Bişektomi ve liplift ameliyatı oldum

Ne oluyor bu ameliyatlar yüz estetıgınde? Ben de göz altı düşünüyorum. İsimleri tam bilmiyorum.

Bende liplift düşünüyorum
Ben izmir de yaşıyorum istanbulda oldum suan 3.günüm simdiden baya iyileşmiş ama tabi suan dudak üstüm ve dudagım şiş durumda. Yapılan dikiş cok önemli iz bırakmaması adına. Cunku burada cok okudum dudak üstü harita gibi felan olmuş cogu kişinin 😩 seçimi çok iyi yapmak lazım

Ne oluyor bu ameliyatlar yüz estetıgınde? Ben de göz altı düşünüyorum. İsimleri tam bilmiyorum.
liplift dudak kaldırma işlemi dudak burun mesafesi kısalıyor ve dudak daha belirgin hale geliyor. Bişektomi işlemide tombul yanaklara incelme saglıyor yüz şekilleniyor ve elmacık kemikleri belirginleşiyor. Zayıfda olsam yüzüm hep toplu oldugu İcin tercih ettim.

Op. Dr aydın mamak doktorum. İzmir de cok arastırdım fakat hiç öncesi sonrası fotograf paylasan görmedim o yüzden İstanbulda oldum en azndan daha çok güven verdi. İşlem kısa sürüyormuş fakat dikiş islemi uzun sürüyormuş nizami dikilmesi adına. fotograf nasıl ekleniyor acaba fotoğraf ekleyemiyorum 😩

Şuan daha tam iyileşmedigi icin gülemiyorum ve agzımı tam kapatamıyorum doktorum Bi kaç güne kadar düzeleceğini normale döneceğini söyledi 🙏💐 bugün 5 gün oldu.
Dikişler yok denecek kadar belli belirsiz 🙏

Eklentiler

• IMG_20191005_125059.jpg
    IMG_20191005_125059.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 3.224
  • IMG_20191005_125041.jpg
    IMG_20191005_125041.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 2.844
Şuan daha tam iyileşmedigi icin gülemiyorum ve agzımı tam kapatamıyorum doktorum Bi kaç güne kadar düzeleceğini normale döneceğini söyledi 🙏💐 bugün 5 gün oldu.
Dikişler yok denecek kadar belli belirsiz 🙏
belirgın bır fark var sankı ıns sonuc harıka olur toplamda ne kdra yaptrdnz

İnsallah dikişler sıkı atıldığı İcin suan kalkık duruyormus tam iyileşince normale dönecekmiş. Toplamda 8000 e yaptırdım bişektomi ve liplift. Biran önce iyileşme istiyorum çok komik gözüküyorum 😂😂😂
İyileşme oldukça resim atacagım 🙏

merhaba çok geçmiş olsun, son halinizin fotoğrafını ekleyebilir misiniz ? dikiş izlerini çok merak ediyorum. Dudaklarınızı artık kapatabiliyor musunuz?

ne durumdasininiz yuzunuz indimi yoksa hala sert mi
Merhabalar evet yüzüm 4-5gün kadar baya şişmişti suan iyiyim gözle görülür incelme var fakat dahada incelecek zamanla 3 ayı doldurmayı bekliyorum dahada fark olması adına 👍dıştan sertlık yok agız İcimde dikiş yerlerinin orası sert oda zamanla geçer umarım suan ixin dışarıdan rahatsız eden bir durum yok cunku

Merhabalar evet yüzüm 4-5gün kadar baya şişmişti suan iyiyim gözle görülür incelme var fakat dahada incelecek zamanla 3 ayı doldurmayı bekliyorum dahada fark olması adına 👍dıştan sertlık yok agız İcimde dikiş yerlerinin orası sert oda zamanla geçer umarım suan ixin dışarıdan rahatsız eden bir durum yok cunku
Çok geçmiş olsun Canim hangi doktora yaptırdınız acaba

X