Bodrum öneri

morsardunya7

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
228
44
29
Arkadaşlar Eylül’de eşimle her şey dahil 4 gece 5 gün güzel bir otele gideceğiz. Otel Turgutreiste. Ben daha önce bodruma gitmedim. Akşam yemeğinden sonra yapılacak gezilecek yerler hakkında tavsiye verebilir misiniz. Bodrum merkeze yakın zaten oraya gideriz gibi düşünmüştüm ama başka şeylere de açığım

otelin konumunu bilemediğim için yorum yapamayacağım ama herşey dahil otel dediğinize göre turgutreisin de merkezine pek yakın değildir kalacağınız otel. Bodrum merkeze de yakın değil Turgutreis. Dolmuşlarla trafik vs 1 saati buluyor merkeze varmanız.

En güzel gün batımı turgutreisdedir. Gümüşlük harika bir belde orayı gezebilirsiniz. Yalıkavak ve gümbette Yel değirmenlerini görmedem ayrılmayın.

Merkezde deniz müzesi, antik tiyatro, bodrum kalesi sualtı müzesi (tarkan filmlerinin çekildiği mekan) , Kumbahçe'de Zeki müren evi, marina bunlar şimdilik aklıma gelenler.
Belediyenin cafeleri yeme içme konusunda çok uygun diğer restoranlara nazaran. Tekne turları güzel olur orak adası, kleopatra muhteşemdir.

Feribotla datçaya geçebilirsiniz günübirlik

Bodrum merkeze pek yakın değil turgutreis aracınız varsa kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turgutreis sabancı parkı karşısında canlı müzik mekanları var isterseniz. Birde d marin e gidebilirsiniz içinde güzel mekanlar ve tam karşısında bitez dondurmacısı var tavsiye ederim

X