Bkm mutfak-Çok Güzel Hareketler bunlar - Kanal D

bazı skeçleri cok başarılı oluo
ben boğaç skecine bayıldım cok hoş :))
ersini nedense hiç sevmiyorum
ama şahin büşra bülent fln cok iiler

dünkü bölümde son oynanan skece bayıldım.zeyneple oguzhan yazmıs.kılıbıklıkla ılgılı bıseydı.gülmekten karnım agrıdı valla.hepsi harika bence bayılıyorum,izlerken cok eğlenıyorum.

dün akşam izlediğim son zamanlardaki en güzel programdı....
özellikle o ağustos böceği ve karıncanın hikayesine bayıldım....
en son skeç de gerçekten güzeldi,yaratıcıydı ben hiç böyle düşünmezdim....
programı da çok güzel bitirdiler....

off yaaa bayadr en ii skeçlerini dün yaptılar ama bn uyuya kaldım
nese haftaya tekrr kesin veririler

ben yılmaz erdoğanın sahneye çıkıp yorum yapmasından hoşlanmıyorum...zaten söylediklerini de anlayamıyorum... bir de dün çok kötü görünüyordu; sahnede bir ileri bir geri volta atarken göbeği ondan önde gidiyordu...

otursun yerinde yorum yapsın... oyunculara yorum yaparak kendilerini geliştirmelerini de sağlamaksa amaç düzgün cümlelerle kursun...

ayy ne doğru dedin
bnde bıyıksız haline alışamadım bi türlü:dilcikar:

bende ağustos böceği hikayesine bayıldım dün
hıyarlı baba pek oynamıyor artık
ersin hariç bütün oyuncular süper.

ağustos böceği süperdi hele kara fatmalar koptuumm:roflol: yaa güzeldi evet akşam ama her skeçleri tat vermiyo

dün mükemmeldi bence....ağustos böceği boşanma merasimi...bülentin doğaçlamaları...şahinin kabadayılığı...hepsi hepsi harikaydı.... kim ne derse desin;yetenek var,emek var ve başarı en alasından var....

evde artık eşimle çghb replikleriyle konuşuyoruz o kadar seviyoruz :roflol:
seni ignore ediyorum kazım :roflol:

havuçlu anne ve hıyarlı baba mükemmel her zaman ama en son bölümdeki ağustos böceği ve karıncaya hala gülüyorum süperler :lepi:

kızlar bende çok seviyorum çghb yi. yılbaşı bölümünde domuz gribi skecine ve özellikle testere skecine bayıldım koptum gülmekten çok yaratıcılarkaydirigubbakcemile5

yılbaşı bölümü çok çok güzeldi :) hepsi birbirinden harikaydı...

beni sen nasıl terkettin
bırakıp gittinnn
çok ayıp ettin eyvallahhh
şimdi halsizliğin tutsun
motorun bozulsun
domuz gribi ol inşalllahhh

gerçekten güzeldi ama biraz daha renkli olabilirdi. özellikle mıchael jakson takliti yapanın adını unuttum o çok güzeldi bu çocuklarda gerçekten cevher var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…