Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

HÜZÜNLÜ BİR SONBAHAR MEVSİMİNDE TANIŞTIK.AKŞAMÜSTÜYDÜ HAVA KARARMAK ÜZEREYDİ HAFİF BİR RÜZGAR ESİYORDU.ELİM AYAĞIMA DOLAANDI BELLİ EDEMEDİM.ÖYLE UTANIYORDUM Kİ YÜZÜNE BAKAMIYORDUM.YAVAŞ YAVAŞ İLERLEDİ GÜNLER AŞIK OLMUŞTUM SANA HER AN HER SANİYE SENİ DÜŞÜNÜYORDUM.KISACIK ZAMANDA ÖYLE GÜZEL UYUM SAPLADIKKİ BİRBİRİMİZE.SANKİ YILLARDIR TANIŞIYORMUŞUZ GİBİ......TAM 7 SENE MUTLU BİR BERABELİK GEÇİRDİK HAYATIMIN EN GÜZEL GÜNLERİYDİ.....................ARTIK AYRILMAZ BİR BÜTÜNDÜK SENİNLE VE ............. 1 EYLÜL 2007 DE HAYATLARIMIZI BİRLEŞTİRDİK.YANINDA ÖYLE MUTLU ÖYLE HUZURLUYUM Kİ BİTANEM.İYİ Kİ TANIMIŞIM SENİ,İYİKİ EVLENDİK BİTANEM HER GECE SICACIK KOLLARINDA GÜVENLE UYUMANIN HUZURUNU HİÇBİŞEYDE BULAMIYORUM SENİ YANINDAYKEN BİLE ÇOK ÖZLÜYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM KOCACIM...HERŞEYİM İYİ Kİ VARSIN ...........

EVET İŞTE BU BİZİM HİKAYEMİZ.EYLÜLDE TANIŞTIK EYLÜLDE EVLENDİK.........VE ŞİMDİ BİR KIZIMIZ OLURSA ADINI EYLÜL KOYACAĞIZ.Şeniz
size bir omur boyu mutluluklar dilerim sevgi cok guzel saygiyi kaybetmeden yasanirsa

Eylül mevsimini bende çok severim,
İstanbulun hazanlarını döktügü zamandır,
Duygularını çok güzel anlatmışsın canım, mutluluklar dilerim :nazar
:

Eylül mevsimini bende çok severim,
İstanbulun hazanlarını döktügü zamandır,
Duygularını çok güzel anlatmışsın canım, mutluluklar dilerim :nazar
:

CANIM TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOL.ALLAH HEPİMİZİ MUTLU ETSİN BURDA KOCAMAN Bİ AİLE OLDUK NE GÜZELLLL.HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KENDİNE İYİ BAK

Ne güzel yaa.... Maşallah diyelim nazar değmesin.... Darısı bitanemle bizim başımıza.....

Allah sizi bir ömür boyu ayırmasın.... Bir ömür boyunu da çoook uzun yapsın inşallah....

inşallah eylülünüze kavuşursunuz bitanem
bizimde bir kızımız olur tanıştırırız inşallah kardeş kardeş büyürler:)))
allah ikimizinde mutluluğunu bozmasın:nazar:

inşallah eylülünüze kavuşursunuz bitanem
bizimde bir kızımız olur tanıştırırız inşallah kardeş kardeş büyürler:)))
allah ikimizinde mutluluğunu bozmasın:nazar:

SAĞOL CANIM.İNŞALLAH 3*4 AY İÇİNDE HAMİLELİK HABERİNİ DE DUYARIZ.ALLAH HEĞİMİZİ MUTLU ETSİN.KENDİNE ÇOK İYİ BAK.a.s.

eylül............bende eylülde doğdum,ama en acı haberide eylülde aldım,annemi kaybettim..........eylül ayının dahada çok güzelliklerle gelmesi dileğiyle.....

rabbim mutluluğunu daim etsin arkadaşım...
bir an önce eylülünüze kavuşmanız dileğiyle canım
bir ömür boyu mutluluklar dilerim...a.s.

X