biz geldik kızlar hepinizi çok özledim yaaa

gulec11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
187
1
merhaba 2 aylık güzel bir tatilin ardından evime geldim.hepinizi çok özledim hemen açtım..tabii tatilde internet yoktu annemin yanında...biz çok büyüdük koca erkek olduk 2 tane diş çıkardık ama ateşler içinde hasta hava değişimi de etki,ledi öksürüyor dr a götürdük Allahtan bişi yok.soğuk algınlığı.işe başladım 7-8 saat ayrı kalıyorum oğlumdan çok zor oluyor.bugün apartmandan içeri girdim bir ağlama sesi nasıl çıktım bilmiyorum dizlerimin bağı çözüldü.ağlayarak ayrılıyorum her gün zaman geçmek bilmiyor...Allah yardımcımız olsun ...

HOŞ GELDİN CANIM OHH ANALI OGULLU Bİ GÜZEL TATİLİNİZİ YAPTINIZ BRONZLAŞTINIZ MAŞALLAH BİZ HİÇ BİYERE GİDEMEDİK İŞE BAŞLAYALI BEN ÇOOK OLDU BEBEGİM 3 AYLIKKEN BAŞALDIM.senağlama a.s.

Hoşgeldin canım.Oh ne güzel tatiller yapılmış,dişler çıkarılmış:)bizde henüz diş yok ama kaşıntılarımız var tabi...

ay canimm hosgeldin valla dun gece aklima sen geldin gorunmuyo ne yapti acaba diye merak etmistim.

demek oglusun dis cikardi benim kiz gibi oda erken davrandi desene benim kiziminda 2 disi var.hastalandi hava degisiminden birde dis bayagi kotu gunler gecirdik.ama simdi cok iyi kuzum birde yerinde dursa :))

oglusunuda senide cok opuyorum canimm tekrar hosgeldin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…