Boş gebelik

bana da şuan boş kese tanısı kondu. Kese boyutu 20 mm yolk sack oluşmamış doktor kürtaj önerdi ben bir hafta daha beklemek istedim. Bu süreci yaşayıpta daha sonra olumlu sonuçlar alan oldu mı acaba?
Sonucunuz ne oldu benim tehlikeye girebilir diye kürtaj olmam gerek dediler bide hastalıklı mol gebelik miş patoloji sonucum cıktı hayırlısı Allahtan bir sene sonra korun dedi 4 ay olucak bakalım

Merhsba benimde 5+4 te kese göründü içinde bebekte vardı 9+1de gittiğimizde bebek hala 5+4 teki haliyle kalmış ve kalp atışı hiç oluşmamış ben de kürtaj oldum

bana da şuan boş kese tanısı kondu. Kese boyutu 20 mm yolk sack oluşmamış doktor kürtaj önerdi ben bir hafta daha beklemek istedim. Bu süreci yaşayıpta daha sonra olumlu sonuçlar alan oldu mı acaba?
Ben bir hafta bekledim tam 7. Günde düşük yaptım umarım senin öyle olmaz

Betam çok çok yüksek normale göre ama kese boş
Boş gebelikte de normal gebe gibi beta yüksek çıkıyor. Hiç üzülmeyin ben de yaşadım biraz bekledim farklı doktorlara göründüm kesinleşince de vakumlu kürtaj oldum. Ve sonrasında bir kez adet görüp tekrar hamile kaldım. Zaten sorunlu bir bebek ve sorunlu bir gebelik olduğu için vücut bunu devam ettirmiyor bebeği geliştirmiyor sadece kese kalıyor. Kese kendi kendine düşer mi diye beklemeyin sakın İllaki kürtaj olunması gerek. Kürtaj sonrası rahim vesaire tamamen yenileniyor ve sonraki gebeliğe çok daha sağlıklı bir şekilde hazırlık yapıyor. İnşallah en hayırlısını Rabbim size de nasip etsin. Üzülüp endişeye kapılmayın. Zaten engelli veya problemli gebelikleri bebekleri vücut durduruyor bu şekilde. Yani bunu Allahın bir lütfu olarak görmek gerekiyor. Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…