Boş gebelik mi yardımcı olur musunuz?

bebissssim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2024
23
7
28
merhaba bana bilgi verecek olan var mı ?
8 haftalık hamileyim kese var ama içi boş dendi sizde de öyle oldu mu sonradan bebek gelişiyor mu 2 hafta verdi kanaman olabilir dedi ama benim jiç bir lekem belirtim de yok hamileliğin başında bulantım kusmam da olmadı sizce normal mı yoksa boş gebelik mi kürtaj olmak istemiyorum lütfen konuyu açıklar mısınız 😩😩

8.haftada en gec bebek ve kalp atısının olması gerekiyor diye biliyorum ben. başka tecrübesi olanlar varsa bilgilendirir inşallah. ben 6+6da hem bebeği hem de kalp atısını görmüstüm 😣

Bende kalp atışı için gitmiştim neyle karşılaştım. ama çok üzücü bir durum gerçekten umarım öyle olmaz fazla bilgisi olan aynı durumu yaşayanlar var mıı lütfen yardımcı olun biraz da olsa içim rahatlasın 😢

Bende kalp atışı için gitmiştim neyle karşılaştım. ama çok üzücü bir durum gerçekten umarım öyle olmaz fazla bilgisi olan aynı durumu yaşayanlar var mıı lütfen yardımcı olun biraz da olsa içim rahatlasın 😢
Bendede bebek gözükmemisdi iki kese vardi ama bosdu. 9,4 hapla kürtaj oldum

Öncelikle aynı şeyi seyi yaşamış biri olarak umarım sizin öyle değildir ama boş gebeliksebkurtaj hiç zor değil zaten anestezi veriliyor fiziki olarak bir acısı yok manevi olarak zor inşallah diğer gittiğinizde güzel şeyler duyarsaniz

Öncelikle aynı şeyi seyi yaşamış biri olarak umarım sizin öyle değildir ama boş gebeliksebkurtaj hiç zor değil zaten anestezi veriliyor fiziki olarak bir acısı yok manevi olarak zor inşallah diğer gittiğinizde güzel şeyler duyarsaniz
Umarım umudum Allahtan beklemekten başka çarem de yok duyduğum an yıkıldım zaten boş gebelik diyince beklemiyordum ilk hamileliğim çünkü yeni evliyim bu yüzden çok korkuyorum

Umarım umudum Allahtan beklemekten başka çarem de yok duyduğum an yıkıldım zaten boş gebelik diyince beklemiyordum ilk hamileliğim çünkü yeni evliyim bu yüzden çok korkuyorum
Hiç stres yapma canım benim, kürtajdan sonra rahmini güzelce dinlendir daha güzel olacak her şey…
Rahmin temizlenecek niyet edersiniz tekrar başlarsınız🙏🏻

İnşaallah boş gebelik değildir ama oyleyse de canınızı hiç sıkmayın maalesef ilk gebeliklerde boş gebelik çok olabiliyormuş. Benim 10.hafta olmasına rağmen bebek gozukmedigi için Dr um ilaçla düşürme işlemi denedi çoğu ilaçla düştü kalan ufak bir parça da kürtajla alindi

Q
İnşaallah boş gebelik değildir ama oyleyse de canınızı hiç sıkmayın maalesef ilk gebeliklerde boş gebelik çok olabiliyormuş. Benim 10.hafta olmasına rağmen bebek gozukmedigi için Dr um ilaçla düşürme işlemi denedi çoğu ilaçla düştü kalan ufak bir parça da kürtajla alindi
ilaçla nasıl düşük sağladı bana öyle bişey söylemedi haftaya kanaman başlar o zman gel kürtaj yapalım dedi ama benim hiç lekem yok nede ağrım var hiç bişeyim yok yani inşallah yanılırlar da devam eder gebeliğim

8 haftalık hamileyim kese var ama içi boş dendi sizde de öyle oldu mu sonradan bebek gelişiyor mu 2 hafta verdi kanaman olabilir dedi ama benim jiç bir lekem belirtim de yok hamileliğin başında bulantım kusmam da olmadı sizce normal mı yoksa boş gebelik mi kürtaj olmak istemiyorum lütfen konuyu açıklar mısınız 😩😩
Alttan baktılar mı acaba

Genelde 8. Haftaya kadar bekleyip kürtaj diyolar bende boş gebelikten kürtaj oldum korkulacak bişey yok inanın

Ben 7 haftalığım karından gözükmedi bugun doktora gittim. Boş gebelik olabilir alttan bakmam lazım dedi. Alttan bakınca hem bebeği hem kalp atışını gördük. Sizde bi alttan baktırın bence bi
Ayın 4 ünde gideceğim randevu o zaman aldım gittiğimde tekrar bakılır ona göre müdahale yapılır umarım sizin gibi olurum bende 😇

X