Boşananlar :/

Alabileceğim kadar alacağım inşallah. Yok paragöz olsam çalıştığı işe askerlisiğine bakardım:) evlenirken evi olduğunu bile bilmiyordum körü körüne evlendik. Kendileri söylediler al ev al araba diye bir araba verdiler nikahtan 3 gün önce falan sattılar sahte bilezik taktılar :) şaka gibiydi eşim beni çok sever ama ailesinin izinden gittiği için otu çek köküne bak hesabı onlara uydu ve kendi çıkarı için kullandı vazgeçmeyeceğimi bildiği için. Sonunda vazgeçtim. İyiki çocuğum yok ama çok utanıyorum herkesten.

Parlamasını bile istemiyorum. Şu 5 yılı silip atsam razıyım. Gençlik aşkım herkese savunmuşluğum. Herkes ama herkes söyledi bana ben görmedim kendide pek efendi görünüşlüdür :) resmen ayak üstü kandırdı beni çok doluyumda :) inanılmaz küfürleri hak ediyor

Çok canın acıo ama geçiyor.Benımde altınlarımı bılezıklerımı aldılar en son kayınbaba denen karaktersız oglum bana kefıl olucak sende ımza ver dedı ımza vermedım dıye boşandım.Sana her sey çok kolay olucak diyip senı kandırmıcam.Canın acıcak için yanıcak yerı gelıcek mıden bulanacak ama gececek.Ben 2018 11. Ayda bolandım 3 ay 27 gun evlı kaldım.Avukat çok onemlı oaradan kaçıp sacma bı avukat bulayım deme .Açacagın davada her seyı guzel bı sekılde yaz .Umarım elınde kanıt vardır.Adam barışalım demıyor mu?

Kizginliginiz aslinda kendinize. Nasil yaptim,nasil inandim,dusuncesi. Hayat ve insan. Hayat surprizlerle doludur,insan da zayif ama bir o kadar gucludur. Kendinizi affedin,tecrube hanenize yazin ve ilerleyin. Hatalarinizdan ders aldiginizda gelisecek ve olgunlasacaksiniz. Artik hirpalamayin kendinizi.

Nasil anlamadım kız düğünde sana sahte altın mi taktılar? Arabayi ne diye sattılar cok pislik bir aileymis gercekten. Esin hic pisman degilmi? Gozu kör olmus galiba

Üzgünüm canım, o boşluk dediğin şeyy uzun bi süre sürecek, ve uzunnn uzun bi süre içinde acıyacak, sende ailende malesef çok çok üzüleceksiniz yedikleriniz gün gelecek boğazınıza dizilecek, gün gelecek geceler geçmek bilmeyecek, yastığı başınızı koyduğunuzda bi parçanız eksik gibi huzursuz bi tuhaf hissedeceksiniz uykuya öyle rahatt rahat dalamayacaksın.
Amaaaa, bir gün gelecek herşeyi unutmuş hatta hiç yaşanmamış gibi hissedeceksin huzura ereceksin. Bu yaşadıklarında sana tecrube edindirmiş olacak
Sonra geleceğe daha emin adımlarla ve sana değer veren biri ile ilerleyeceksin. Güçlü olmaya çalış

Gercekten sahte bilezik mi taktilar Sizin haberiniz warmiydi takcaklarindan yoksa, sonradan mi ögrendiniz

Geçsinde bir iki yıl daha feda olsun yoksa ellerinde hasta olup ölücem :) ben hattatımda bu kadar yalancı ana oğul görmedim beni kendi aileme kırgın bıraktılar

Nasil anlamadım kız düğünde sana sahte altın mi taktılar? Arabayi ne diye sattılar cok pislik bir aileymis gercekten. Esin hic pisman degilmi? Gozu kör olmus galiba
Evet set bileziğini sahte taktılar bunu nikahta söylediler düğünde. Konuştum çok yapma takma dedim dinlemedi huyu öyleymiş. Nefret ettim

Ya kıyamam annene ama :) napsın? Hakli vallahi ama kızı seviyor iste bise diyemiyor. Son durumlardan haberi var dimi ailenin.

Boşanma davasını memleketimde açmistim Temmuzda. Martta ilk celse idi ki karşı taraf itiraz etmiş ve dava görev yaptığımız yere alındı. Henüz gün dahi verilmedi, daha çok bekleyeceğim burada. İki yıl önce ayrıldığımız da yalvar yakar dönmüştü, affet vs vs. Şimdi ise hiç rahatsızlık vermedi. Avantajım amiri velim ve de bir çok polis velim var. Gerçi bu kadar yüzsüz biri onları da takmazdi. Her şey geçiyor, çocuğum olmasa hiç haber dahi almam. Bugüne kadar sormadım kimseye ne yaptığını. Çocuğum bazı şeyleri anlatıyor, o ara bir buhran geçiriyorum ama toparliyorum, buhran dönemlerimde özellikle burada paylaşıyorum, kendime geliyorum fikir aldıkça

En doğrusunu yapıyorsun. Herşey gibi bu da geçer içindeki öfke bitince huzura da erersin.
Az zaman heeşeyin ilacı. Ara ara buhran yaşanması normal.
Üzülmek lendine kızmak hepsi insanı. Tecrübeli bir kadın olarak hayatına devam edeceksin

Resmen saçmalıyorsun ya.... Yarın kocan yapınca böyle rahat anlatamayacaksın bi sevgilinin bi nişanlının yapmasına benzemez yok yakınken dön..... Son gun o imzayı atana kadar vaktin var sonrası daha kötü olacak dönmeb

Bir gun bile ayni evde yasamadigim esimden bosanma kararini 5 dakika icinde aldim. Evim,esyam,gelinligim,her seyim hazirdi. Nikah yapmistik dugun icin bekliyorduk. Telefonda ayrilacagimi soyledim. Sana mutluluklar,insallah her sey cok daha guzel olur dedim ve bitti. Esyalardan kendime ait olanlari aldim. Onunkileri ona biraktim. Hic de uzulmedim. Bir evlilik hayati yasamadigim icindir belki ama sonucta umutlarim vardi gelecek hayallerim vardi. Hepsi bitti. Umrumda da olmadi cunku biliyordum ki devam etseydim cok kotu gunler gecirecektim. Gunlerce annemin evindeki odamdan cikmadim. Sonra bir gun hic bir sey olmamis gibi hazirlandim,disari ciktim arkadaslarima gittim. O gun hayatim degisti.

Uzulmeyin,her sey olacagina variyor ve hic bir aci sonsuza kadar surmuyor

Ya ben konuyu tam anlayamiyorum...

Kocana da aciyorum ben suan. Annesinin evini icradan kurtarabilmek icjn senin malini harcamis ve sana senin ustune yapicam diye yalan atmis.Halbuki belki sana dogrulari soylese bu kadar uzamayacakti konu.

Mal yuzunden bosanmak cok kotu. Kocan ailesinin kontrolunde galiba.Keske biraz da kendini ve esini dusunse.Yuvasi yikiliyor.

Ya mucize olsa da bu evlilik kurtulsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…