blastosist 5. gün transferi yaptıranlar& hamile kalanlar

merhaba,,
Benimde üçüncü denemem. 5.gün transferi oldu. bugün 7.gün heyacanla bekleyiş ve karışık duygular başladı.

merhaba,,
Benimde üçüncü denemem. 5.gün transferi oldu. bugün 7.gün heyacanla bekleyiş ve karışık duygular başladı.
En zoru beklemek zaten :) insallah cok guzel hbrler alirsin. Sizde olmama sebebi neydi canim?

görünen bir problem yoktu ikisinde de. herşey güzel gelişti. malesef sonuca kadar. Açıklanabilen tek sebep şu anda yaş görünüyor. Hayırlısı herşeyin diyelim ...

görünen bir problem yoktu ikisinde de. herşey güzel gelişti. malesef sonuca kadar. Açıklanabilen tek sebep şu anda yaş görünüyor. Hayırlısı herşeyin diyelim ...
Ayni bizim durumumuz yani. Artik hamile kalabilecegime dair umudum kalmadi resmen. 1 dondurulmusumuz var simdi onu istiyoruz ama yine negatif olacak biliyorum. Umudumu kaybetmis durumdayim maalesef.. dedigin gibi, hayirlisi..

Ayni bizim durumumuz yani. Artik hamile kalabilecegime dair umudum kalmadi resmen. 1 dondurulmusumuz var simdi onu istiyoruz ama yine negatif olacak biliyorum. Umudumu kaybetmis durumdayim maalesef.. dedigin gibi, hayirlisi..
benimde üç tane dondurulmuşum var ama inşallah bunlar tutunmuştur da gerek kalmaz.5.gun olduğu için umutluyum. daha öncekiler 2.gün ve 3.gün transferiydi.

benimde üç tane dondurulmuşum var ama inşallah bunlar tutunmuştur da gerek kalmaz.5.gun olduğu için umutluyum. daha öncekiler 2.gün ve 3.gün transferiydi.
Insallah canim. Onlarin olmasi insana guven veriyor ama insallah gerek kalmaz ve guzel haberler alirsin :)

Kızlar ben ilk tedavimde başta gonalf kullanmistim. Simdi puregon kullaniyorum. Ilk dört gün sadece puregon ve vitamin kullaniyorum. Dozu da düsürduk. Siz ilk günlerde neler kullaniyorsunuz?
Selam canım. Ikinci tedaviye başlamışsın. Hayırlı olsun.

Selam canım. Ikinci tedaviye başlamışsın. Hayırlı olsun.
Teşekkürlee canım. Bu kez daha hızlı gelisiyor her sey. Salı günü opu var. Bakalım sonrasında transfer durumu nasıl olacak? Hamilelik nasıl.gidiyor?

Teşekkürlee canım. Bu kez daha hızlı gelisiyor her sey. Salı günü opu var. Bakalım sonrasında transfer durumu nasıl olacak? Hamilelik nasıl.gidiyor?
Hadi hayırlısı.
Hamilelik iyi gidiyor. Herşey yolunda. Ilaçları falan bıraktım 9. Haftada. Bakalım haftaya kontrol var ve test süreçleri başlayacak.

Bugün transferin 4. günü bende bekleyenlerdenim. 2 blast embriyo kondu perşembe günü. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Hadi hayırlısı.
Hamilelik iyi gidiyor. Herşey yolunda. Ilaçları falan bıraktım 9. Haftada. Bakalım haftaya kontrol var ve test süreçleri başlayacak.
Ne güzel. Çok sevindim senin adina. Darısı başımıza artık.

Bursa acıbadem şahin beyi tavsiye ederim

Kızlar benımde ıkı a kalıtede çift embrıyo transferım oldu ıkızmı olucak sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…