blastosist 5. gün transferi yaptıranlar& hamile kalanlar

ben 3 kez tedavi oldum ama ne yazıkki hiç 5. gün embriyom olamadı. ilkinde 2. gün embriyosu idi negatif. 2. tedavimde 3. gün embriyosu idi pozitif. 3. tedavimde de 3. gün embriyosu idi negatif. şimdi dhea kullanıyorum inşallah 5. embriyom olur ve pozitif sonuç alırım
Amin canim insallah. Allah gonlune gore versinnn :emir_bebek: ben hic pozitifi goremedim. Su an sanci, batma hicbirsey yok. Belirti zaten yok. Cok korkuyorum :KK43: o kadar alisrim ki negatife, hic pozitif goremeyecegim gibi geliyor. Test icinde 10 ocagi bekleyecegim sanirim. Bana kalsa hemen yaparim da esim izin vermiyor. Bekleyelim bakalim nolcak

Amin canim insallah. Allah gonlune gore versinnn :emir_bebek: ben hic pozitifi goremedim. Su an sanci, batma hicbirsey yok. Belirti zaten yok. Cok korkuyorum :KK43: o kadar alisrim ki negatife, hic pozitif goremeyecegim gibi geliyor. Test icinde 10 ocagi bekleyecegim sanirim. Bana kalsa hemen yaparim da esim izin vermiyor. Bekleyelim bakalim nolcak
inşallah pozitif sonuç alırsın 5. gün embriyosu olması avantaj. ihtimalin yüksek. ne yazikki kadınların içine doğuyor inşallah tersi olur. bende son tedavimde negatif hissediyordum öyle oldu. ama benimkisi 2. kalite ve 3. gün embriyosu idi. herşey olumsuz olunca sonucuda olumsuz bekledim. üzülme şimdiden. inşallah pozitf sonuçları alırsın benim pozitif sonucumdan 2 yaşında bir kızım var. RAbbim sana da nasip etsin

huuuhuuuu bugün 7 ocaaaak :rolleyes: yani istersen diyorum naz cım :KK39:
Evettt canimnnn aslinda bgn tam 12. Gunumm. Simdiye kadar olan tedavilerde hep dr'un verdigi tarihten erken test yaptim, negatif oldu. Bu sefer totem yapmaya karar verdik. Cumartesi sabahin ziddinde gidecegiz:) cok heyecanliyimm. Bir de en azindan cumartesiye kadar umudum olacak, bgn yaptirip negatifi gorursem daha erken mutsuz olacagim. Su an hep konusuyorum, seviyorum onlari.. kafayi yedim sanirim iyicee :)

tabii canım nasıl içine sinecekse öyle yap.Hakkında hayırlısı olsun İnşallah.İnanıyorum çok iyi haberler vereceksin bize.Ben takvime bakınca bugünün 7 ocak olduğunu gördüm ve seni hatırladım.Belki dayanamaz da yaptırırsan diye yazmıştım.Heyecanlı olman çok normal,benim transfere daha 2-3 gün var.Ben bile çok heyecanlıyım.Transfer sonrasını hiç düşünemiyorum.Ama herşey olacağına varacak nasılsa aslında boşuna geriyoruz kendimizi.Sen içini ferah tut,güzel haberlerini bekliyor olucam :KK51:

tabii canım nasıl içine sinecekse öyle yap.Hakkında hayırlısı olsun İnşallah.İnanıyorum çok iyi haberler vereceksin bize.Ben takvime bakınca bugünün 7 ocak olduğunu gördüm ve seni hatırladım.Belki dayanamaz da yaptırırsan diye yazmıştım.Heyecanlı olman çok normal,benim transfere daha 2-3 gün var.Ben bile çok heyecanlıyım.Transfer sonrasını hiç düşünemiyorum.Ama herşey olacağına varacak nasılsa aslında boşuna geriyoruz kendimizi.Sen içini ferah tut,güzel haberlerini bekliyor olucam :KK51:
Canim cok iyisinn, tesekkur ederimm. Inan cok guzel moral verdin bana. Insallah ikimizde cok guzel haberler paylasacagiz bir kac gun sonra. Allahim tüm çabalayan ailelerin kucaklarini evlatlariyla doldursun insallahhh :emir_bebek::emir_bebek:

inşallah pozitif sonuç alırsın 5. gün embriyosu olması avantaj. ihtimalin yüksek. ne yazikki kadınların içine doğuyor inşallah tersi olur. bende son tedavimde negatif hissediyordum öyle oldu. ama benimkisi 2. kalite ve 3. gün embriyosu idi. herşey olumsuz olunca sonucuda olumsuz bekledim. üzülme şimdiden. inşallah pozitf sonuçları alırsın benim pozitif sonucumdan 2 yaşında bir kızım var. RAbbim sana da nasip etsin
Aminn canimmm,hepimizee

Nazcım günaydın:KK3:dün kontrolüm vardı.Benim transfer önümüzdeki perşembe blastosist olacak nasipse.Hatta belki 6. güne gidebiliriz dedi doktorum öyle olursa cuma da olabilir.Blastosistin başarı oranını ne kadar arttırdığını konuştuk biraz.Bir embriyonun başarı şansını %15-20 kadar arttırdığını söyledi.Yani %50 şansın varsa %65 lere çıkıyor dedi.Genel oranı epeyce etkiliyor esasında.Gerisi Allah a kalmış,İnşallah nasip eder de tadarız bu güzel duyguyu:KK37:

