bizi ayakta tutan benmişim meğer:(

CakmaKleopatra

asabiyim kompleksliyim!!!
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2007
818
1
Yıllarca çok şey paylaştık seninle. Kıskançlıklarımız olmuştu çoğu kez, kısıtlamalarımız..Hiç kimseyle konuşmuyorduk , birbirimize özeldik sanki.Ya da öyle olmak istiyorduk..Aileler hep sorun oldu hayatımızda.Kocaman sevgimizin içine bir onları konduramadık.Ben razıydım,ama sen sabırsız.Her şey yavaş yavaş tükenmeye başlamıştı.Kıskançlıklar azaldı,kaprisler bitti, yasaklar kalktı üzerimizden.Meğer hepsinin de bir anlamı varmış.Bitince öğrendim.Onlar bittiği an, sevgimiz de bitti sanki.Artık son demlerimizi yaşıyorduk..Sorunlar çoğaldı,sabırlar azaldı,saygı bitti..Sevenin sevdiğine saygısı kalmayınca, sevgi de bitti..Bitmez dediğimiz , hayaller kurduğumuz o büyük sevgimiz bitti.benim sabrımmış sadece bizi ayakta tutmaya yeten..Sabrımın bittiği yerde, senin gururun daha da çoğaldı.Artık ne sabır kalmıştı,ne sevgi,ne saygı,ne de aileler.senin için her şeyi göze almıştım halbuki.Ama bitmek tükenmek bilmeyen zamandı , sevgimiz değil.zamana yenik düşmüştük sanki.çok şey öğrenmiştim senden.Bunca zamana kadar yaptığım o kadar çok gereksiz şey varmış ki , hepsini göstermiştin bana..hayatım sanki seninle baştan yazılmıştı.Ama şimdi o yazılan hayatımda yoksun.Ben ise hala ismine bir çizik atamadım.Kim çıksa karşıma hep seninle kıyasladım.Senden kalanlar var hala.Yaşanılanlar nasıl unutulsun?Unutmaya mahkumuz şimdi.Koysana şimdi de o yasaklarını.unutamazsın desene,unutmamalısın…Belki de bir kez de senden bekliyorumdur.Yanlış bitti sevdiğim her şey çok güzelken yanlış bitti sonumuz..Mutlu olmayı bile beceremedik biz.Yanlış insanlardık beklide.Yanlış zamanda yanlış şekilde bulduk birbirimizi.Düşüncelerimiz farklıydı hep,ama ortak yolu bulmak için öyle çok çabaladım ki.. Ortada buluşamadık sevdiğim.Şimdi sen ayrı ben ayrı düşüncelerdeyiz.Ve ne düşündüğümüzü bile bilmiyoruz.Gidiyormuşsun başka şehre..Beni,yaşananları,her şeyi burada bana bırak ve git.Ben sensizken de onlarla vardım,onlarla var oldum.Sanma ki seni tanıdığıma pişmanım.Değilim sevdiğim.Ne kadar yanlış hayatlar kursak ta hiç pişman değilim.Sen ne kadar gamsız da olsan,gururlu da olsan,saygın da olmasa bana,ne kadar ailelerimizi sorun da yapsan ben çok sevdim seni..Senin de beni sevdiğini bildim.Şimdi yasaklamalar, yok kıskançlıklar yok.Bana gitme , yapma diyen yok…Halbuki bilirsin ki hoşuma giderdi yasaklamaların.Severdin beni,sakınırdın gözünden bile.Üstümden kilitleyip kapıyı gitsen , razıyım derdim sen yanımda olda..Ama olmadı…

Şimdi kalbimize kilit vurduk ve sevgimiz di yasakladığımız.Bitmesi gerekti, biz olamazdık,olamadık.Bütün koyduğun yasaklara uyduğum gibi, buna da uyuyordum işte.Dediğin oldu , biz yokuz artık..Beni unut demiyorum.Ben diye bi kavram yoktu seninleyken.’’biz ‘’ vardık.Şimdi bizi unut..Ben de unuturum…Şimdi git..Ama beni bırak anılarımızla bu küçük şehirde.Ben siler atarım zamanla her şeyi.Sen hep yaptığın gibi beni sorunlarla,kalanlarla baş başa bırak ve git…
alıntı senağlama

alıntı ama önemli olan bu duyguları yazan da bir insan ve öyle güzel yazmış ki..biz bayanlar sevdiğimiz zaman sınırımız olmuyor deliler gibi seviyoruz,kolay unutamıyoruz yani herşeyin en...lerini biz bayanlar yaşıyoruz..ve bu güzel duyguları bizimle paylaştığın için çok teşekkürler canım...

