Makyaj Ürünleri Bitirdiğimiz Kozmetik-Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Kankacım benimmm sağol tatlım...Şeniz
Bitanem yeşil sabun dediğin zeytinyağlı sabun mu ?zemuszemus
Pureness pudradan çok memnunsun sanırım balım.

Kankam aslında bilirsin sen o kokuyu Liv vardı reklam afişlerinde Very Irresistable'ın. :lepi:
Bugün D&P den açık halini kokladım, fena değildi.bilmiyorumkismile Bekledikçe daha çok benzedi ama daha önce hiç açık parfüm almadım bilemiyorum. Zararlı kanserojen filan olmasın...
eyvahedigeldismile

Bitanem gene eklersin olsun...hihoyyyt
Neler bitirdiğini yaz bakiim, merak ettim şimdik
aklinialirimsmile olumunekankayizsmile

Kankam bilmez miyim testerini çooookk önceden denemiştim ama kokusunu hiç hatırlamıyorum :1no2: Melekom D&P için Sağlık Bakanlığı olanlı olduğu için ben kullanıyorum :kedi:Kısacası güveniyorum o markaya umarım zararlı kanserojen maddeleri yoktur :sinifsinif:

Evet tatlım şimdilik Dalanın yeşil sabunuyla yıkıyorum .Pureness'dan çok memnunum canım denemeyi düşünüyorsan çilekte fiyatları çok uygun olumunekankayizsmile

Son düzenleme:

Sağlık Bakanlığından onaylı olduğunu bilmiyordum kankam, öyleyse alabilirim ben de...:lepi:
Bugün parfümümü tekrar koklayınca çok canım istedi, özlemişim :asigim:
Orijinalini alacak durumum yok şimdi, bari alayım böyle meleğim...hihoyyyt

Ben hala ideal pudramı bulamadım ki Livitom. Pureness yağlı ciltler için sanırım. benim cildim normal, kurutmasından çekiniyorum bitanem...
bilmiyorumkismile

ben senelerdirr dpden kullanırım parfüm arada normal de alıyorum ama kesinlikle çok memnunum tavsiye ediyom belki de 7 yıldır kokmu pek değiştirmiyorum hala ayakta olduğuma göre sağlık bakanlığı onayına bakmayın kuş onayladı:roflol:
valla değişik değişik bi dünya parfimmm bitirdim.krem çok kkullanırımç göz altı kkremim bitti yakınlarda.. oce çok bitiyo mesela. artık tatmıcam resim çekmeden givenchy absolutely irrestable ben kullandım canım güzel kokusu var ama bölee reklamları afiş afiş olcek kadar da şahane dayanılamaz değil kokusu ama güzeldir.

Son düzenleme:
yıllardır değiştirmeden bitirip bitirip tekrar kullandığım iki ürün vardır sanırım;
1.cecilé'in pudrası. cildime bu kadar güzel oturan pudrayı bulana kadar bilumum farklı markalara az para dökmedim.. mafoldumben
2.marka veremem ama bordo oje canavarıyım :jeyyar:

çok güzel bi konu zaman geçtikçe çok güzel paylaşımlar olacagına eminim. ben de en çok rimel bitiriyorum en sonda avon superschok maskarayı biitirdim...

flormar 519 numaralı simli pembe rujumaklinialirimsmile
ve mybeline watershine 12 numara rujum:asigim:
hele mybelineyi 3 yıldır bitirip bitirip alıyorum:lepi:​

mybeline sarı tombul rimelim..zemuszemus
bunu yeni kullanmaya başladım,fiyatına göre süper bencesüprizzzzzeğer biterse ve indirimde görürsem mutlaka alıcam:jeyyarindirimden almadığım için içimde yaradır-tatlicadiarzu-)​

avene güneş koruyuculu nemlendirici..yaz kış kullanım içinbayanssulusmile​

alix avien kırmızı ojem:lepi:​

ya ben hiç makyaj malzemesi bitirmemişim galiba, alıyorum alıyorum sonra duruyo öyle :)

şişelerini atmaya kıyamadığım parfümlerimi ekliyorum. bi de gül suyumu bugün bitirdim hemen ekleyeyim dedim
[/url][/IMG]

Ooh bizim kuş kafa da tüketici kuş çıktı yaşasın :lepi: sempatiksalakcinni

tatlım Cecile'in hangi pudrası bu tam ismini yazar mısın rica etsem ?Şeniz
Ben hala ideal pudramı bulamadım da...:1no2:
bu arada ben de bordo ojeye bayılırım
:lepi:

çok güzel bi konu zaman geçtikçe çok güzel paylaşımlar olacagına eminim. ben de en çok rimel bitiriyorum en sonda avon superschok maskarayı biitirdim...

