Bitmeyen adet kanaması

Pusula32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
12
1
29
İyı günler kızlar
24 yasinda 1 bucuk yillk evliyim bekarliktan bu yana adet duzensizligi rahatszligim var. Daha sonralari Polikistik over tanısı kondu.
Önceden 15 gunde bir adet görüp 10-15 gun suren kanamalarm mevcuttu. Son 1 bucuk yildr da kanamalarimin dinmesi icin hap kullanmam gerekiyor. 2-3 ay boyunca sürüyor ve adetsz günum gecmiyor
Benmle ayni skntıyı yaşamş olup ay hali düzene giren var mi acaba ? Cocuk istiyoruz ama ayin her gunu adetli oldugum icn mumkn olmuyor ve yumurtalarmn gelismesine engel oluyor
Var mi bir tavsiyeniz??????????

Oncelıkle gecmiş olsun,benımde aynı sorunum bu ara,kanamam hıc bıtmıyor,doktorada gıdemıyorum,fakat cok arastırdım tamamen kendımce fıkrımı soyluyorum sebep yuksek ostrojen sevıyesı,duşuk progesteron,meme agrısı acısı vermı,sac dokulmesi,yurgunluk,duygu degışımlerı..bende hepsı var,vırus yuzunden doktorada gıdemıyorum,ostrojen sevıyesı nasıl dusurulur ınernetten arastırın istersrnız

Bu belirtilerin hic biri aslnda
Bekarken ostrojen hormonum yuksek diye kadn dogum hapi kullanmstm ama suanda son tahlillerime göre doktorum buna gerek duymadi ki ilac vermedi hiç ama 17 gündr cok yogun bi kanamam var nasl dinecek inanin blmiyorm

Yasinz kacti acaba daha once boyle bi problemzn var miydi gebe kalmaya mani bi durum mu acaba yoksa düzenlenebiliyor mu

Benim yaşim buyuk canım,2cocugum var,gencken sorunum yoktu,41yasındayım son zamanlarda olmaya basladı,benım kanama 43gundur devam edıyor,adet oldum sonra az az kanama,son 1haftadır tekrar cogaldı,ama ben son zamanlarda cok vıral enfeksıyon gecırıp,antıbıyotık antıvıral falan cok kullandım,corona oldum en son,ve bu durum ondan sonra basladısogan suyunu deneyebılırsın,ben içiyorum dengelenmek ıçin bıde düzenlı egzersız sart

Canım ovulasyon testi dene YouTube da birgebeningünlüğü videoları var bi izle sipariş ver çünkü instagram sayfasında senin gibi çok kişi hamile kalmış

Merhaba bende geçen sene ramazandan önce kanamam oldu ara kanamalar aşırı hemde 6 ay sürdü ilaçlar verildi fayda etmedi en son baska dokturum ilac verdi kesilmedi kontrole gittigim zaman bana histereskopi önerdi bende polip vardı 5 doktorda polip var dedi alttan ultrasonla bakarak ve benim yine bu sene tekrar etti kanamam azar azar geliyor yine ilaç verdiler ben o islemi istanbulda olduk yaşadığım şehir ve cevresinde hic birsey yok desem yeri bende hap kullaniyorum suan

Canım ovulasyon testi dene YouTube da birgebeningünlüğü videoları var bi izle sipariş ver çünkü instagram sayfasında senin gibi çok kişi hamile kalmış

Biliyorum kuzucm onu da
Benm kanamam kesilmedigi icn ilişki mumkn olmuyor pek ben 4 ay yumurtlama takibi yaptrdm ama benm kanamam bitmedigi icn yumurtlamam olmuyor. Çatlamasini gectim gelişip büyüyemiyorlar bile
O yüzden ovulasyon testlerinde de muhtemeln müsbet bi sonuç alamam

Çook geçmiş olsun Rabbm bi daha göstermesin insAllah

Bir yöneden Sevindm sizin adiniza evladnz varmş
InsAllah Rabbm bizlere de nasip eder.
Evladm olsn hayrlisiyla da ay halimi takmam inan aklma o kadar alştm bu sekilde yasamaya
Ama evledmz olmuuor o yüzden cok üzuluyorm

3-4 doktora gittm Aslnda her birine de ozellkle sordm polip miyom yara rahm duvari kalinligi faln var mi diye hepsi yok dedi
Bi son gittgm(hala ona devam ediyorm) doktorum cooook kück bi polip var ama o sorun teskil etmez cok kuck dedi
Hepsibde polijistk overdan kaynaklaniyor diyor ama pco hastalarn kullandigi ve tedaviye yant aldklari ilclar bna fayda etmiyor. Ki bubrahatszligi olanlarn genelde adet gecikmesi oluyor. O yüzden de bi çözum bulamiyorm ben gbi adeti cok geln pokistk over hastasi cok az sanrm

Umarım şifa buluruz . Sogan suyu kürü yaptım 15 gün onu icince kanama yapıyor normal adeti söküyor yani 4 gündürde sancım var adet olmuş gibi bakalım insallah sifa olur bide dogum kontrol hapı kullanıyorum

Benim adetım 2 aydır bıtmıyor,sogan suyu içiyorum o daha cok kanama yapar demişşiniz bırakmalımıyım yoksa rahimi temizlermı.kanamanın bıtmesını ıstıyorum ben,acaba devam edeyımmı bırakayımmı,sogan suyu ıcınce bayagı adet gıbı parcalı kanama oldu bayagı

Evet benimde önce az akıntı halinde geliyordu zaten 4 ay yapılması gerekmiş adeti düzenlemek için her ay 15 gün yapıp bırakılması lazım yani 15 gün dolsun ben tekrar yapacagım saraçoglunun sitesinde yaziyor hatta sordum da sizde sohbet ederek danışabilirsiniz bırak desem yalan olur bırakma desem yalan olur bide adetden 7 gün sonra baslanması gerekmiş ama benim düzenim olmadıgı icin kanamanın 5 günlük durdugu zamanda yaptım ve 13. Gün agrım oldu halada var adet olur gibi kanamam cok degil ama yinede var ağrı ve kanama ne kadar yapar bilmiyorum perşembe 15. Gündü bittirdim bakalım düzenleyecek mi

Merhaba,
Ben de sizinle aynı durumdayım maalesef. İnsülin direnci kilo sivilce vs belirtiler yok ama kendimi bildim bileli adetlerim düzensiz. Yıllarca pko teşhisi bile koyamadı doktorlar. Teşhis konuldu 55 kilodan 49’a düştüm diyetler bitkisel kürler hiçbiri fayda etmedi. Şimdi de bitmeyen adet kanamalarıyla uğraşıyorum.

Benim kilo var ama kendimi bildim bileli var bunyeyle alakalinoldugunu düsunuyorm hastaligimla alakasi okdugunu sanmiyorm.Onun disinda sivilce insuln direnci ve sivlce bende de yok evli misinz acaba hic hamile kalabildnz mi bu durumda

Merhaba gecmis olsun allah hepimizin yardımcısı olsun insallah

Benim kilo var ama kendimi bildim bileli var bunyeyle alakalinoldugunu düsunuyorm hastaligimla alakasi okdugunu sanmiyorm.Onun disinda sivilce insuln direnci ve sivlce bende de yok evli misinz acaba hic hamile kalabildnz mi bu durumda
Benimde öyle kilo var ama bu 1 bucuk senedir bu hastalık var polip deniliyor filan ama bakalım

Evet evliyim tüp bebekle bi çocuğum oldu çok şükür. Doğumdan sonra düzelir diyolardı, düzelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…