Bitti.....

E

EU3

Ziyaretçi
Aslında 1.5 ay oldu biteli hep bitti biticek olmuyor yürümüyor derken en sonunda bitti...
ben kendimce onun beni çok üzdüğü için ayrılıktan sonra üzülmüyorum diye geçiniyordum ama ayrılık sonradan koymaya başladı hele onsuz geçen ilk bayram....
4 yıllık aşkım eşim sevgilim annem babam ablam abim dediğim herşeyim gitti.....
öle kavgalarla gürültülerle bitmedi başladığı gibi bitti herşey konuşarak ağlıyarak sarılarak bitti...
deli gibi özenerek yaptığım evimi eşyalarımı hepsini bıraktım sadece bi kaç birşey aldım...
şimdi taktığım küpe dahilinde herşeyimde o var resimleri yırttım onla ilgili ne varsa ona verdim ama bitmiyo yemek yerken uyurken gülerken şarkı dinlerken herşeyde o var telefonumu değiştirdim yeni bir şe girdim..
ama yok biliyorum herzaman arkamda yanımda hala aradabir görüşüyoruz telefonda bazen bi ikikerede yanıma geldi bişeye ihtiyacım olup olmadığını sormak için biliyorum hala yanımda ama ben onunla her görüşmemde daha bi acı çekiyorum...
şimdi ettiğimiz kavgalar kızgınlıklar hiç birşeyden eser yok sadece özlüyorum hemde çok evimi özlüyorum onu özlüyorum ALLAH'ım bana yardım et onu unutmam için güç ver hayatımdan çok kişiyi uğurladım çokta acı çektim ama bu başka türlü r.....Gülerken mutlu gibi gözükürken sadece çevremi kandırıyorum ama ben acı çekiyorum ......
SENİ HALA ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM........

canım ya hiçbizaman inandırıcı gelmez anlıyorum seni diyenler..
ama inan seni çok iyi anlıyorum çünkü senden az kısa bi süre olsada benimde elimle döşediğim bi evim vardı ve bitmek zorundaydı bitti...
canım madem ciddi olarak ayrılmışsınız madem arada bir görüşmek konuşmak acıdan başka ne verir sana:çok üzgünüm:
bence madem dönüşün yok ilk iş olarak alakanı kes canım yoksa ne unutabilirsin nede acın diner hergün tazelendikçe hayatını nasıl devam ettirirsin..,
herşeyi zamana bırak zamanla herşey geçiyo emin ol geriye dil hep ileriye bak olurmu:teselli::teselli:

birbucuk ay cok uzun bur zaman degil unutabilmem icin. neden ayrildinizi bilmiyorum yani geri dönüs olup olmadigini bunu sen daha iyi bilirsin eger bir umut varsa tekrar oturun konsun ama hayir bu saaten sonra olmaz diyorsan ecitah arkadasin da söyledigi gibi onunla görüsme derim ben yoksa kendini yeni hayatina odaklayamazsin insanda sevgi saygi bitiyor evlilikler bitiyor ama ayrildiktan sonra aliskanliklarindan vazgecmesi biraz zaman istiyor bu zamani kendine ver canim.

maalesef yok çok direndik 4 yıl çok savaşlar verdik...aslında herşey hazirana kadar mükemmeldi bizim olayımız 4 ay içinde oldu 4 ay içinde kavgalarımız sorunlarımız ayuka çıktı kesin olarak bitti hem resmi olarakta bitti zaten...aynı şeyi bende ona söledim görüşmeyelim diye...ben sana sırtımı dönemem ne olursa olsun herzaman arkandayım yanındayım dedi...biz seninle karı koca olarak ayrılmış olabiliriz ama sen herzaman beni koydoğun sıfatların arkasında olcam dedi birşey diyemedim...sen istemezsan bu böyle olcak diyo...