Teşekkürler tatlım, adım adım, günbegün bitirdiklerimizi yazacağız bu şekilde. hihoyyyt Umarım faydalı olur... Şeniz

Oyy kuzum benim bunların boş bitmiş hallerini de görelim işalla tez zamanda :lepi:
Stokları tüketelim, yerlerine yenileri gelsin melek kankam aklinialirimsmile

o Maybelline ruja bayıldım ayrıca aşkom
opuyorumnanaktan

benimde çok tükettiğim göz kalemi ve rimeldir

opuyorumnanaktan

ya ben hiç makyaj malzemesi bitirmemişim galiba, alıyorum alıyorum sonra duruyo öyle :)

Stokçusun o zaman sen kuzum, eritelim stokları hep beraber lacrimacım alkisalkisalkis

şişelerini atmaya kıyamadığım parfümlerimi ekliyorum. bi de gül suyumu bugün bitirdim hemen ekleyeyim dedim
[/url][/IMG]

Oy oy kuzum resim eklemiş Şeniz
benim de gül suyu almam gerekli, bitti benimki de bebeğim...boshayallersmile
Bu absolutely irresistable, benimkinden farklı kuş kafam Şeniz
benimki very irresistable. şişesi pempe
:asigim:

benimki very li değil absolutely irrestable canım belki ondan renk farkı vardı. kokusunu hiç bilmiodum behlül bihtere almmıştı bunun aynısından şişesine bayıldım araştırdım buldum hemen:roflol:

rosensin gül suyunu al bebeğim valla ben çok memnn kaldım onla yüzümü silince acaip hoş hissediyorum kendimi.
bu arada ben de bordo oceye bayılanlardanım hatta toynaklarımda bordo var:roflol:

Evet kırmızısı Bihter parfümü olarak geçiyor artık ahhahaha :roflol:
Ben de Rosense gül suyunu çok severim 2 şişe bitirdim meleğim
kaydirigubbakcemile5

tatlım Cecile'in hangi pudrası bu tam ismini yazar mısın rica etsem ?Şeniz
Ben hala ideal pudramı bulamadım da...:1no2:
bu arada ben de bordo ojeye bayılırım
:lepi:

cecile invisible wet&dry pudra.
no. 05 kullanıyorum ben, cilt rengim koyu biraz.

benim cildim çok kuru, o yüzden çoğu zaman pudra kolay oturmaz cildime. ama bu pudrayı çok severek kullanıyorum uzun zamandır. kesinlikle tavsiye ederim denesin herkes! sırnaşık şey

Not aldım canım çok teşekkürler... opuyorumnanaktan

Çilekli duş jelim bitmiş gamyoncuiremsu Onun yerine ne alsam bilemiyorum :2:

kanka Watsons yeni duş serileri çıkardı :lepi:
Body Scrub, butter filan bayanssulusmile
ben artık The Body Shop'a para dökmicem daha uygunu ve aynı işlevi göreni varkene
:umursamaz:

kanka Watsons yeni duş serileri çıkardı :lepi:
Body Scrub, butter filan bayanssulusmile
ben artık The Body Shop'a para dökmicem daha uygunu ve aynı işlevi göreni varkene
:umursamaz:

Kankam sen geçenlerde indirim var demiştin ya o zaman bakmıştım kataloğuna:hulya: Gerçekten fiyatları çok uygun onun içeriği nasıl ki bebem ? Kanka raf ömrünün uzatmak için gögüs kanserine neden olan maddeler kullanıyorlar parabenler yani :mymeka: Tamam belki az miktarlarda kullanıyordur ama insan tırsıyor kullanmaya :teselli: En iyisi doğal sabun kullanmak mı ?kafamçokkarıştı

Son düzenleme:

İçeriğini bilmiyorum ki balım bilmiyorumkismile

Ben doğal sabunları daha çok seviyorum aslında kankam :asigim:

Bagno Di Roma mesela...:asigim:

Veya kendim kestiriyorum büyük aktarlardan doğal sabunları
:1rolleyes:

ay sabun demeyin banadelikafadulden
sabun aşığıyım biliyosunuz:asigim:kanka mis gibi kokan doğal sabunlarda var valla:teytey:
ayrıca watsonsun kavunlusunu almıştım ben:asigim:
livim kanserojen madde içermeyen ürünler yokki nerdeyse:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…