Makyaj Ürünleri Bitirdiğimiz Kozmetik-Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

April

Hep daha daha çok oku!!!
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
9.971
10
Arkadaşlar, sempatiksalakcinni
Bu topikte, bitidiğimiz ürünleri paylaşalım...:lepi:

Çoğunlukla kozmetiklerimizi bitirmeden yenilerini almaya alıştık hepimiz. :hulya:

Burada, sonuna kadar kullandığımız ürünleri mümkünse resimli olarak paylaşalım ve yorumlarımızı yazalım. :hulya: Hem birbirimizden öğreneceklerimiz olur, hem de bu vesileyle elimizdeki stokları bitirmek için bir bahanemiz olmuş olur...:lepi:

Hatta kozmetik orucuna girecek olanlar varsa, bu topikte kampanyalar yürütebilir, ona destek olabiliriz. olumunekankayizsmile
Kendimize bazı sınırlar koyabilir, hedeflediğimiz ürünler bitene kadar alışverişlerimizi ertelemeye çalışabiliriz...hihoyyyt

Haydi kızlar, nice boş şişelere
:lepi: :lepi: :lepi:

Fotoğraf eklemek şart değil ama ilk foto benden gelsin...:lepi:

En son bitirdiklerim :
4faeff0d.jpg

Avon kırık saç uçları için serum
Givenchy Very Irresistable parfüm
Nivea krem
Sebamed Balsam Deo
32582m_z.jpg

bir de The Body Shop yosunlu temizleyici. (bunun boş tüpünü atmışım)

krem parfüm bitirdiğim olmuştur ama makyaj malzemelerimin bazen hiç kullanamadan süresi doluyor
bu zamana kadar rimel dışında bitirdiğim bişe olmamıştır heralde :1no2:

krem parfüm bitirdiğim olmuştur ama makyaj malzemelerimin bazen hiç kullanamadan süresi doluyor
bu zamana kadar rimel dışında bitirdiğim bişe olmamıştır heralde :1no2:

Tatlım olsun, o da bişeydir :lepi: sempatiksalakcinni

Ben de en çok rimel ve ruj bitiririm makyaj ürünü olarak...zemuszemus
Bir de pudra bitirmişliğim var.

Cilt ve vücut bakım ürünleri bitiyor ama onları eklemeye çalışacağım. Bitirdiğimize göre memnun kaldığımız ürünlerdir, güzel yorumlar okuyacağımızı düşünüyorum
vereliniortak

avonun saç serumunu bende kullanıyorum çok seviyorum diğer durulanmayan saç kremlerinide seviyorum hep kullanıyorum.
bide kuoförümden prodermin sprey bakım kremini almıştım süper bişey başka nerden bulurum bilmiyorum netten bi araştıracağım canlandıyor saçı

avonun saç serumunu bende kullanıyorum çok seviyorum diğer durulanmayan saç kremlerinide seviyorum hep kullanıyorum.
bide kuoförümden prodermin sprey bakım kremini almıştım süper bişey başka nerden bulurum bilmiyorum netten bi araştıracağım canlandıyor saçı

Balım, Avonun serumu hakkaten güzel...Kırık oluşumunu önlüyor gerçekten. :lepi: Avon'un sevdiğim nadir ürünlerinden. opuyorumnanaktan

aprilimmmmmmmmmmmmmmm :lepi: topiklendin mi bitanemmm :1hug:
hayırlı olsun kankeee hihoyyyt
şu parfümün kokusu nasıl bi sorim sana kuzum.givenchy ?
alcaktım kalmamaştı ykm de.kokusuna bile bakamadım bayanssulusmile mecbur bşka denedim :gitme:

aprilimmmmmmmmmmmmmmm :lepi: topiklendin mi bitanemmm :1hug:
hayırlı olsun kankeee hihoyyyt
alcaktım kalmamaştı ykm de.kokusuna bile bakamadım bayanssulusmile mecbur bşka denedim :gitme:

