Boşanma davası

mirosum4513

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
72
-4
26
Merhabalar. Çekişmeli boşanma davası aşamasındayim. Eşim elinde hiç bı kanıt delil olmadan şüpheye dayanarak mahkemeden hts kayıtlarımi isteyebilir mi ? 2 soru olarak da telefonuma el koydu hat ve telefon ona aitti ama iPhone telefon iCloud ve telefonu 4 yıldır kullanan bendim. Yine de savcılığa suç duyurusunda bulundum. Telefonumdan herhangi birşey yapsa çıkar mı özellikle WhatsApp dan ve yaptığı bu durum için ve içerisinden birşeyler sunabilir mi ?

Merhabalar. Çekişmeli boşanma davası aşamasındayim. Eşim elinde hiç bı kanıt delil olmadan şüpheye dayanarak mahkemeden hts kayıtlarımi isteyebilir mi ? 2 soru olarak da telefonuma el koydu hat ve telefon ona aitti ama iPhone telefon iCloud ve telefonu 4 yıldır kullanan bendim. Yine de savcılığa suç duyurusunda bulundum. Telefonumdan herhangi birşey yapsa çıkar mı özellikle WhatsApp dan ve yaptığı bu durum için ve içerisinden birşeyler sunabilir mi ?
Ha deyince hts kayıtlarını vereceklerini sanmıyorum. Telefonunuzda tehtit unsuru olarak kullanacağı bir şey var mı? Yoksa önemsemeyin.

Boşanma davasında hts kaydı verileceğini sanmıyorum. Telefonunuzda sıkıntılı birşey var mı?

Boşanma davasında hts kaydı verileceğini sanmıyorum. Telefonunuzda sıkıntılı birşey var mı?
Ya yok da büyük bı sıkıntım var şuanda ben kendisinjn e devletine giriş yapmıştım şifresini biliyordum. Şimdi şifresini değiştirmiş anladı sanırım büyük bı sıkıntı çıkar mı acaba ?

Ya yok da büyük bı sıkıntım var şuanda ben kendisinjn e devletine giriş yapmıştım şifresini biliyordum. Şimdi şifresini değiştirmiş anladı sanırım büyük bı sıkıntı çıkar mı acaba ?
Bir işlem yapmadıysanız ne sorun olacak ki. Bir endişeniz var ama anlamadım

Bir işlem yapmadıysanız ne sorun olacak ki. Bir endişeniz var ama anlamadım
Yok ya vallahi yapmadım bı işlem korkum şu ki ben daha önce de instagramina giriş yapmıştım dava da bunu belirtti sosyal hesaplarına izinsiz giriş yaptı diye şimdi e devlete de girmeyi söylerse büyük bı suç mu ? İcra borçlarına bakmak için girmiştim ben. Anlamış büyük ihtimalle giriş yaptgimi şifreyi değiştirmis. Ama asla bı işlem yapmadım

Yok ya vallahi yapmadım bı işlem korkum şu ki ben daha önce de instagramina giriş yapmıştım dava da bunu belirtti sosyal hesaplarına izinsiz giriş yaptı diye şimdi e devlete de girmeyi söylerse büyük bı suç mu ? İcra borçlarına bakmak için girmiştim ben. Anlamış büyük ihtimalle giriş yaptgimi şifreyi değiştirmis. Ama asla bı işlem yapmadım
Birsey yapmadıysanız anlamamıştır

Neden telefon kayitlarini istiyor ? Kendi uzerineyse hat
Tabii ki geçmişe dair ne varsa bakar

Whatsaptan emin degilim

O zaman nerden anlayacak ve bu neden büyük bir dert sizin için? Giriş yaptığınızı da nasıl kanıtlayacak bilmiyorum ama işlem yapmadıysanız bir şey olmaz sanki
İkimizde karşılıklı davalar açtık daha önce de instagramina giriş yapmıştım onun için dava da kişisel haklara saldırı olarak yazmış. Şimdi e devlet daha büyük birşey aleyhime birşey olmasından korkuyorum

Neden telefon kayitlarini istiyor ? Kendi uzerineyse hat
Tabii ki geçmişe dair ne varsa bakar

Whatsaptan emin degilim
Kendisinin elindeydi 3 aydır telefonum kendisi birşeyler yapıp delil üretse ispatlayabilir mıyım onu sormak istemiştim.

Dava sonuçta illa bir şeyler ileri sürülecek o sürecek siz de süreceksiniz korkmayın ayrıntıları kullanın

E-devlet ayarlarında cihaz geçmişine bakınca hangi saatte hangi konumdan ve hangi cihazdan giriş yapıldığı yazıyor 🤷🏻‍♀️
Arama geçmişi de dahil herşey çıkıyor.. (Yani neye baktıysanız)

3 aydır ondaysa
Bi bok yapamaz. Şüpheli durum sonuçta

Avukatınız yok mu?
Var ama aile dostu bı avukat benden çok davayla ailem abim babam ilgileniyor kadına herşeyi soramiyorum öyle saçma birşey. Telefon için savcılığa suç duyurusunda bulundum ama ne oldu bilmiyorum

X