok çıkmazdayım kendisi zorba çocuğumu benden ayıramazsın diyor ama hiç anlaşamıyoruz çok yobaz ailesinide sevmiyorum çok kararlıyım ben ama bırakmıyor beni

Kimsenin sizi eve kapatmaya hakkı yok buraya yazabildiğinize göre telefon elinizde polisi çağırın çıkartsın sizi, şikayetçi olun. Avukat tutmaya gücünüz yetmiyorsa devlet yardımcı olur. Elin adamının kahrını çekeceğinize anne babanızın kahrını çekin daha iyi. 8 aylık bebekle sokakta yatamayacağınıza göre ve şu an çalışmıyorsunuz anladığım kadarıyla mecbur aile yanına dönersiniz. Eğer aileniz bebeğe bakmayı kabul ederse iş bulun çalışın para biriktirip 2 yaştan sonra kreşe verebilirsiniz, ayrı eve çıkabilirsiniz

Asla boşanmam bu evden cocugumu çıkaramazsın diyor dava açsam param yok devlet bana yardımcı olurmu ya 100 200 liralık bişeyse bulurum ama öbür türlü hiç durumum yok çalışmıyorum ama işim hazır istediğim an çalışabilirim ailemin durumu iyi bana destek çıkarlar ama zamanında çok üzüpte evlendim ailemi şimdide çok utanıyorum kötü bişey mi yapıyorum babasından ayırarak sizce ama hiç anlaşamıyoruz sevmiyorum bi gram

Korktum ben acikca soyleyim sana bagimli bi esin var gibi duruyor seni eve kapatan allah korusun sana ve bebegine ne fenalıklar yapmaz 183 aile ve sosyal bakanlik hatti ara ve bilgi al durumu anlat gelip seni alsinlar güvenli bi yere alsinlar o adama da bisey soyleme yapacagin isi gizliden yap kac kurtar kendini akilli davran lutfen..

Peki nasıl ayrılıyım kimliğimi aldı bana yemin ettirmeye çalışıyor işe giderim ama evden gitmiceksin mahkemeye falan gitmiceksin öyle bırakırım tek başına evde diyor yeminde edemem cocugumun üstüne güzelce diyorum ayrılalım diye hemen üstüme zıplıyo bağrıyor inanırmısınız 4 5 gündür yemek yapmıyorum öyle pijamalarla oturuyorum boş boş bakınıyorum aynı yatakta aynı odada bile durmuyorum saklamıi cocugun kimliğini ide benimkinide bana takık bu adam bırakmıyor

Peki nasıl ayrılıyım kimliğimi aldı bana yemin ettirmeye çalışıyor işe giderim ama evden gitmiceksin mahkemeye falan gitmiceksin öyle bırakırım tek başına evde diyor yeminde edemem cocugumun üstüne güzelce diyorum ayrılalım diye hemen üstüme zıplıyo bağrıyor inanırmısınız 4 5 gündür yemek yapmıyorum öyle pijamalarla oturuyorum boş boş bakınıyorum aynı yatakta aynı odada bile durmuyorum saklamıi cocugun kimliğini ide benimkinide bana takık bu adam bırakmıyor
kimlikle ne işiniz var. gider yeniden çıkarırsınız, 5 dklık iş.

Korktum ben acikca soyleyim sana bagimli bi esin var gibi duruyor seni eve kapatan allah korusun sana ve bebegine ne fenalıklar yapmaz 183 aile ve sosyal bakanlik hatti ara ve bilgi al durumu anlat gelip seni alsinlar güvenli bi yere alsinlar o adama da bisey soyleme yapacagin isi gizliden yap kac kurtar kendini akilli davran lutfen..
Aynen arayamiyosa adresini birimize desin biz arayalim

Merhana hanımlar ben boşanmak istiyorum eşim esrar kullanıyordu ailesine şikayet ettim birdaha kullanmıcağım diye yemin etti ama ben ondam nefret bile etmiyorum bişey hissetmiyorum boşanma davası açmak istiyorum kabul etmiyor beni eve kapattı kimliğimi sakladı anahtarı sakladı işede gitmiyor ama ben kararlıyım boşanacam 5 kuruş paramda yok ayrıca annemde boşanırsan gel bizle kal diyor ama ben çok utanıyorum onlarla yaşayamam onları ezipte evlendim şimdi geti dönersem Sığıntı gibi hissederim ben napayım nolur yardım edin nasıl boşancam ben bu adamdan ne yapayım tecrübeli olan ablalar kardeşler nolur çok çıkmazdayım kendisi zorba çocuğumu benden ayıramazsın diyor ama hiç anlaşamıyoruz çok yobaz ailesinide sevmiyorum çok kararlıyım ben ama bırakmıyor beni
Polisi arıyorsunuz. Karakola gidip şikayetçi oluyorsunuz. Karakolda ailenizi arayıp onlara gidiyorsunuz.
Kendi düzeninizi kurunca da ayrı eve çıkarsınız.

Yardim isteyin 183 arayin gelirler alirlar sizi siginma evine alirlar sonra ailenin yanina gecersin laf anlatmaya çalışma anlamaz belli guzellikle olmayacak iste...

Böyle bir durumda yalan yere yemin edesilirsiniz.
Çünkü tehdit altındasınız

X