Bos gebelik mi lutfen bakin

Rosesoulll

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
90
20
39
Başka konu açtım ama yorum yok.Ultrasondan anlayan ya da boş gebelik geçiren biri bakabilir mi.5+4 günlük hamileyim ama doktor 7+4 kese boyutun dedi.Yani 20 mm bu durumda bebek görünmeli ama görünmüyor dedi.Kese de düzensiz sınırlı dedi.Bu durumu yaşayan var mı.Yani 5+4 de kese 20mm olur mu ya da kese neden şekilsiz olur.

Normalde kesede yolk saç varsa yüksek ihtimalle bebek gelişiyor ama sizin ekstra bir durumunuz daha var kesenin şekli bozuk demiş doktorunuz ultrasondanda öyle görünüyor anladığım kadarıyla bir ay öncesine kdr bendede aynı durum vardı haftasına göre kese geriden geliyordu sonrasında kesem kanamalarımla bozuldu kürtaj olmak zorunda kaldım ama yolk saç bende olduğu için bebek bir hafta sonradan gelişme göstermişti kese iyice bozulmayq başlamıştı ne yazikki içinizi karartmak için söylemiyorum bunları ama herşeye hazırlıklı olun ins düzelme gosteriri bebeğinizi görürsünüz

Çok teşekkür ederim.Size de çok geçmiş olsun. Bugün bebeği gördüm çok şükür düşük önlemek için de iğne ilaç verdi rabbim hepimize hayırlısı ile nasip etsin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…