Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu Kadınlarının Mekanı

Bende boga burcuyum :KK3: her ince ayrintisina kadar tüm özeliklerini tasiyorum bi bayan da olabilcek en güzel burclardan biri :21:

benim burcumda yükselenimde boğa tüm özelliklerini taşıyorum. gezegenimizin sevgi ve güzelliği temsil etmesinden çok mutluyum. ayrıca balık burcuyla evliyim :KK16:

bende yemek yemeye bayılıyorum karnım aç olunca çok sinirli oluyorum. eşime ve evime çok sadık bir insanım her boğa kadını gibi. şık giyinmeyi süslenmeyi çookkkk seviyorum. boğa kadını duruşuyla bile girdiği her ortamda dikkat çekmeyi başarıyor. ee ne diyelim kıskananlar çatlasın :))

Son düzenleme:
Merhaba
13 mayıs doğumlu tipikboğa burcuyum her özelliğini taşıyorum iyiki ikizler değilim :KK66:

benim az gine 5 kilo falan vermem gerekiyor, 1.62 boya 57 kilo fazla oluyor, 52ye geri dönmem lazım.
aynen rejim demesinler bana, en nefret ettiğim şey, keyfime ve bütün güzelliklere düşkünümdür, ağız tadıma uygun bir şeyi ay rejimim bozulacak diye yememek daha bende görülmemiştir :KK9:

ben de istediğim her şeyi yerdim ama kilo almazdım, artık kilo yapmaya başladı, yaş ilerledi diye midir nedir, 24 olduk gerçi daha ama, dikkat etmek gerekiyor demek ki, şimdiden böyleyse 30 u geçince ne olacak kim bilir. Bir de aynaya baktığımızda kendimize güzel görünmezsek moralimiz çok bozulur, dedik ya güzelliklere düşkünüzdür diye, kendimi hep güzel bulmalıyım.

boğa burçlarının ayrı bir çekiciliği oluyor :KK34: yani kendim diye söylemiyorum, çekiciyiz, afetiz :KK1:
evet aynen bende öyle boğa burcuyum 3 mayıs..
kızlar banada öyle geliyo valla heryerde dikkat çektiğimi ve cazibeli olduğumu hissediyorum..
kötü yanımda boğazıma çok düşkünümdür..sevmediğim yiyecek yoktur o derce yaanii..:KK53::KK53:

vee oburluğumubda cezasını çekiyorum 6 aydır diyetteyim ..
hedefime 2 kilom kaldı ama yiyecekler beni mahvedyo bazan dayanamayıop saldıtrıyorumm.

e güzelliğimize düşkünüz yani ince olmamız lazım..:KK34::KK34:

Bende konu yemek içmek olunca abartıyorum ama son zamanlarda kendimi kontrol etmeyi öğrendim bide pilates yapıyorum bayaa iyi geldi bana... :KK66:

7 mayıs bende boğayım vee burcumu cok seviyorum boğa burcundan olmak bir ayrıcalıktır ah bide yükselenimi bilsemm :26::KK52:

bende boğa burcuyum boğa burcu olmaın en kötü yanı aşırı kıskanç ve obur olmamız:))
en güsel huyumuz insancıl olmamız konuşkan olmamız:KK69:

bana yeni tanıştığım insanlar hep derki uzaktan bakınca sessiz ama bir o kadarda havalı birine benziyorsun ama tanıyınca gayet espirili sıcakkanlı konuşkan birisin. tanımadığım bir ortama girdiğimde önce gözlemleyerek insanları tanımaya çalışır sonra arkadaşlık kurarım :KK19:
dikkat çekmeyi severim. kendimi güzel hissettiğimde bakışların üzerimde olduğunu farkederim ama görmezden gelirim. çok yerim ama kilo almam :KK56:
burcumu seviyorum :KK16: boğa burcu olmak ayrıcalıktır bence :KK19:

X