Bişey söyleyin nolur :(

aleymarmut

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
5
2
  • Belki kızacak kiminiz belki de saçma bulacak ama ilk kez topluca bir yere söyleyeceğim ablalarım sayılırsınız sizden öneri almak istiyorum.
  • 17 yaşındayım online oyundan bir beyle tanışmıştım adı X olsun Xle 5 ay konuştuk sevgili olarak değildi ama sonraları karışmaya kıskanmaya başlamıştı ona hediye de yollamıştım
  • sonra biz taşınıcaz diye başka bir şehire gittik o şehirde bir beyle tanıştım beğenmiştim instadan mesaj attı sonra napiyon falan derken numaramı verdim onu göreli bi kaç gün olmuştu sonra sorun oldu ve biz geri geldik gittiğimiz şehirden gelmemize 3 gün kalada sevgili olmuştuk 3 gün sürdü o 3 günde çok iyi hissetmiştim çok saçma biliyorum ama sürekli evde duran biriydim hergün 24saat orda gezmiştim hergün
  • neyse asıl konuma geliyim artık X beni tanıştığım beyle konusurken aradı ve ben ablamla onla bunla konusuyorum diyemedim yaşını sordu ilk sonra ev için aradı falan dedim paniklemiştim sinirlenmişti ama sakin davrandı kapattık
  • Whatsapptan bana neden annemin değil de benim numaramı verdiğimi sordu yalan söyleyemedm o an (ev için ve benim için) ikisi içinde dedim bana baya yazdı bişeyler yazma git dedi ve o an her yerden engel yedim ondan sonra diğer çocuklada 2-3 gün sürdü çocuğa bizden olur mu dedim tekrar zannetmiyorum derslerime odaklanıcam dedi o an bittim yaptığım mallığa
  • X e yalvardım yakardım bakmadı sahte hesaptan yazdım engelledi en son bi arkadasım ben konişiyim dedi dikkatimi çekeeken bir şey var düşünücem dedi ilk önce sonra o düşünme sürecinde koparsan ondan falan yazmış anlıyorum halini ama bu seni alakadar etmez demiş sonra uzak durmasını falan diyim mi dediğinde kibarca söyle dedi
  • Ablalarım mı diyim artık o kadar pişmanım ki ben kimseye bu kadar yalvarmadım sahte hesap açtım isteği kabul etti resmine bakıp ağlıyorum sürekli aklımda ağzımdan düşmüyor bir türlü silemiyorum onu çok özledim içim yana yana ne yapıyım sizce tekrar yazıyım mı
  • EĞER FARKLI BİR ÖNERİSİ OLAN VARSA ÖZEL MESAJ YERİ VARSA BURDA YAZSIN NOLUR

Biri ile konuşurken başka biri ile mi konuşmaya başladın? Hiç bir şey anlaşılmıyor konudan.

Tek anladığım erkeklerin ilgisinden hoşlanan aklı karışık bir genç kız olduğun. Sana tavsiyem internet ortamında kimse ile tanışma. Henüz çok gençsin, erkek arkadaşlarını kendi çevrenden seç. İnternet ortamı güvensizdir, kimin ne olduğunu asla bilemezsin.

BAKIN ŞÖYLE OLDU BEN OYUNDAN TANIŞTIĞIM ÇOCUKLA SEVGİLİ DEĞİLDİM DEDİĞİM GİBİ KISKANIYODU FALAN BENDE ONA YAPIYODUM SONRA
BİZ BURSAYA GİTTİK ORDAKİ ÇOCUKLA GÖRÜŞÜP ONA DİYİNCE ONU ALDATMIŞ KONUMUNA DÜŞTÜM PİŞMAN OLDUM SONRA AMA TABİ FAYDA ETMEDİ HEPİNİZ HAKLISINIZ KONUYU AÇMAM BİLE SAÇMAYDI AMA SİZEDE SORMAK İSTEDİM TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE.

BAKIN ŞÖYLE OLDU BEN OYUNDAN TANIŞTIĞIM ÇOCUKLA SEVGİLİ DEĞİLDİM DEDİĞİM GİBİ KISKANIYODU FALAN BENDE ONA YAPIYODUM SONRA
BİZ BURSAYA GİTTİK ORDAKİ ÇOCUKLA GÖRÜŞÜP ONA DİYİNCE ONU ALDATMIŞ KONUMUNA DÜŞTÜM PİŞMAN OLDUM SONRA AMA TABİ FAYDA ETMEDİ HEPİNİZ HAKLISINIZ KONUYU AÇMAM BİLE SAÇMAYDI AMA SİZEDE SORMAK İSTEDİM TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE.
Oyundaki çocuk sevgilin değil, aldatmış olmuyorsun. O konuda için rahat olsun ama dediğim gibi internet ortamında dikkatli ol.

