bizim oğlanın ten rengi😄

shemss678

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
626
689
30
iyi akşamlar kızlar..benim anlamadığım bi konu var, sizin de fikrinizi almak istedim🤗 bizim oglan 4 aylık oldu. doğduğunda sarıydı, daha sonra kızıl oluyormuş gibi oldu, şimdi esmer😄 eşim kızıl beyazı. bedenindeki afedersiniz her kıl kızıl sarısı. ben esmerim. kızım babasına benziyor ten renginde. doğduğunda da öyleydi. fakat oglan biraz deyişik çıktı😅 her haliyle çok yakışıklı, o ayri🤩 var mı böyle durumla karşılaşan? en son noluyor durumlar?🤭

Eklentiler

• InShot_20230621_020831971.jpg
    InShot_20230621_020831971.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 823
Ben doğduğum zaman kırmızıymışım sonra beyaza dönüp beyaz kaldım 😂 ama abim doğduğu zaman esmer ve sarı saçlıydı büyüdükçe çok hafif esmer ve açık kahve-kızıl saça döndü…

Sarı saçlı beyaz tenli bir bebektim, sarı da bildiğimiz altın sarısı 😂 sonuç beyaz tenli kahverengi saç baş😁

2. Fotoda sarılık olabilir mi? Oğlumda da uzamış sarılık var ve hala tam geçmedi. Yine de en yoğun olduğu dönemden daha az. O aralar oldukça sarı ve esmerdi.

3. Fotoda buğday tenli gibi göründü gözüme. Allah hayırlı ömürler versin. Gerisi mühim değil.

Benimde oglum uzamiş sarilik oldu..2 aylik olana kadar ortadaki resimdeki gibiydi..3 aylik oldugunda bembeyaz oldu .yani sariligi gecti...simdi 5 yasinda bugday tenli

2. Fotoda sarılık olabilir mi? Oğlumda da uzamış sarılık var ve hala tam geçmedi. Yine de en yoğun olduğu dönemden daha az. O aralar oldukça sarı ve esmerdi.

3. Fotoda buğday tenli gibi göründü gözüme. Allah hayırlı ömürler versin. Gerisi mühim değil.
evet anne sütü sarılığı vardı, 3 ayına kadar da devam etdi. hatta düne kadar hala göz beyazı sarımsı renkdi, yeni duzeldi. son resimde 4aylık. bazıları renginin ondan sarı siyahı olduğunu da söyler. sarılık geçiren bebeklerin ten rengi koyulaşa biliyormuş, sonradan yine beyazlarmış diye duydum. ama bizim oğlanda olur mu bilmem. ben esmerim, şahsen ben böyle çok sevdim kara kaş kara göz😍

evet anne sütü sarılığı vardı, 3 ayına kadar da devam etdi. hatta düne kadar hala göz beyazı sarımsı renkdi, yeni duzeldi. son resimde 4aylık. bazıları renginin ondan sarı siyahı olduğunu da söyler. sarılık geçiren bebeklerin ten rengi koyulaşa biliyormuş, sonradan yine beyazlarmış diye duydum. ama bizim oğlanda olur mu bilmem. ben esmerim, şahsen ben böyle çok sevdim kara kaş kara göz😍
bu arada ben Azerbaycandan. bizde buğday ten rengi sözü pek kullanılmaz, ya beyazsındır ya esmer. benim rengim de sizin deyiminizle buğday renk.

X