bögürtlen köku ıle mucızesı

G

gulsun37

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsun37
kızlar slm ben hamıleyımmmmm yenı ögrendım 8 aydır dr gıdıp gelıyorum bu ay ekımde gıtmedım cunku adet gunum bayrama denk gelmıstı duydugumu yaptım bende bögurtlen kökunu kaynatıp ıctım bır hafta boyunca ne ılac kullandım ne baska brısey ve hala ınanamıyroum hamıle olduguma asılama bıle olmsutum sonuc negatıftı... allahım herkese nasıp etsın cocuk ısteyenlere bu duyguyu ama sabır sabır sevgıler

• Konu Sahibi gulsun37
canım bende 10gun kullandım sonuç alamayınca bıraktım bu ay igneyle bırlıkte kullansam bir sorun olurmu acaba

• Konu Sahibi gulsun37

canım böğürtlen kökü nasıl bir şey görüntüsü yani.yanlış bir şey alıp içmeyeyim.bir de nasıl yaptın adetin kaçıncı günü başladın.bu arada allah tamamına erdirsin.tebrikler.

• Konu Sahibi gulsun37
hayırkı olsun canım bende bir iki gün anca içebildim midem bulandı bıraktım böle sizlerin fayda gördüğünü okuyunca hevesleniyorum ama otu çöpü sevemiyorum hap igne ilac onlar bana göre tadını almıyorum ya allahım daim etsin darısınıda bize versin hayırsıyla en kısa zamanda

• Konu Sahibi gulsun37
Hayırlı olsun gebeliğin canım.Nereden bulacaz bunu peki?

• Konu Sahibi gulsun37
Tebrik ederim canım.adetin bittikten sonra mı başladın? nerden bulacağız?

• Konu Sahibi gulsun37
slm kızlar tsk ettım bende dıleklerınız icin adetımın4 gunu basladım ben bır hafta ıctım aktarlarda var yıkayıp kaynat suyunu ıc ben azda seker atıyodum tadı bıraz kötu midem bıle bulanmsıtı sırf ıyı gelsın dıye ictim bır arkadas ıgne tedavısı olacam demıs onunla bırlıkte kullansam olurumu demis bunun yan etkısı yok ben hamılelıgımı ondan bılıyorum vallahıher ay dr. gıtmekten sıkılmsıtım hayrılısı olsun umarım kısa zamanda sızlerde bu mutlugu tadarsınız sevgiler...

• Konu Sahibi gulsun37

yanında başka kürler de uyguladın mı canım.

• Konu Sahibi gulsun37
paylaşımın için saol zaten bögürtlen kökü rahimide güçlendiriyor bebegini saglıkla kucagına alman dilegi ile

• Konu Sahibi gulsun37
cnm hayılsı ile kucağına al...gulssun cnm sorunun neydi biraz bilgi verirsen sevinirim....

• Konu Sahibi gulsun37
canım hayırlı olsun gunde kac kez ıcmıstın bende 1 hafta kadar kullanmıstım ama bıraktımm tekrar baslayım gunde kac kez oldugunu yazarsan sevınırım

• Konu Sahibi gulsun37
canım tebrik ederim.pekala nasıl yapılıyo.çay gibimi yapıyoz.yoksa kaynar suya atıpmı demlenmesini bekliyoz....

• Konu Sahibi gulsun37
dr gıtıtm fakat hıc sorun yok demıslerdı pıskoljık dedıler ben 36 yasım bıtıyor onu cok kafaya takıyodum.asılama bıle oldum sırf zaman gecıyro dıye ama böylesı kısmetmıs bırde yumurtlama gunumden bır gun önce hamama gıttım sıcak ıyı gelecegını dusundum ınsallah herkesın yuzu guler ıstemedende olsa ınsan kafaya takıyor... sevgılerrr deneyın kaybedecek bırsey yok derı m zararıda yoktur

• Konu Sahibi gulsun37
YAGMURA CEVAP canım ben gebzede oturuyorum kadıkoyde gataya gıdıyorum dr. iyidır vedat hoca prof..

• Konu Sahibi gulsun37
Hayırlı olsun canım,Kocaeli den olduğunu gördüm acaba hangi dr.a gidiyorsun?

• Konu Sahibi gulsun37
bu bögürtlen kökünü aranızda deneyen oldumu vucuda zarar verirmi.

• Konu Sahibi gulsun37
tebrikler canım..rabbim tamamına erdirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…