Boş Gebelik Yaşayıp Tekrar Hamile Kalmak İsteyen Hanımlar Tecrübelerimiz Paylaşalım

aılede bütün kadınlar ikiz dogurdu.tamamıyle dogal.kesın degıl genede ikiz oldugu.ama kesenın ıcınde ıkı tane gorunuyor degılmı?acayıp merak edıyorum bende.yorumlarnızı beklıyorum

anladım canım ama olma ihtimali yüksek ailedede var çünkü..allah tamamına erdirsin gönlünden geçeni versin..

Arkadaslar selam

Bende bos gebelik yasiyorum suanda kese var ama icinde bebek yok,bu c.tesi son bi umit doktor bakacak ve sonra kurtaj olucam,kurtaj olmak korkutuyor beni zormu?

bilgi verirseniz sevinirim

bazen geç döllenmye bağlı olarak geç görülebiliyo bebiş inşallah 5 martta güzel haberler verirsin olmasa da sakın üzülme iş olacağına varır Allah beterinden muhafaza eylesin kalp atışını duyup sonradan kaybedenler var ya da 9 ay karnında taşıyıp kaybedenler...tabii bizim de ne olacağımızı bilemeyiz Allah kaldıramayacağımız yükü vermez inş..
bu arada kürtaj olursan da sakın korkma zaten artık genel anesteziyle yapıyolar güvenilir bi sağlık kuruluşunda yaptırırsan da komplikasyonlar minimuma iner.ben de ağrı oalcağını zannetmiştim ama aynı mutterin dediği gibi sadece hafif bi adet ağrısı oluyo bazı durumlarda tekrar adet olman 40 45 günü bulabiliyomuş ama ben tam 28 günü bitirince tekrar adet olmuştum düzenim hemen oturmuştutekrar..
herşeyin hayırlısı....umarım güzel haberler verirsin :lepi:

mutter canım bak cumartesi gittim işte güzel sonuc.saglıklı bı gebelık dedı ancak ikiz olma ıhtımalı var dedı.içindeki bebekler küçük oldugu ıcınmı bılmıyorum kalbini tam duyamadık.doktor hiç merak etme bebek var dedi.hatta size resmini koyayım.meraktan ölücem b usefer ikizmi diye cok merak ediyorum.haftaya bellı olcak.

ayyy hayırlısı inşallah ikizdir:)olumunekankayizsmile

mutter canım bak cumartesi gittim işte güzel sonuc.saglıklı bı gebelık dedı ancak ikiz olma ıhtımalı var dedı.içindeki bebekler küçük oldugu ıcınmı bılmıyorum kalbini tam duyamadık.doktor hiç merak etme bebek var dedi.hatta size resmini koyayım.meraktan ölücem b usefer ikizmi diye cok merak ediyorum.haftaya bellı olcak.

maşşalah maşşalah diim öncelikle.
ay çok güzel hakkaten 2 nokta war. hayırlısı inşallah kesede düzgün walla sorunsuz görünüyo. inşallah sağlıkla huzurla sorunsuz büyütür doğurur sonra kucağında büyütürsün canm.

maşşalah maşşalah diim öncelikle.
ay çok güzel hakkaten 2 nokta war. hayırlısı inşallah kesede düzgün walla sorunsuz görünüyo. inşallah sağlıkla huzurla sorunsuz büyütür doğurur sonra kucağında büyütürsün canm.

tsk ederım canım.inşşah öyledir.+bikerede doğururum.darısı basına.doktora gıdınce haber verırım

bugün boş gebelik gecirdigimi ögrendim.çok üzüldüm.yarın kürtajım var.marrtan sonra tekrar bebek sahibi olmak istiyorum.yolumuz acık olsun:KK50:

bende gecen sene aralık ayında bos gebelıkten kurtaj oldum esım bı senelıgıne ıgraga gıttı o arada bekledık esm geldı yenı klomen sayesınde tekrar hamıle kaldım sukur sımdı saglıklı bı gebelıgım var 9 haftalık ıkız klomenden dolayı ıkız oldu heralde :)

X