Bonus'un annesini kaybettik😞

vazgeçyim
Mune Mune abla ben ban yiyeceğim büyük ihtimalle, kimseyi kırmak dökmek gibi bir derdim yoktu. kalın sağlıcakla...

Annenizin hasta olduğunu okudum öncelikle çok geçmiş olsun, çok üzüldüm gerçekten. Allah şifa versin bir an önce. Yazdığım şuydu, 70bin defa okuyalım diye kendinizi öyle sayılara sartlayip helak etmeyin nolursunuz diyecektim ama yanlış anlaşılmalara sebep olabileceğini düşünüp sildim. Art niyetli, eleştirel bir şey söylemiyorum yanlış anlamayın. Yalnızca bu hassas dönemde böyle sorumlulukları tam tamına yerine getirmek için şartlayip kendinizi daha yipratmayin diye tavsiye vermek istemiştim ama vazgeçtim sonra...

Umarim en kisa zamanda annenizin sağlığıyla ilgili güzel haberler paylaşırınız...

Herkese sağlıklı sıhhatli günler dilerim

Annenizin hasta olduğunu okudum öncelikle çok geçmiş olsun, çok üzüldüm gerçekten. Allah şifa versin bir an önce. Yazdığım şuydu, 70bin defa okuyalım diye kendinizi öyle sayılara sartlayip helak etmeyin nolursunuz diyecektim ama yanlış anlaşılmalara sebep olabileceğini düşünüp sildim. Art niyetli, eleştirel bir şey söylemiyorum yanlış anlamayın. Yalnızca bu hassas dönemde böyle sorumlulukları tam tamına yerine getirmek için şartlayip kendinizi daha yipratmayin diye tavsiye vermek istemiştim ama vazgeçtim sonra...

Umarim en kisa zamanda annenizin sağlığıyla ilgili güzel haberler paylaşırınız...

Herkese sağlıklı sıhhatli günler dilerim

Keşke sadece geçmiş olsun deseydiniz.
Yinede sağolun sonuçta niyet kötü değil.

Alayarak yazdığım sayılar beni tutuyor. Yıpratmıyor yormuyor. Çünkü elimden başka bişey gelmiyor.

Sayı olmasada dua kalbul olur ama sayının hiç bir zararı yok ki bende zilkretmiş oluyorum.

Sayı sayesinde o kadar çok kişi aynı anda demiş oldu ki birinden birinin duası kabul olur inşallah

Bonus Bonus un annesine okumaya devam ediyoruz.Şifa Allah'tan,O ol derse olur her şey. Yer gök dua ile.
70.0000 Ya Şafi Ya Kadir okuyoruz.
Az çok demeyelim,duaya kimin ne zaman ihtiyacı olur bilinmez.
Hadi Bismillahirrahmanirrahim.
Sayıdan düşelim lütfen.

Bonus Bonus
pawlover pawlover
M Musluk Suyu
kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
p a t u l i p a t u l i
Aktif Lora Aktif Lora
A Anka
M merve_eymen
H hasbeenandgone