bişey sorcam

M

marina00

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi marina00
kızlar benim oturdugum ev dogalgaz sobalı ocak ayında bebegim dogucak insallah tam kış ayına denk geliyo herkez bebegi dogunca ne yaptı o odadamı sürekli durucak bebek öteki odalar cok soguk siz ne yaptınız

• Konu Sahibi marina00
canım sıcak olacak olan oda hangisi ise beşiğini oraya koy derim..benim evimde en sıcak olan odam oturma odası ..evim doğalgaz kaloriferli..sıcak olan odaya koyucam beşiği canım..sende öyle yap..bebişin üşümesin..mümkün olduğu kadar diğer oda kapılarını kapalı tutmaya çalış ki soğuk gelmesin diğer odalardan..

• Konu Sahibi marina00
canim bence de bebisini sicak olan odaya koy..
yeni dogan cocuk bir de sicak tutulmasi gerek,hemen hastalanir Allah
korusun...bi de bebegin oldugu odanin kapisini kapali tut iceri soguk girmesin..
Allah saglikla bebisine kavustursun insallah.

• Konu Sahibi marina00
Benim evimde petek yanıyordu.
Ama bir odam daha sıcaktı. Genelde o odada takıldık.
Misafir geldiğinde diğer odada yatırdım bebeği.
Sadece görmeye çıkardım.
Benden küçük bi tavsiye eğer bebeğinin doğduğu andan itibaren kendi yatağında yatır.
Ben öyle yapmadım çok zorlandım sonrasında.
Hayırlı doğumlar dilerim.

• Konu Sahibi marina00
benim evimde kaloriferli ama yattığımız odada ayrıca ufo yakıcam buhar makinasıyla
birlikte beşiğinde yatırmak daha iyi bence başka odada yatırmak istemiyorum evde dubleks
zaten zor ısınıyor en iyisi yattığı yerde ayrı bir ısıtıcı yakmak canım
hayırlı doğumlar

• Konu Sahibi marina00
benim evimde dogal gazlı ama biz beşigi yatak odasına koyacagız oraya bi de ufo aldık.

• Konu Sahibi marina00
benim evimde yeni bina daha geçen kış taşınmıştık ve alt kat üskat boştu güzel ısındık ALLAH tan bu seni üs katım doldu bira daha iyi ısınırız sanıyorum,oturma oda küçük olduğu için güzel ısısnıyo beşiği oraya koyarım heralde doğalgaz da çok zamlandı. bu sene elektrikte öyle napçaz bilmiyom.ufo var ama onuda çok fazla yakmak istemiyorum pek sağlıklı olmaz diye düşünüyorum.Ama süper ısıtıyo bu bi gerçek.

• Konu Sahibi marina00
benim evimde yeni bina daha geçen kış taşınmıştık ve alt kat üskat boştu güzel ısındık ALLAH tan bu seni üs katım doldu bira daha iyi ısınırız sanıyorum,oturma oda küçük olduğu için güzel ısısnıyo beşiği oraya koyarım heralde doğalgaz da çok zamlandı. bu sene elektrikte öyle napçaz bilmiyom.ufo var ama onuda çok fazla yakmak istemiyorum pek sağlıklı olmaz diye düşünüyorum.Ama süper ısıtıyo bu bi gerçek.

trakyalıcıgım neden saglıklı olmasın ki ufo.evi soguk olanlar mecbur kullanmaya başka neyle ısınabiliriz ki?bebegi hasta etmekten daha iyidir ufo ile ısınmak.

• Konu Sahibi marina00
Bizdede ufo var ama fatura cok geldi ya yakmak istemiyorum onu

bende şubatta doğum yapıcam nasipse evim sobalı normalde pek soğuk olmuyor kışın ama bize göre tabi park yatak aldım onu oturma odama getirim ufoda var diğer odaları kapatınca ısınırız diye düşünüyorum

trakyalıcıgım neden saglıklı olmasın ki ufo.evi soguk olanlar mecbur kullanmaya başka neyle ısınabiliriz ki?bebegi hasta etmekten daha iyidir ufo ile ısınmak.
çünkü şekercim geçen seni çok kullandık vee geniz kuruluğuna neden oldu ortamın nemini alıp giidyoo önüne kutuyla su astık fakat yine de pek faydası olmadı.bi de küçücük bebeğin bu kuru ortma maruz kaldığını düşünsene yazık valla buhar makinesi ile birlikte daha iyi olur bence.

X