canım benim şuan bende seninle aynı durumdayım ben ayrılalı 9 ay oldu ve onsuz şlk bayramım gerçi onunlaykende bayramlar tatsızdı çünkü hep ailesi yüzünden huzurumu bozuyordu ama şimdi özene bezene kurduğum evimde yok senağlama sevmiyorum artık bayramları çünkü evliliğimin bitişide geçen yıl kurban bayramıydı offfffff çok zor hayat çok evimi özlüyorum kendi düzenimi sanki şimdi kimsesizmişim hiçbir yere ait değilmişim gibi geliyor senağlama

canım benim şuan bende seninle aynı durumdayım ben ayrılalı 9 ay oldu ve onsuz şlk bayramım gerçi onunlaykende bayramlar tatsızdı çünkü hep ailesi yüzünden huzurumu bozuyordu ama şimdi özene bezene kurduğum evimde yok senağlama sevmiyorum artık bayramları çünkü evliliğimin bitişide geçen yıl kurban bayramıydı offfffff çok zor hayat çok evimi özlüyorum kendi düzenimi sanki şimdi kimsesizmişim hiçbir yere ait değilmişim gibi geliyor senağlama

bende öleyim kendi düzenine alışınca insan annesinin evine alışkmak çok zor oluyomuş....

neden böyle oluyorki o kadar yaptığı haksızlığa rağmen kalbimi kırışlarına rağmen yuvasına sahip çıkamayışına rağmen neden unutulmuyorlarki acaba gerçekten sevgimi bu yoksa bir alışkanlıkmı ama adı herneyse şu bir gerçekki canım çok ama çok yanıyor bugün bayram ama ben hiç mutlu değilim içimden üstümü bile giyinmek gelmiiyor hala eşofmanlarımla oturuyorum dua etmekten başka elimden birşey gelmiyor

bizde böyle sorunlar yoktu yuvasına bana herzaman sahip çıktı bizim olayımız çok farklıydı hee suçlumu çok fazla bunu kendide kabul ediyor...zaman tek ilaç ama o zaman nasıl geçicek bilmiyorum inan umarım herşey düzelir hepimiz için bunu dilemekten başka birşey gelmyor şuan elimizden....

Sevdigini özlemenin acısını derinden yaşayan,içi kan ağlarken kimseye bir şey belli etmemeye calısan biri olarak seni çok iyi anlıyorum.Bence yeniden biraraya gelebilirsiniz.Biraz ayrı kalmaya ihtiyacınız varmıs sadece.Cok bunaltmıssınız birbirinizi,sıkılmıssınız ve ayrılık dogru karar sanmıssınız.Birbirinizden uzak kalıncada birbiriniz icin ne kadar önemli oldugunuzu,birbirinizi ne kadar cok sevdiginizi,kavgaların,kızgınlıkların gelip gecici oldugunu anlamıssınız.Hayat cok kısa.Paylaşımlarınız çok büyük.Bence adım at.Yeniden deneyin.

sorun nedir bilmiyorum ama...öyle acılara,öyle derin yaralara çizgi çekiliyor ki... anlıyorum seni., aldığın nefesi kaybetmiş gibisin...ama geri dönüşü olmayan bir yolsa bu, 1.5 ay yetmez,1.5 yılda yetmez! bu belki küçük bir anı, belki de yüreğindeki büyük bir iz olarak kalıcak...ama geçicek... herşeyin tükenip ,bittiği bir tek zaman vardır...ölüm...demek ki,herşey için, senin için ve hayat için hep bir umut var....

allah hakkında hayırlısını versin. düşünmemeye çalış,üzülmemeye çalış.... (tabi kalbin ne diyecek bilemem) ama korktum çok üzüldüm canım benim... allah hepimizi böye kesin ayrılıklardan korusun. bazen kavga ediyoruz,tartışıyoruz amasonumuz seninde dahil kimsenin böyle olmasın.. allah hayırlısını yazsın,hayırsızsa da hayırlısına çevirip seni,hepimizi mutlu etsin allahım.

