bitmeyen kabızlık sorunu ne olur yardımcı olun...

Siz randevu almaya çalışın bi kolonoskopi olun bazı kişiler de oluyor bizde de baba ve anne olarak tuvalet sorunumuz yok ama kızımızda kabızlık var artık Çocuk Gastrosuna götürücez çocuk doktoru oraya sevketti. Duphalac kabız şurubu var bitkisel ondan içneyi deneseniz düzelmedikçe ölçek artırılıyor eltim olmuştu bi ara kızımın şurubunu vermiştim Duphalac yetişkinler de içiyor ona iyi gelmişti belki size de iyi gelir
geçen ay hamile kaldıgım içinde etkilemiş. Lavman yaptırdıktan sonra azda olsa çıkabiliyorum ama kadın doğumcum bile bağırsakların sorunlu duruyor baktır dedi. Randevü buldugum anda gideceğim.

Merhaba arkadaşlar kendimi bildim bileli kronik kabızlık yaşıyorum normalde 4-5 günde birdi ona da tamamımda. En son 7 gün çıkamadım sonrasında becunis calcine ile biraz rahatladım ama oda ishal yaptı.. Sonrasında 9 gün çıkamadım gene sonunda lavman yaptım. Şimdi gene 5 gündür çıkamıyorum.. Her gün kayısıyı suda bekletip içiyorum kayısıyı yiyorum, kefir içiyorum, tavuk suyuna çorba içiyorum. Lifli besleniyorum. Kendime alışkanlık edinip wc de her gün belli saatte gidip oturuyorum. Acı çehre kullandım bir ama ilaçlar sadece ishal yapıyor ve bir ilaç sürekli kullanmak doğru ve sağlıklı değil.. Sinameki kullandım bir ara ama oda çok zararlıymış..Hergün 3 litre su içiyorum kayısı çayı yeşil çay.. Bunlardan birini yapan insan bile wcden çıkamıyor ama ben.. Çörek otu yağı kullandım zeytinyağı içtim ama bana mısın demiyor.. Ne olur yardım edin bildiğiniz birşey var mı.. Bu denediklerim dışında bana ne önerebilirsiniz.. Çok zor durumdayım.. Şimdiden teşekkür ederim.
Biber tursusu kesinlikle tombis cok aci olmayan tursular.Gunluk 5 tane yerseniz ertesi gun lavobadasiniz bende de tembellik var malesef kullaniyorum.

X