Boş gebelik sonucu devlete kürtaj olan varmı anestezi yapıyorlar mı lütfenn yardım

nur977

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
12
7
27
Devlete boş gebelik sonucu kürtaj nasıl oluyor anaçeztezi yapılıyormu cok endişeliyim ilkez olacak lütfen cevap verip rahatlatırsanız mutlu olurum

Devlete boş gebelik sonucu kürtaj nasıl oluyor anaçeztezi yapılıyormu cok endişeliyim ilkez olacak lütfen cevap verip rahatlatırsanız mutlu olurum
2 defa kürtaj oldum üniversite hastanesinde genel anestezi ile. Bos gebelikte de anestezi yapilir illaki. Hastaneden bilgi alamadın mi stres yapma once sorarsın duruma göre karar verirsin

Canım benim boş gebelik değildi 10 haftalıkken bebeğim karnimda olmustu kalbi durmuştu eşimin yeğeni devlet Hastanesi'nde hemsireydi ona sorduk buraya gelirseniz yatiracaklar önce ilaçla dusurecekler sonrasında kalanı kürtaj edecekler dedi anestezi yok demişti..benimde öncesinden bir düşüğüm vardı zaten ..bu da böyle olunca kürtajı anestezi altında yaptırmak istedim özel hastananede...bir üniversite hastanelerine de bir sor istersen..ama devlette anestezi yapmıyorlar diye biliyorum

Bende bir hastaneye sordum yapmıyoruz dedi insan normal anaztezis nasıl dayanır bilmiyorum

Bende bir hastaneye sordum yapmıyoruz dedi insan normal anaztezis nasıl dayanır bilmiyorum
İnanın o zaman bende anlam verememistim yahu bu zorunlu bir durum zaten kaybetmişim gebeligimi zorunlu alınması gerekiyor neden böyle yapıyor devlet hastaneleri inanın anlam veremedim..daha öncede dediğim gibi bir düşük yaptım çok acı çektim kürtaja gerek kalmamıştı ama ikincisinde böyle olunca kaldıramayacağı mi düşündüm mecbur özel hastanede yaptirdik

Devlet hastanesine değil eğitim araştırma hastanesine gidin.
Biri kalp durması biri boş kese iki kürtajım var.
7 ay önce eğitim araştırmada oldum. Önce fitil veriyolar, fitille düşük gerçekleşirse veya düşükten sonra parça kaldıysa kürtaja alıyorlar ve evet anestezi veriyorlar.

Sizede cok gecmiş olsun rabbim hayırlısını versin devlete can cekiştirmeyi seviyor galiba dediğiniz gibi zorunlu bi durum keyfi değil zaten morel olarak kötüsünüz bide böyle seyler olınca insan iyice strese giriyor özel hastanelerde fiyatlar nasıl acaba siz hangi hastanede olmuştunuz

Cok gecmiş olsun Anadolu yakasında oturuyorum gözyepe Araştırma hastanesinde kontrollerim gercekleştirdim sorduğum da anaztezi ıygulamıyoruz dediler siz hangi hastanede oldunuz yada İstanbuldamısınız

Cok gecmiş olsun Anadolu yakasında oturuyorum gözyepe Araştırma hastanesinde kontrollerim gercekleştirdim sorduğum da anaztezi ıygulamıyoruz dediler siz hangi hastanede oldunuz yada İstanbuldamısınız
Teşekkürler
Trabzon'da oldum ben. İki kürtajda da anesteziyle oldu.
Başka hastaneleri araştırın derim

Canım her devlet anestezi vermiyor. Bende kürtaj oldum. Bende istanbul kanuni Sultan Süleyman'a gittim genel anestezi altında yaptılar.

Bir sene önce üniversiteye gittim kürtaj için anestezi varmı dedim doktora hayır gerek yok ona anestezili yapmıyorum dedi bende canlı canlı mı yani bayılmayacak mısınız dedim korktum gittim özelde oldum devletede gitmedim o zaman

Ay korkunç nasıl bu kadar acımasız olabiliyorlar doktorla ilgili bir durum demekki. Benim kürtajdan sonra çok küçük bir pıhtı kalmıştı adet olamiyodum doktorum 30 saniye sürecek bunu almam lokal ile aliyim genel anestezi alma bidaha dedi sağolsun ikna etti beni. Çok kisa sürdü ama ciddi acıdı pihtiyida gösterdi bana minicikti. Simdi kıyas yapiyorum bunda o kadar acidiysa o gebelik kesesini vs çıkartana kadar insan bayılır acidan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…