Borsadan Anlayan Bakabilir mi?

Borsada batmak kolay değil. Forex (kaldıraçlı işlem) oynadıysa o başka, kumardan farkı yok bence.

İki çocukla ikinci hatası, basın tekmeyi.
Kazanırken iyiydi diyor ama öyle bol bol harcama yaptığım bı hayatım hiç olmadı ev yok araba yok sıfır birikim evet hatri sayılır bir maaşı var ama başka da hicbiseyimiz yok

Öyle komple kaybetmek diye bir şey yok coinlerde yok. Eğer hisseleri elinde tutarsa hisseler elbet bir gün tekrar çıkar ama ne zaman? Onu bilemem tabi ki

Bu erkeklerin kolay yoldan para kazanacaklarına daif inançlarının enayiliği beni şok ediyor. Bir kere eşeklik yapmış, ikinci neden? Yok şans oyunu yok bitcoin vs. Ekonomi, bankacılık gibi alanlardan mezun olup bu işi bilen, yazılımıyla bunu yapan kişiler olup kaybetseler şans derim. Ama insan bir kendine bakar bir kalkıştığı işe bakar. Bari küçük küçük oynar insan.

Sen ömrünü bu adamla geçirme, boşa bak, paran şuan yoksa bundan gizli para biriktir kendini sağlama al, boşa bunu, nafaka al, tazminat al. Hiç düşünme nafaka isterken. Bak o nasıl çocuğunun rızkını çöpe atıyor. Bu çocuklar daha kaç yaşındalar geleceklerine para lazım. Senin, onun yaşlılığı emekliliği hep para lazım.

10 bin lira vardır cebinde, 500 lirasını, bin lirasını yatırırsın yatırıma kaybedince canın acımaz. Ama bu nedir, akılsızlık.

Birikim yap diyorsunuz çok haklısınız ama yaş 40 maalesef bu saatten sonra ne biriktirebilirim.Oturup ağladım gün boyu ve şimdi uyuyamıyorum.Cocuklari bı etkinliğe yazdirmistik ama odeyemeyecegimiz için iptal ettik ve heveslenmislerdi.Cok içim acıyor En son ne zaman kendime biseyler aldım bilmiyorum, telefonumu ancak bozulunce değiştiririm.Malum markalardan aşağısını kabul etmeyip altınlar vs isteyen kadınlar insan ben başka biseyim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…