Bizim Kızlar Okuyor ✨✨✨

alsem

Diva
Pro Üye
Anneler Kulübü
12 Aralık 2019
17.467
54.111
Ta daaaaaaaaaaaa

Kızlar yeni bir esma ile buradayım
Bu sefer kişi başı sayı vererek okuma yapalım diyorum. Kısa, hemencecik ve net biten şeyleri severim
Devamlı okuduğunuz için sizleri direkt ekledim. Başka kimseyi eklemeyeceğim çünkü okumuyorlar, bildirim gelmedi diyorlar, birden çıkıyorlar filan Halbuki bir sorumluluk alıyorsan bildirim beklemeyeceksin, kendine okutup da listeden çıkmayacaksın Ama sizlerden katılmak istemeyen olursa darılmam ❤ 2 kişi bile kalsak birbirimize okuyalım yeter.

Bu sefer "YA EVVEL" esmasını okuyoruz.
Esmanın açıklamasında şöyle diyor: "El Evvel Ebced değeri ve zikir saati:El-Evvel esmasının zikri (37) adettir.Zikir saati Güneş, günü Pazar’dır.El Evvel Büyük ebcede göre hesaplanıp (37×37=1369) olarak okunması da tavsiye edilmektedir. El Evvel ismini her gün veya her namazdan sonra (37) kere zikreden kimse,Cenab-ı Hak tarafından bütün istek ve ihtiyaçlarına kavuşturur.Duası kabul olur. Evladı olmayan kimse dört cuma üst üste “Ya Evvel” diye samimiyetle zikretse, Allah yanında duası kabul olur ve eğer tıbbi bir engel yoksa, Allah’ın izniyle ve kudretiyle çocuk sahibi olur."

1369 diyor ebced değeri için ama küsurlu okumak zor oldu bence, o yüzden kişi başı 1500 tane YA EVVEL okuyalım diyorum ben. Hemencecik bitecek, pat diye biter şu 3 günde maksat birbirimiz için dua etmiş olalım ❤ Zaten hepimiz gebe kalmak için okumak istiyoruz, dua belli duyan belli

Listemiz şu şekildedir ve ekleme alınmayacaktır (üzgünüm )
Mrvyvz4832
Soonnn okudu
memurhanim okudu
sadehayatt06 okudu
PiXiEE okudu
Mavibirumut okudu
Mucizemm222 okudu
Hemsirecik okudu
Kara_gozlum okudu
alsem okudu

(Bu esma zikrinden sonra KK'den biraz ayrılacağım çünkü sürekli buradayım ve düşünmemeye çalıştıkça daha da düşünmeme sebep oluyor )

Son düzenleme:
Eklediğin için teşekkür ederim. Ben seve seve okurum

yuppii yuuuuu :)

ben başladım bile okumaya
bu arada tüp bebek ve önemli 1-2 günü olan arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam öbür topikten sizleri ilk 3 sıraya yazdım. önce size okuyalım ki dualarımız destek olsun
Allah razı olsun canım benim

kızlar katılmak zorunlu değil bakın yanlış anlaşılmasın. sizler okuyorsunuz diye ekledim ben sizi. katılmak istemeyen olursa açıkça söylesin, emrivaki olmasın

Yani her birimiz sırayla birine 1500 mü okuyacağız

benim mesai arkadaşım 3 gün izne ayrıldı, çok rahatım şu an nazar değmesin cuma mesai bitene kadar herkes için okurum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…