BirŞey SorAbiLİRmıyıM arKdaŞLar

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Merhaba arkadaşlar birşey sorabılırmıyım ??? daha once hamılelık yaşamıs arkadaşlar bılır sanırım bunu...
Ben ayın 10.unda regl oldum şuanda yanı şuanda dedıgım hazıranın son 23ünden berı hasta olucak gıbıyım karnım agrıyor bazen başım cok donuyor bırde göguslerıme dokunamıyorum cok acıyor ...normalde reglı olacagımdan 1 hafta once bu belırtılerı yaşarım ama neden boyle sızce erken reglıme daha ...karnımda ınanılmaz acıkıyor hıc doymuyorum sankı sıkıldım mutfaga gıtmekten..akıntımda var anlayamadım ??? hamılelık yasayan arkadaşlarda goguslerde şişme nezaman başlıyor ?? hamılemıyım acaba dıye dusunmekten bıktım artık ...ama bu ay bı garıplık var bu belırtılerımde anlayamadım

Ben hamile kaldığımda üstüne görmüştüm,aynı belirtiler bende de vardı ekstradan ayaklarımda aşırı yanma ve şişme vardı.Adet olmam gereken zamanda da kusmalar başladı

Ben hamile kaldığımda üstüne görmüştüm,aynı belirtiler bende de vardı ekstradan ayaklarımda aşırı yanma ve şişme vardı.Adet olmam gereken zamanda da kusmalar başladı

hayırlısı olsun ama inş.hamıleyımdır ...bılmıyorum cok degısık bırsey karnım cok degısık agrıyor aynı reglı olucak gıbıyım ...
arkadaşlar sızlerde yorum yazarmısınız sızlerde neler oldu bunları yaşadınızmı ???

Canim benim gögüslerimde erken şişti ve dokunamadim hiç. Regl sancisini çok çekerdim yerlerde kivranirdim ama hamileliğimi öğrendiğim ilk ay hafif bi sanci çektim.umarim hamilesindir...

canım benim ben dört haftalık hamileyim bende gögüslerimde hiç şişlik olmadı adet olucakmışım gibi karnım agrıyodu ve çok yiyodum bide sürekli uykum geliyodu bundan baska hiç bir belirtim yoktu ve hamile oldugumu ögrendim bu her bünyeye göre degişiyor benim bundan baska belirtilerim olmadı ama adet olucakmışım gibi karnım agrıdı bence biraz daha bekle ve idrar testi yap canım bence hamilesin inş Allah sanada nasip eder eger önerimi kabul edersen biraz geçsin ve kesin sonuç veren condomed idrar testi al eczaneden haberlerini bekliyoruz bizi merakta bırakma :))

merhabalar benim mayıs ayındaki reglim tam 5 gün geç geldi 30 mayısta regl oldum, temmuzun 2 si bugünde biraz kasıklarımda ağrı oldu ama geçti acaba test yapsam çıkarmı hamilemiyim çok merak ediyorum...

merhabalar benim mayıs ayındaki reglim tam 5 gün geç geldi 30 mayısta regl oldum, temmuzun 2 si bugünde biraz kasıklarımda ağrı oldu ama geçti acaba test yapsam çıkarmı hamilemiyim çok merak ediyorum...

İdrar testi al yap canım. Silik de olsa çıkabilir.

canik bendede aynisi olmustu regl sancisi gibi karnim agriyordu uyumak istiyordum hep goguslerm cok hassas olmustu dokunamiyordum bence hamilesin eczaneden test alip merakini gider bence bizide haberdar et merak ettim bende aynilarini bende yasamistim

ben reglı gunumu beklıyımmı ozaman ?? şimdi test yapsam cıkmaz dımı kızlar ?? reglıme 8 gun var cıkarmı ???

canım benim daha çıkmaz bence üç gün kala test yap biraz daha bekle ben yapmıştım çıkmamıştı negatif çıkmıştı morelim bozulmuştu sonra üçgün kala yaptım idrar testini ve pozitif çıktı canım sabah kalkar kalkmaz yap sabah idrarı kesin sonuç veriyor üçgün kala bir idrar testi yap bakalım bence hamilesin inş canım inş sende mutlu haberi alırsınn...valla sizin için bile heyecanlanıyorum Allah nasip eder inş

canım daha 8 gün var test yapma çünkü çıkmaz test en iyi adetin geçince kesin sonuç veriyor adetin geçmeden test falan yapma ama çok merak ediyorsan kanda beta hcg yaptırabilirsin ama sen yinede biraz bekle derim ben

Ozaman bıraz daha beklıyım ..kesın sonuç almak ıcın ...
arkadaşlar bırde karnınızda şişlik patlıycak gıbı oluyormu ...karnım davul gıbı ..

X