Boguluyorum Allah rizasi icin duaniza ihtiyacim var

pozitifhatun

....
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2014
2.840
2.232
Yüzüklerimiz alinirken ayrildim sevdicegimden..boguluyorum rabbim dayanma gücü versin.severek ayrildik aglaya aglaya.. kizlar bu uzuntuden bu bogulmadan kurtulmam icin bir an once icindeki aciyi unutup mutlu gunlere bir an once kavusmam icin duanizi istiyorum.Allahim feraha kavustur beni

Hiç üzülmeyin, her işte bi hayır vardır unutmayın. Dua edin, inşaallah ferahlarsınız. Ailelerin işin içine girmesi kötü olmuş, ama belki ilerde daha çok sorun olacaktı, boşanmak vs zor şeyler. Siz yolun başından dönmüşsünüz, kaybettiğiniz bi şey yok. Çalışıyosanız işinize sarılın dört elle, çalışmıyosanız ücretsiz kurslara vs yazılın, spor yapın. En kısa sürede atlatırsınız inşaallah.

Hiç üzülmeyin, her işte bi hayır vardır unutmayın. Dua edin, inşaallah ferahlarsınız. Ailelerin işin içine girmesi kötü olmuş, ama belki ilerde daha çok sorun olacaktı, boşanmak vs zor şeyler. Siz yolun başından dönmüşsünüz, kaybettiğiniz bi şey yok. Çalışıyosanız işinize sarılın dört elle, çalışmıyosanız ücretsiz kurslara vs yazılın, spor yapın. En kısa sürede atlatırsınız inşaallah.

teşekkür ederim.evet kötü oldu rabbim hayırlısıya feraha kavuştursun beni

Bence eğer iki kişi gerçekten birbirini seviyorsa herzaman geri dönüşü vardır. Ben inanıyorum yeniden bir araya geliceğinize. Eğer siz onu, siz de onu seviyorsanız sorun yok. Eğer ikinizde sevmiyorsanız, öylesine sözde seviyorum diyorsaniz bilemiyorum.

Evet ben neler olduğunu bilmiyorum, ne yaşanmış aileler niye karışmış falan filan. Ama iki insan birbirini gerçekten seviyorsa ne engel olabilir ki??? Nedir bu kadar mühim ve çözümsüz olan? ALLAH aşkına nedir yani?

Şimdi ben sizin burda anlatıklarınızdan yola çıkarak yorum yapıyorum. Diyorsunuz çok severek ağlaya ağlaya ayrıldık falan filan. Demek ki birbirinizi sevmişsiniz. Bir de üzerine iş nişanlanmaya kadar gitmiş yani.

Hani derler ya istemeyen mutlaka bir bahane bulur, isteyen de mutlaka bir yolunu bulur diye. Eğer siz ikinizde bir arada olmak istiyorsanız nedir bu kadar engel olan? Ben sizin yerinizde olsaydım ilk önce ailemle konuşurdum,öfkelerini yatırtıştırmaya çalışırdım sonra gider nişanlımla konuşurdum gerekirse hatta elinden tutup yada el ele tutuşup ailelerimizin karşına çıkardık.Hatta belki ilk nişanlımla konuşurdum ne yapabiliriz diye sonra ailemi yola getirmeye çalışırdım.Biliyorum söylendiği kadar kolay değil. Ama yemin ederim sizin yerinizde olsam kendimden ve nişanlımın bana duyduğu sevgiden emin olsam VALLAH yapardım. Bir ilişkiye o kadar değer veriyorsun, arkanı dönüp gitmek o kadar kolay mı? En azından insan savaşır. Her işte bir HAYIR vardır derler, ama en azından savaşırdım sonuçta herşey olacağına varır. Yıllar sonra pişman olmamak için yapardım yani. Hani derler ya savaşan kaybedebilir ama savaşmayan çoktan kaybetmişdir diye. O bakımdan söylüyorum.

Mutlaka herneyse çözebilirsiniz, ben buna inanıyorum. Mutlaka evde ailenizde sizi anlayan birisi vardır. Mesela annenizle konuşursunuz, o babanızla konuşur öfkenisini yatıştırır,böyle böyle işte öfkeler yatışır.

ahh yapmadım mı sanıyosunuz.içim yana yana gururmu bir kenara bırakıp onunla ailesiyle konuştum sevgilime yalvardım bile ama dönüş yok.mahvolduğunu ve alesinin ikna olmayacağını söyedi.içim yansada mutlu olmamızı engellerler artık dedi.ailesiyle konuştum şimdiden darbe aldınız ilerde de sorunlarınız olur boşuna uğraşmayın dediler.ailem onar istemeyince bizim kızımızı istemeyeni biz hiç istemeyiz kesinlikle dönüşü yok dedi..elimden hiçbirşey gelmiyor
hiç mi özlemiyor hiç mi içi yanmıyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…