Nazcım günaydın:KK3:dün kontrolüm vardı.Benim transfer önümüzdeki perşembe blastosist olacak nasipse.Hatta belki 6. güne gidebiliriz dedi doktorum öyle olursa cuma da olabilir.Blastosistin başarı oranını ne kadar arttırdığını konuştuk biraz.Bir embriyonun başarı şansını %15-20 kadar arttırdığını söyledi.Yani %50 şansın varsa %65 lere çıkıyor dedi.Genel oranı epeyce etkiliyor esasında.Gerisi Allah a kalmış,İnşallah nasip eder de tadarız bu güzel duyguyu:KK37:
Yaaa canim ne guzel haberler verdin bu mesajinla :) tedavinin sonuclanmasina az kalmiss sonra mutlu sonucunu ogrenecegiz insallah.. bende cok karisik duygulardayim. Bir tarafim bu sefer oldu diyor, bir tarafim yine hüsran diyor. Yarin buyuk gun! Ama sonucu ogrenmeye cesaretim yok su an. Umarim o yuzde 65 lik dilime girebilmisimdir :) son gün hic zaman gecmiyor :KK76::KK12:

Canim ne yazik ki olmadi :KK43: negatif..
Naz cım çok üzüldüm.Şu an ne desem boş biliyorum.Ama unutma bu konuda en önemlisi pes etmemek kesinlikle.7.,8. denemesinde gebe kalanlar var.Biraz dinlen kendini toparla ve yine başla.Bebişlerimizi kucaklayana kadar durmak yok . Hangi şehirdeydin canım?Senin sebep neydi?Tedavi olduğun merkezde dondurulmuşun kaldı mı?

Naz cım çok üzüldüm.Şu an ne desem boş biliyorum.Ama unutma bu konuda en önemlisi pes etmemek kesinlikle.7.,8. denemesinde gebe kalanlar var.Biraz dinlen kendini toparla ve yine başla.Bebişlerimizi kucaklayana kadar durmak yok . Hangi şehirdeydin canım?Senin sebep neydi?Tedavi olduğun merkezde dondurulmuşun kaldı mı?
Haklisin canim bu bnm 3 denememdi. Tekrar o surece girebilecek miyim bilemiyorum. Ilk deneme normal protokoldu. Ikinci dondurulmuslarla. Ucuncu uzun protokoldu ama hemen transfer olmadi 2 ay bekledik cunku cok sismisti karnim falan. Ve sonucu da negatif oldu zaten. Simdi 1 tane orta kalite 5. Gun var dondurulmusum. Ama dusunuyorum, cok kaliteli 2 tane 5. Gun tutmadi. Orta kalitenin tutmama sansi daha yuksek. Off bilmiyorum. Cok mutsuzum. Esim daha da uzgun benden. O cok inanmisti bu sefer olacagina :KK43: Allahin takdiri iste. Yapacak birsey yok.

Naz bnm de 5. Gun 1 adet transfer edilmisti bnm de ilk denemem negatf ins ikincilerimizle kawusurz yawrularimuza senun daha ck taze ama birz olsun toplanabildinmi ? coolfire coolfire senin kc adet 5. Gun yda 6. Gun transfer edildi arkadsm?
Canim bnm 3. Denememdi. O nedenle umudum kalmadi artik :KK43: 1 tane dondurulmusum var orta kalite o da. Bizm test sonuclarimiz falan temiz.. normalde bir sorun gozukmuyor ama tutmuyorda iste. Asil canimi sıka bu.. nedenini bilseydik keske.. ama nedenide yok.

Canım ben de kasım ayındaki transferimden iki tane blast.embriyo ile negatif sonuç aldım ne yazık ki. Şimdi yeniden başladım iğnelere. Neden tutmadigina dair ofis yapildi ama hicbir sey cıkmadı. İnsallah bu kez pozitifi görurum. Gormesem de yılmayacağım. Yaza bir dahaml. Olacağina inanmak en önemlisi. Bu kez daha pozitifim. Insallah bizler de bebişlerimize kavuşacağız.

Canım ben de kasım ayındaki transferimden iki tane blast.embriyo ile negatif sonuç aldım ne yazık ki. Şimdi yeniden başladım iğnelere. Neden tutmadigina dair ofis yapildi ama hicbir sey cıkmadı. İnsallah bu kez pozitifi görurum. Gormesem de yılmayacağım. Yaza bir dahaml. Olacağina inanmak en önemlisi. Bu kez daha pozitifim. Insallah bizler de bebişlerimize kavuşacağız.
Artik o kadar imkansiz geliyor ki canim. Keske nedenini bilebilsek. Benm belki cok yeni o ndenle cok daha umutsuz bakiyorum ama 1 yil icinde 3 basarisizlik alinca umutta kalmiyor :KK43: igne tedavisini tekrar nasil goze alirim bilmiyorum. Ozellikle uzun protokolde cok cok yipranmistim. Keske ne yapmam gerektigini bilebilseydim. Tedavin olumlu sonuclanir umarim canim. Bizlere umut olur..

X