Aşılama boş gebelikten sonra aşılama yaptırıp hamile kalan var mı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

derosnecmos

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
22
5
34
arkadaşlar merhaba ben üç kez düşük yaşadım ilk düşüğüm on haftalıktı kese büyümüş fakat bebek yoktu ikinci düşüğün yedi haftalıktı ve hiç kese gözükmemişti (kanama geldiğinde gitmiştm doktora öncesinde gitmemiştim belkide kanamayla düşmüştü ondan görememişte olabilirler bilmiyorum) üçüncü düşüğümdede altıncı haftada kese gelişimi durmuştu bebeği yine göremeden gebeliğim sonlandı malesef. bunları yaşadıkça insan tekrar hamile kalmaya korkuyo. ikinci düşükten sonra tüm testleri yaptırdık fakat hersey normal çıktı şimdi ise önce aşılama o da olmazsa tüp bebek düşünüyoruz benim gibi tekrarlayan düşük yaşayıp aşılamayla hamile kalan var mı cok merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba aynı şeyleri bende yaşadım. 3 kere düşük yaptım. Sebebi bulunamadı. Bu ay aşılama yaptırdım, kan inceltici iğne kullanıyorum surekli . Bakalım sonuç ne olacak hiç umudum yok ama

Merhaba aynı şeyleri bende yaşadım. 3 kere düşük yaptım. Sebebi bulunamadı. Bu ay aşılama yaptırdım, kan inceltici iğne kullanıyorum surekli . Bakalım sonuç ne olacak hiç umudum yok ama
neden umudun yok canım doktor aşılamayla ilgili olumsuz olabilir diye bişey mi söyledi

Selam canım benimde 2 düşüğüm var şuan gonal f iğne vitaminler kullanıyorum nasip hakkımızda bakalım içime doğuyor ikiz üçüz gelicek

senin düşüklerinin sebebi neydi canım
Bi sebep bulamadık. İlkinde 10. haftadaydım ikizleri ama gelişmediler 7 haftada kaldılar kürtaj oldum patalojiye göndermek aklıma gelmedi doktorda ilk düşük normal dedi
Diğer hamileliğim de aynı 10. Haftada kanamam başladı hastaneye kaldırıldım o ara düşürdü sanırım yine kürtaj oldum araştırdılar ama aldıkları örnekde bebeği bulamadılar

Genetik testlerimiz temiz çıktı kan pıhtılaşması da yok sonuçlara göre hamile kalınca bi sıkıntı oluyo heralde

Merhaba. Benim de 2 düşüğüm olmuştu. Kan pıhtılaşması oldugu ortaya çıktı. 3. Gebeligimde günlük hibor igne kullanarak ogluma kavustum. Kan pıhtılaşma testini yapmanizi öneririm.

Merhaba. Benim de 2 düşüğüm olmuştu. Kan pıhtılaşması oldugu ortaya çıktı. 3. Gebeligimde günlük hibor igne kullanarak ogluma kavustum. Kan pıhtılaşma testini yapmanizi öneririm.
kan pıhtılaşmasını ikinci düşükten sonra yaptırmıştım o zaman heterozigot çıktı sonuç normaldi doktora göre öyle olunca üçüncü düşükte yaptırmadım (daha kürtaj olmadım bu arada evde düşmesini bekliyorum daha düşmedi yani) bunda yaptırmalı mıyım her hamilelikte değişebilen bişey mi pıhtılaşma acaba

Ben de 3 kez yaşadım

Kızlar bana iğne vermediler doktor normal olduğunu söylemişti. Forumda heterozigot çıkanlara da iğne verildiğini öğrendim sonucu benim gibi olup iğne kullanan oldumu acaba

Yok aslında hiç bi olumsuz birşey demedi ama adet ağrısı gibi ağrılar giriyor bende ondan korkuyorum artık

Şöyle ki pihtilasma testini iki şekilde yapiyorlar. Biri detayli değil. Ben de 2. Düşüğümden sonra yaptirdim ve temiz çıktı. Bi kac dr a sonucu gostermek için dolaşırken tesadüfen bi Dr bana yapilan pıhtılaşma testinin detaylı olan testten yapilmadigini ve tekrar detaylı pıhtılaşma testi yaptirmam gerektigini soyledi. Ve biliyo musunuz gerçekten söylediği sekilde yapınca benim 3 genimde pıhtılaşma olduğu anlaşıldı. Dolayısıyla size hangisi yapıldı bilmiyorum ama bu anlattığım durumu dr nuzla paylaşın isterseniz. Çünkü gerçekten zae zor gebe kalabiliyorken bide düşükle sonuçlanması biz kadınları çok yıpratıyor. Ben o iğneleri kullanmasaydim eminim ki on defa daha gebe kalsam yine husranla sonuçlanirdi

bilgilendirdiğiniz için çok sağolun. Eğer test sonucunuzu bulup paylaşırsanız çok sevinirim

sonucunu merak ediyorum canım buradada paylaş inş güzel haberler alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…