CANIM alıntı ama ben burda yazılanları yaşadım o kadar etkilendimki herkesle paylaşmak istedim
halada yaşıyorum senağlama

CANIM alıntı ama ben burda yazılanları yaşadım o kadar etkilendimki herkesle paylaşmak istedim
halada yaşıyorum senağlama

bende onu söylemek istedim canım alıntı ama ben bile içinden kendime pay çıkarıyorum ..bazen sanki benim için yazılmış gibi geliyor..Şeniz

çok duygulandım anlatamamsenağlama
sadece şunu diyorum :
unutan unuttuğu kadar unutulur senağlama

senağlama çok duygulandım bak şimdi...
Aşk sevgi saygı tek taraflı olmuyor işte..
Sen ne kadar körü körüne sevsende karşındaki sana git diyebiliyorsa bağrına taş basıp gitmen gerektiğini biliyorsun...
Kolay olmamalı ama bu git deyişler. Geride neleri bıraktığını neyi göze aldığını bilmek lazım.
En güzel aşk karşılıklı yaşanan değil midir zatensenağlam

Son düzenleme:
Ay Sinek Cnmya Diyorum Tuh Kis Sevgilisinden Ayrilmis Nede Iyi Bi Iliskileri Varmis Diye Okuyorum Baktim Altinda Alintidir Yaziyor Oh Dedim Emegine Sağlik

of ya bu ara herşey dokunuyo zaten banasenağlama

Ben ise hala ismine bir çizik atamadım.Kim çıksa karşıma hep seninle kıyasladım.Senden kalanlar var hala.Yaşanılanlar nasıl unutulsun?Unutmaya mahkumuz şimdi.
aynen,herkes bu yazıda kendine göre bişey buluyo sanırım
sinek ben de sendenim canım Allah yardımcımız olsun!:...

sinek merhaba canım,hangi konuydu bilmiyorum ama bi mesajına denk gelmiştim,bu yazıyı okuyunca verilen cevaplara bakmadan dedim ki sineğin kendi hisleri bunlar,kendi yaşadıkları,alıntı yazısını görünce de fikrim çok fazla değişmedi,yazan her kimse senin duygularını anlatmış gerçekten,konuşmak kolay evet,ama ben yinede diyorum ki zamanla unutulmuyo fakat külleniyo,unutma hiç bişey senden daha önemli değil,güçlü olmalısın hayat senin hayatın,umarım bundan sonra herşey istediğin gibi olur,sevgilerimle...

canım teşekkür ediyorum hakkımdaki düşüncelerin için
gerçekten yazan kişi benimle aynı şeyleri yaşamış olmalıki bu kadar anlatılır ancak içimdeki duygular bilmiyorum zamana bıraktım ama içim daralıyo onsuz geçen hersaniye yüreğimi dağlıyosenağlama

paylaşım için teşekkürler canım
umarım en kısa zamanda acın hafifler
tüm güzelikler seninle olsuna.s.

canım sinek sen bu mektubu erkek arkadaşına göndersen? isimsiz olarak? belki aşk kırıntıları kalmıştır..

aşk kırıntısı değil canım benim o bana hala aşık o beni hala seviyo ama hatasını kendisinin anlaması lazım
ben ona bişeyleri göstermekten bıktım

sevmek eskidendii güzelim sankii yıllar önsinde kalan
askımız bir masaldı bir tanem aşk yerine gercekmiiş yasanan
yarınlar bizim icin yok artık yok
yok artık bir daha sevmek hani giderken demistinya sen
yolcuuuu yolundaa gerek,

yazın bana sarkıyı mırıldattı okurken ,olsun be gülüm hayatta hersey bizim icin
canı sagolsun dee yüzünü yarınlara dön yarınlar senin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…