bitanecik sabırlı aşkıma çok teşekkür ederim

pinkgun

İzmir'im
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.369
2
43
aşkıma dün sabah o kadar huysuzluk yaptım o kadar cok sabrını zorladım ki bi ara yeter be deyip çekip gider heralde dedim ama o yine de herşeyi alttan alıp gıkını cıkarmadı ve beni idare etti, dün onun sayesinde günümüzü çok güzel bi şekilde noktaladık, sabrın ve anlayışın için çok ama çok teşekkür ederim bitanem yaa :1hug: Şeniz

Bende esime sabri e anlayisi için tesekkur etmek istedim senin sayendea.s.Ama yinede sabirlarini zorlamasak iyi olacak herhalde lülülülülülü

elalemde ne kocalar var be
gerçekten evlilik zor sabırlı olmasını bilmek lazım bazen iki tarafta kızgın oluyo ,o anda olgun davranmak lazım

evet ya kesinlikle haklısın fazla zorlamamak lazım, bi daha bu kadar huysuzluk yapmamaya çalışcam :eek: yalnız dünkü haliyle gözümde gerçekten daha da bi yüceldi aşkım, onu hiç kimseye hiç bişeye değişmem Şeniz

aynen benim bitanemde çok sabırlıdır ama şuan askerde olduğu için ben onu idare ediyorum :KK70:

fazla şansınızı zorlamayın isterseniz...bigün eşiniz bi patlarsa, yeterrrrrrrrrr artık derse ne yapacaksınız bakemmm
eşinizin sabrına bende tesekkür edeyim. benim koca olsaydı, arkasına bakmadan kaçıp gitmişti çoktan...:roflol:

benim bebişimde çok sabırlıdır çok aşkım diyim 2 öpim herşey yoluna girer :))))) kıyamaz bana..

bütün sabirli eslere ve sevgililere tesekkür edelim bari zaten sayilari cok azdir...

eşime teşekkür ederim bana her konuda elinden geldiği kadar yardımcı oldugu için saolsun

X