Çocukla sevgili degilsen aldatmışta olmuyorsun.
Zaten yaşında küçük hemen kapılmaya müsait yaştasın.
İkisinide boşver ilerde karşına seni hak edecek biri çıkar inşallah.

2 kere okudum ama olmadı. Yeni üyeyim diye mi anlamadım? Koca yazıda bi tane nokta var kız bari aralara serpiştirseydin birkaç tane daha.

Oyundan tanıştığın bir insana böyle umut bağlamamalısın. Şimdi o başka kızlarla zindan zindan gezip bosslardan çıkan itemleri o kızlara veriyordur. En iyisi sahte hesaplarla adamı takip etmeyi bırakıp unutmaya çalışman olur bence.

Yaşın da küçük daha ne güzel kısmetler çıkar karşına. Canını sıkmana değer mi hiç? Boşver gitsin.

Canim internet ortaminda karsindaki sapik mi sapkin mi bilemezsin. Reel hayattan yasitlarinla arkadaslik yap.

• Belki kızacak kiminiz belki de saçma bulacak ama ilk kez topluca bir yere söyleyeceğim ablalarım sayılırsınız sizden öneri almak istiyorum.
  • 17 yaşındayım online oyundan bir beyle tanışmıştım adı X olsun Xle 5 ay konuştuk sevgili olarak değildi ama sonraları karışmaya kıskanmaya başlamıştı ona hediye de yollamıştım
  • sonra biz taşınıcaz diye başka bir şehire gittik o şehirde bir beyle tanıştım beğenmiştim instadan mesaj attı sonra napiyon falan derken numaramı verdim onu göreli bi kaç gün olmuştu sonra sorun oldu ve biz geri geldik gittiğimiz şehirden gelmemize 3 gün kalada sevgili olmuştuk 3 gün sürdü o 3 günde çok iyi hissetmiştim çok saçma biliyorum ama sürekli evde duran biriydim hergün 24saat orda gezmiştim hergün
  • neyse asıl konuma geliyim artık X beni tanıştığım beyle konusurken aradı ve ben ablamla onla bunla konusuyorum diyemedim yaşını sordu ilk sonra ev için aradı falan dedim paniklemiştim sinirlenmişti ama sakin davrandı kapattık
  • Whatsapptan bana neden annemin değil de benim numaramı verdiğimi sordu yalan söyleyemedm o an (ev için ve benim için) ikisi içinde dedim bana baya yazdı bişeyler yazma git dedi ve o an her yerden engel yedim ondan sonra diğer çocuklada 2-3 gün sürdü çocuğa bizden olur mu dedim tekrar zannetmiyorum derslerime odaklanıcam dedi o an bittim yaptığım mallığa
  • X e yalvardım yakardım bakmadı sahte hesaptan yazdım engelledi en son bi arkadasım ben konişiyim dedi dikkatimi çekeeken bir şey var düşünücem dedi ilk önce sonra o düşünme sürecinde koparsan ondan falan yazmış anlıyorum halini ama bu seni alakadar etmez demiş sonra uzak durmasını falan diyim mi dediğinde kibarca söyle dedi
  • Ablalarım mı diyim artık o kadar pişmanım ki ben kimseye bu kadar yalvarmadım sahte hesap açtım isteği kabul etti resmine bakıp ağlıyorum sürekli aklımda ağzımdan düşmüyor bir türlü silemiyorum onu çok özledim içim yana yana ne yapıyım sizce tekrar yazıyım mı
  • EĞER FARKLI BİR ÖNERİSİ OLAN VARSA ÖZEL MESAJ YERİ VARSA BURDA YAZSIN NOLUR
Oku mesela
İyi bir meslek sahibi olmaya bak mesela
Sonra x ler y ler z ler secenekleein artacak ve daha iyi degerlendireceksin.
Simdi o beylerin amaci biraz farkli ve sonuc seni üzer.

Derslerine çalış. Eger okumuyorsan da kendini geliştir. Bu yaşta erkek derdine düşme. Zamani gelince zaten bi sevgilin olur. Harcama enerjini internetten tanistigin ne idügü belirsiz insanlara. Yazik ya genclere

Adın soyadınla hesap açmışsın değiştir. Ne yazdığın anlaşılmıyor karmakarışık. Elalemin adamlarıyla kafanı meşgul etmek için fazla küçüksün. Okuluna yoğunlaş.

Ne cesaret kalkıp başka şehirde tanımadığın adamla buluşuyorsun. Madem tavsiye istiyorsun ben sana anne tavsiyesi vereyim internetten tanıştığın hiç kimseyle buluşma canım Allah korusun neler duyuyoruz. Kendi çevrenden kendi yaşıtlarınla arkadaşlık yap. Zaten şu anda önceliğin okulun olmalı. İşin içinden çıkamıyorsan annene yada güvendiğin bir büyüğüne anlat gerekirse destek alıp atlatırsın bu dönemi.

X