"Bodrum'da balayına gittim çok güzeldi" diyenler...

banucicek86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2011
12
0
Arkadaşlar balayında Bodrum'a gitmek istiyoruz ama tam istediğimiz gibi bir otel bulamadık. Bodrum'da otelleri bilenler gidip memnun kalanlar lütfen tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum :)

biz balayı için bodrum da grand newport hotel den rezervasyonumuzu yaptırdık. konum olarak bodrumun en güzel yerlerinden birinde olduğunu biliyorum otelin. fiyatlar da uygun, herşey dahil konseptte. ben resimlerinden gördüğüm kadarıyla çok beğendim. şehir merkezine yakın olduğu için bodrumun da tadını çıkarıcaz.

biz balayı için bodrum da grand newport hotel den rezervasyonumuzu yaptırdık. konum olarak bodrumun en güzel yerlerinden birinde olduğunu biliyorum otelin. fiyatlar da uygun, herşey dahil konseptte. ben resimlerinden gördüğüm kadarıyla çok beğendim. şehir merkezine yakın olduğu için bodrumun da tadını çıkarıcaz.

bizde balayımız için otel bakıyoduk ama hep çok uçuk fiyatlar vardı bu hosuma gitti gercekten şehir merkezine yakınlığıda hosuma gitti. evet buraya gidebiliriz. eşim asker gelcek ve balayı yapcaz inşallah süper olur burası:KK16:

voyage bodrumu da öneririm, üstelik bu sene yenilendi. yetişkin oteli, çoluk çocuk yok, şahane bir manzarası var. ve tertemiz bir koyda. biz iki yıl üstüste gittik :21::21:

içim ferahladı bunları duyunca. bi de geçen sene sevgiliyken nişanlımla Kremlin Palace a gitmiştik Antalyada çok beğenmiştim orayı da tavsiye ederim..

Bodrum tatil için mükemmel bir mekan. Gideceğin oteli iyi seç kesinlikle Voyage Torba Private gitme.. Voyage Türkbükünü tercih et. Birçok kötü yorum okudum. Bilgin olsun .

Bodrum tatil için mükemmel bir mekan. Gideceğin oteli iyi seç kesinlikle Voyage Torba Private gitme.. Voyage Türkbükünü tercih et. Birçok kötü yorum okudum. Bilgin olsun .

Evet ya Balayına gitmiş olanlar biz 2013 gelinlerini de aydınlatsalar ya. Biz 2 sene önce Bodrum Azka otele gitmiştik merkezle Gümbet'in tam ortasında mavi bayraklı muhteşem bir koydaydı. Yanında sanırım Voyage vardı emin değilim ama çok memnun kaldık. Hem de fiyatı Bodrum otellerine göre çok uygun. Gerçi pek 5 yıldız haketmiyor ederi 4 yıldız ama çok temizdi biz çok memnun kalmıştık..

X