Bodrum'da balayı oteli..

bernagoktas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2011
26
0
Arkadaşlar daha önceki başlığımda da dediğim gibi balayı oteli ara ara bir hal oldum:)
Nişanlımla Bodrumu çok sevdiğimiz için önce Bodrumu isterken iş balayı olunca biraz hayalkırıklığına uğradık.Çünkü biz balayı için otel odamızın özellik olarak balayına uygun şık bir konsepte sahip,temiz, çalışanlarının güleryüzlü olduğu ve en önemli isteğimizden biri de deniz manzarası olması.Fiyat olarakta otele vereceğimiz kısım için ortalama 2bin-2.5 lira düşünmekteyiz.Ama Bodrumdaki otellerin neredeyse çoğunu araştırdığımda anladım ki kaliteli oteller fiyat olarak bayağı pahalı.Düşündüğümüz fiyatları aşmayacak oteller ise balayının farklılığına hitap edecek tarzda özellikle oda şıklığı olarak pek iç açıcı değiller..
Yine de olabilir dediğimiz 4 tane otel bulduk.Tabi sadece internetteki resim ve bilgilere göre.Balayı için bakınca insan bir türlü tatmin olamıyor acaba memnun kalırmıyız ya balayımız zehir olursa diye..

1. Voyage Bodrum.Hizmetten şüphemiz yok manzara da süper ama odaları hoşumuza gitmedi malesef.Keşke diğer voyageler gibi bunuda yenileselermiş.
2. Royal Asarlık Beach .Bunun superior standart odasını beğendik.
3. Latanya Bodrum Beach. Bunun deluxe odasını beğendik.
4. Aegean Dream Bodrum.

Bu otellerde de kalan arkadaşlar fikirlerinizi benimle paylaşabirseniz ve ayrıca da başka önerebileceğiniz oteller varsa yazabilirseniz çok memnun olurum..Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar özellikle Royal Asarlık Beach'i merak ediyorum.Giden gören varsa lütfen bilgilendirebilir mi? :)

merhaba tatlım..biz geçen yaz nişanlımla bodrumdaydık.Dıomond of bodrum 5gece 6gündüz 1500tl verdik.5 yıldızlı,manzarası mükemmel,yemekleri çok güzel,açık büfe haricinde her akşam havuz başında ızgaralar,etler falan ,çarşaflar hergün degişiyo,gece 12 ye kadar sınırsız içki,merkeze yürüyerek 5dakika,havuzu çok büyük degil,akşam yemeginde gösteriler,animasyonu yok,biz çok memnun kaldık valla tavsiye ederim.Odayı seçerken deniz manzaralı olmasını muhakkak söyleyin,bizim odamız hem geniş hem balkonluydu.Sormak istedign bişey olursa cevaplarım.

Canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Nerdeydi bu otel gümbette mi? Bide çok fazla yabancı var mıydı, rahatsız edici şekilde, onu çok merak ediyorum..

Canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Nerdeydi bu otel gümbette mi? Bide çok fazla yabancı var mıydı, rahatsız edici şekilde, onu çok merak ediyorum..

Bodrum merkezde halikarnasin yukarsında hemen,zırt die çarşıya iniyosun.Gümbetede münübüsler kalkıyo 15dk sürüyo,sabaha kadarda var.Eglenmeyi seviyosanız eger süper ,çogunluk yabancı tabi ama rahatsız edici bi ortam yok.5 yıldızlı olmasının avantajı birazda aile çok vardı mesela.Oyüzden rahat ediliyo.

Canım çok teşekkürler öncelikle.Peki son bir şey sorayım bide..Çok merkezde marinanın orda olduğu için denizi nasıldı? temiz miydi? Çok teşkkrler tekrardan :)

Canım çok teşekkürler öncelikle.Peki son bir şey sorayım bide..Çok merkezde marinanın orda olduğu için denizi nasıldı? temiz miydi? Çok teşkkrler tekrardan :)

Rıca ederim tatlım,bodrumun genel olarak denizi biraz bulanık ama pis degil.Gümbetin denizi daha berrakmış mesela.Ben güneşlenmeyi sevdigimden fazla denize takılmadım valla balayı içinmi düşünüyosun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…