Biyopsi sonucumin temiz çıkması için dua

Dilara55333

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
5.839
5.075
Arkadaşlar troidi nodulum var kanlanma artışı varmış biyopsi oldum iki çocuğum var birisi dha emiyor ailem desen burda değil eşim yoğun çalışıyor sizlerden dua istiyorum hayırlısı ile ne olur sonucum ter temiz çıksın sağlıkla huzurla mutlulukla hayatıma devam ediyorum

Dha öncede meme den biyopsi oldum ikinci kez aynı süreci yaşıyorum moralim bozuk Allah beterinden saklasın

Arkadaşlar troidi nodulum var kanlanma artışı varmış biyopsi oldum iki çocuğum var birisi dha emiyor ailem desen burda değil eşim yoğun çalışıyor sizlerden dua istiyorum hayırlısı ile ne olur sonucum ter temiz çıksın sağlıkla huzurla mutlulukla hayatıma devam ediyorum

Dha öncede meme den biyopsi oldum ikinci kez aynı süreci yaşıyorum moralim bozuk Allah beterinden saklasın
Hayırlısıyla tertemiz çıkar inşallah. Güzel sonuçlarınızı bekliyorum 😇

Dua grubunda aktif olan arkadaşlarda katılımcı listesi vardır . İletirseniz yardımcı olurlar etiket yaparız. Ya Şafî(c.c) çekebiliriz sizin için

Allah şifa bekleyen tüm kullarına ve size acil ve kamil şifa versin, inşaallah sonucunuz tertemiz çıkar. sizi korktuklarınızdan emin kılsın, inşaallah sağlıkla afiyetle çocuklarınızın yaşlandığı dede-nine olduğu günlere şahit olursunuz

X