bodrum-kuşadası yoksa marmaris mi?? yardım

MucizesinSen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
579
0
38
Merhabalar bu yıl evliliğimizin 1 yılını tatile giderek kutlamayı düşünüyoruz ama hala bi yer bulmuş değilim. eylülün ilk haftası 5 gecelik düşünüyoruz bir kaç otel baktım ama resimlerden aldanırım diye güvenemiyorum beni yönlendirebilecek ve rüya gibi bi tatil geçirmeme yardımcı olucak arkadaşların fikirlerini rica ediyorummm

bence kemer ''Le Chateau De Prestige Otel derim çok güzel yer. Ben öğrenciyim hala ve bu yaz ordaydık çok güzel geçti ve ultra lüx bi yer hemde fiyatlar uygun. Netten bir bak derim. Ama bodrumda da Karaca oteli öneririm:KK34:

marmaris i tek geçerim ,hem akdeniz sıcacık deniz suyu bi harika ,orada turunç beldesi ve hoteli var ,hotel 4 yıldızlı ama süper,5 dkka yürüme mesafesindede belde kendine ait plajı üstelik tekne turları ile koylar süper...
bodrum çok kalabalık
ben hamile olduğum için bu yaz en fazla didime kadar uzanabiliriz diye düşünmüştüm,ama kuşadası daha yakın olduğu için şimdi eylülün 2 .haftası oraya gideceğiz.5 gece için çok uzak yerlere gitmek bana cazip gelmiyor,
kuşadasına giderseniz bana özelden msj atarsın insan netten tam olarak anlayamıyor :) tabi unutmassan
ama ilk tercihin bence marmaris olmalı ,marmaris süper orada 4-5 adt 5 yıldızlı hotel var ve hepside süper,zaten koyları gezinde oofffffffffff
ayyy 40 gün sonra gideceğim ama nasıl geçcek bilmiyorum zaman .
şimide i tatiler

Bende suan tatil dusunuyorum karar veremiyorum marmaris bodrum, cesme, kemer ??? kafam cok karisik
aslinda bodrum u cok istiyordum mesafesi cok uzak 5 gun konaklama dusunuyoruz onerilerinizi bekliyorum ..

kızlar bende eylül 6 yada 10 da 5 gecelik tatil planlıyorum bodrumda karar kıldım fakat henüz yer ayarlamadım voyage otellerinden birinde kalmayı düşünüyorum fiyatları düşerse :18::18::KK17:

X