Boş gebelik mi?

Tekiin_97

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
48
42
Merhaba arkadaşlar,

Son regl başlangıç tarihim 21 Haziran. 22 Temmuzda hamile olduğumu öğrendim, 19 Ağustosta bebeğin kalp atışlarını görmek için gittiğimde doktorum kesenin oluştuğunu fakat bebeği göremediğini söyledi. 26 Ağustos tarihinde tekrar kontrol için gittiğimde renkli ultrasonla muayene oldum kesenin 10 haftalık olduğunu ama bebeği hala göremediklerini söylediler. 6 Eylülde tekrar gideceğim eğer bebek yine görünmezse kürtaj olacakmışım bu aşamada bebeğini görebilen oldu mu ?

Merhaba arkadaşlar,

Son regl başlangıç tarihim 21 Haziran. 22 Temmuzda hamile olduğumu öğrendim, 19 Ağustosta bebeğin kalp atışlarını görmek için gittiğimde doktorum kesenin oluştuğunu fakat bebeği göremediğini söyledi. 26 Ağustos tarihinde tekrar kontrol için gittiğimde renkli ultrasonla muayene oldum kesenin 10 haftalık olduğunu ama bebeği hala göremediklerini söylediler. 6 Eylülde tekrar gideceğim eğer bebek yine görünmezse kürtaj olacakmışım bu aşamada bebeğini görebilen oldu mu ?

Son regli tarihine göre 9 -10 hafta arası olman lazım ve bu süreçte bebeğin görünmesi lazımdı..Üzgünüm Sanırım boş gebelik cnm .

vajinal usg ile 6.7. , karindan usg ile 8. haftda gormus olmayi bekliyor doktorlar canim Rabbim yardimcin olsun, bende aynilarini yaşadım çok zor..rabbim yaridmciniz olsun

Merhaba arkadaşlar,

Sonuç ne oldu acaba

Çok gecmıs olsun😞 peki boş gebelikte belirtileriniz var mıydı normal gebelik gibi
Göğüslerimde büyüme vardı karnımda da aynı şekilde büyüme vardı ve göğüslerimden süt geliyordu.Onun haricinde mide bulantısı aşerme vs. olmadı

X