Aşkınızın büyüklüğü kokuyor yazında ,sevgi dolu bir aşk yaşamışsınız ben erkeklere pek iyi diyenlerden değilim ama erkek arkadaşın seven ve değer veren bir erkekmiş gibi geldi ama çok mu bitmesi gerekti..genelde bitti yazıldığında benim verecek tek cevabım bittiyse bitti toparla kendini olur ama ,
birşeye ihityacın varmı diye gelmesi beni bile duygulandırdı.eğer büyük bişey yoksa bitmesin be canım benim ağzımdan bu laflar çıkmaz...Seviyorsunuz tatlım birbirinizi üzüldüm desem yeridir.

madem seviyorsun oda arkanda sana destek arıyor nedne yıkıldı yuvanız düşmanca ayrılmamaışsınızbelki de baırşırsınız.

cnm merhaba bu kadar seviyorsan dönüşü imkansız gelmedi bana.sorunu tam anlıyamadım gerçi suçu ne,neden bu kadar severken ayrılmak zorunda kaldınız merak ettim.sevdiğinden bu kadar eminsin bu adamı ayrılsanızda ben yeniden birşeyler olabileceğini hissettim.var böyle örnekler.zaman verin birbirinize.sen anlamışsın onsuz olamayacağını.oda anlasın ve kavuşun inşallah tekrar.kolaymı sevmek.emek harcıyorsun.kalbin bitmedi diyorsa vardır bir bildiği:asigim:a.s.:asigim:

ya bizim için geri dönüş yok ewet herşeye biçare var oda zaman ama ozaman nasıl geçicek nasıl olcak bilmiyorum....

bazı insanlar vardır arkalarından üzülmeye bile değmezler
ama yarattıkları alışkanlık büyüktür heleki sen onu herşeyin yapmışken
demiştim sana ayrılığın aşamaları vardır
ilk zamanlarda ayrılığın şokıuyla mutlu olduğunu sanırsın
sende böyle olmuştun mutluydun
demiştim sana ayrılık sonradan kor diye
vede malesef öyle oldu sonradan koydu bu ayrılık
seni anlıyorum derken gerçekten anladığımı biliyosun
ve bu insana gerçekten değmez
zaman herşeyin ilacı bunun sende farkındasın
belki uzun zaman belki de kısa zaman bilemem
ama birgün arkana dönüp bakacaksın ki
sadece adı kalmış kanata kanata geçer
ama inan bana geçer bitanem

Sebebi ne bukadar çok severek ayrılmanın?
madem ayrıldığnız ve geri dönüşü yok neden hala görüşüp kalbini dahada acıtıyosun tamam unutman için zaman gerek ama sen onunla görüştüğün sürece o zaman dediğin kavram onu sana asla unutturmayacak Severek ayrılmak çok zor bu sevgiliden ayrılmak gibi değil bende 3aydur eşimden ayrıyım ve resmibi şekilde ayrılıcaz oakadar sevmediğim halde ben bile acı çekiyorum çünkü o benim ilkgözağrımdı ve alışkanlığım hayat hepimize güzel şeyler sunar umarım hep derler SONUMUZ HAYIR OLSUN ...

offf....

birşeylerin değerini kaybettikten sonra mı anlıyoruz?

ya birşey diyemiyorum belki şu an ki suh halim çok kötü açıkça benimde teselliye ihtiyacım var...

yazını okudum acaba bende mi böyle olurum diyorum?

ve daha çok şey diyorum..........kendim için....

hakkında hayırlısı olsun canım sana da bunu diyebiliyorum....

herşeyde vardır bir hayır deyip oturuyoruz sonu ne olcak bilmiyorum ama hayırlısı olsun herkes için hepimiz için başka birşey demeye gücüm yok artık çünkü....

Arkadasim,
ayriligin sebebini tam olarak belirtmemissin..
Anladigim kadarisiyla da severek ayrilmissiniz..

O kadar mi geri dönülmeyecek hatalar yapildi ki, su üc günlük dünyada mutlu olmak varken herseyi unutmaya mahkum ediyorsunuz kendinizi ?
Korkmuyor musunuz yarin aniden ona ve ya sana bir sey olsa "Ah keskee.." diye basinizi duvarlara vurmaktan ?

X