Boş gebelikten şüpheleniyorum

turna123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
3
0
33
Merhaba hanımlar, bir haftadır beynimi kurcalayan bir şey var size de danışmak istedim. Şu an 7 haftalık hamileyim. Düzensiz adetlerim vardı hep son zamanlar hep 37 günde bir oluyordum. SAT 6.Ağustos. Ben açıkçası bebeğin 24 ündeki ilişkiden olduğunu düşünüyorum.

5+6 da hcg kan tahlili yaptırdım 1354 çıktı. 6+0 da doktorum alttan baktı kesenin iyi yerleştiğini ve kanama gözükmediğini söyledi ama kese boş gözüküyor ama her hamilelik farklılık gösterebilir dedi 2 hafta sonra 8inci haftada yine gel dedi. Ülseratid kolit hastasıyım ve doktor kontrolünde ilaç kulanıyorum açıkçası ilaçlardan dolayi ve hcgnin düşük çıkmasından dolayi boş gebelikten şüpheleniyorum. Benim gibi olup sonradan gören var mı. İçim içimi yiyor :KK43:

Kızlar bi bakar mısınız testime
IMG_1548.jpeg

Boş gebelikte kese içi bomboş oluyor. Kesede olusum varsa yeni yerlesiyordur . umarım öyledir . Adetler düzensiz olunca belki geç dollenmedir🙏🏻

Merhaba benim de başıma geldi. Hatta kürtaj yapacaklardı. Kanamam da vardı. Ben kürtaj istemedim. 2 gün sonra farklı doktor ve farklı cihazdan bakıldığında kalp atışını duydum. Size tavsiyem böyle durumlarda tek doktor ile kalmayın mutlaka farklı doktora da gidin.

X