Sağol benim kuzu kankam...opuyorumnanaktan

Aşkom o benim en bi çok sevdiğim parfümüm. :lepi: Senelerdir en çok onu severim.bayanssulusmile
Kokusunda en çok gül ve vanilya baskın. Çiçeksi bir koku ve EDT si bile çok kalıcıdır.:lepi:
Mutlaka dene melekom, beğeneceğinden eminim şahsen bizzat kendim
:nazar:

kankadelikafadulden
harika bi konu..hay aklını sevem:hulya:
bitirdiğimiz ürünler çok nadirdirboshayallersmilebende ekliycem resim çekip melemhihoyyyt hihoyyytolumunekankayizsmile

kankeboshayallersmile
bende eskiden kullanırdım o parfümü..gül ağırlıklıdır kokusu...ama hoş bi kokusu var
seversin senkaydirigubbakcemile5

kankadelikafadulden
harika bi konu..hay aklını sevem:hulya:
bitirdiğimiz ürünler çok nadirdirboshayallersmilebende ekliycem resim çekip melemhihoyyyt hihoyyytolumunekankayizsmile

Aşgummm, hoşgelmişsen...Şeniz
foto koymak şart değil de, yazsak ta olur.:lepi: Zira ben hemencik çöpe atıveriyorum bitenleri, yer açılsın diye...aklinialirimsmile
Nadir olan şeyler güceldir kanke :nazar:

yıhahah sempatiksalakcinni

kankeboshayallersmile
bende eskiden kullanırdım o parfümü..gül ağırlıklıdır kokusu...ama hoş bi kokusu var
seversin senkaydirigubbakcemile5

:lepi: ayy benim balım da kullanırmıışşş bayanssulusmile
yirim
olumunekankayizsmile

aprilim,hoşbulduk ciğerimin içiolumunekankayizsmile
kankam kullanmadığım parfüm kalmadı piyasada,ama aradığımı bulamadım:çok üzgünüm:
inanırmısın,rexonanın şu deodorantından memnun kaldığım kadar hiç birinden memnun kamadım:roflol:

335770.JPG

bittikçe alıyorum,pudralı olduğu için çok iyi çalkalayıp öyle sıkıyorum tüm vucuduma..
inanılmaz memnunum,bayanssulusmile
bittikçe aldığım tek deodorant bu oldu hayatım boyuncabayanssulusmile

Son düzenleme:
Kankaaaaa, bu Rexona Teens deolar çok tatlı kokuyo yaa kaydirigubbakcemile2
Mavisini kullanmıştım ben de çiklet gibi kokuyodu :lepi:
Çok güceldi valla...
boshayallersmile

kesinlikle aprilimkaydirigubbakcemile5
bayılıyorum kokularına..ama favorim benim eklediğim:asigim:

Torpaamm konun hayırlı olsunŞeniz
valla ben en son ne bitridm bilmiyom ki ya
herhalde şampuandır
:kedi:

mybeline watershine serisi 12 numaralı doğal görünümlü rujumhihoyyyt
37779_buyuk.jpg

tekrar tekrar aldığım tek rujdur..mutlaka çantamda olucak!kaydirigubbakcemile2

Lilllllilllll lllli li yeni konumuz hayırlı olsun canlar hihoyyytNisanım hayırlı olsun konun hihoyyyt

En son Lush Aqua Marina yüz temizleme jelini bitirdim .Onun yerini dolduracak henüz birşey alamadım.fisfisfisŞimdilik ne alacağıma karar veremediğim için yeşil sabunla idare ediyorum :nazar:

Shiseido Pureness pudramda bitti benneyaptımki

Ha bir de minik diş fırçam ve macunumunda yenilenmesi gerekiyor :1no2:

Aramızda kalsın kızlar tanrıçamızın ve nisanımızın kokusunuda acayip merak ettim .:kedi:

Son düzenleme:
anammm hayırlı olsun canım süper olmuş amma neden şunu 3 gün önce açmadın yaa dolap temizliği yapmışttım bi sürü ürüna atmıştımeklerdim buraya fotolarını. neyse bitecek ürünlerii daha sık kullanıyım da hemencik foto ekliyim ben de:roflol:
güvenchy absolutly mi soruosunuz ben internetten getirtmiştim çok beğendim onu şişesiin hala saklıyorum valla

X