Bitkilerle su buharina oturma hamile kalmak icin

novasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
1.860
2.326
42
Neler yaptiniz ? Anlatin...duyduklarinizi paylasin..ben isirgan sicak su buharini duydum yapan var mi ?

Duymadım canm onu civanpercemi oturma banyosu. Ve maydanoz süt buharı na oturmayı duydm birinde suyun içine oturuyorsun birinde buharından duruyorsun. Ama dikkat et fazla sıcaklık damarları büzüstürüyo . Ve çok fazla yapma mantar olursun sonra

Ben ilk defa yapicam da sadece 3 gun.denemek icin..mahallemde teyzeler surekli sicak tut kendini diyor ya...vardir ilginc seyler diyorum

Bu ay bende yapmayı düşünüyorum ve bekliyorum süt maydonoz denemeye karar verdim

Maydnoz da sokturucu isirgan gibi ..dene canim.kac gun yapicaksin.kurtaj oldum da ben 4. adetimi oldum.bebegimn kalbi durdu.o yuzden baslamm lazim kurlere.:KK66:

Ben ilk defa yapicam da sadece 3 gun.denemek icin..mahallemde teyzeler surekli sicak tut kendini diyor ya...vardir ilginc seyler diyorum
Vardır bildikleri canm dene kendini yakmadan umarm faydasını görürsn. Bn civanpercemi ni kaynatirdim sıcak suya eklerdm otururdm suyun içinde çok iyi gelirdi :) ama suan yapamıyorum özledim

Maydnoz da sokturucu isirgan gibi ..dene canim.kac gun yapicaksin.kurtaj oldum da ben 4. adetimi oldum.bebegimn kalbi durdu.o yuzden baslamm lazim kurlere.:KK66:
Bende adetin 3. Günü 3 gün üst üste yapacağım geçmiş olsun canım bende 1 sene oldu düşük yaptım

Vardır bildikleri canm dene kendini yakmadan umarm faydasını görürsn. Bn civanpercemi ni kaynatirdim sıcak suya eklerdm otururdm suyun içinde çok iyi gelirdi :) ama suan yapamıyorum özledim
Suyun icine oturmak iltihap falan cok akti mi ? Ben once buharini yapicam sonra onu da denerim...

Suyun icine oturmak iltihap falan cok akti mi ? Ben once buharini yapicam sonra onu da denerim...
Bn akintm çoğaldıkça yapardm sanırım intihabi söküyo mantar varsa tedavi ediyo civanpercemi tam br kadın bitkisiymis :KK66:

iyi aksamlar kızlar.bugün 1.günüm buhara oturdum :) maydanoz ve ısrganı karıstırdım.sıcak su buharına oturdrum....ve adacayı içtim )

İsirganla maydanozu karistrdim buharina oturdum.2.gunum bitti .insaallh size bu ay guzel haberi veririmm

X