Birlikte Soralım,Birlikte Cevaplayalım..

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218

Demiş arkadaşımız..
Bu sözün üzerine daha bir şey denemez.
İyi paylaşımlar dilerimŞeniz

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN...

delikafadulden Günü Geçen Arkadaşlarımız :sm_cool:

ParadiesAngel...............................24 EYLÜL Güzel haberlerini bekliyoruz :) )

:hulya: Beklenen Regl Tarihleri: :hulya:

KotuKediSero........................30 EYLÜL
Seliz.........................................2 EKİM
Gamzelikız.................................8EKİM
pembedana..............................11EKİM
Emos3985.................................12EKİM

Hamile Kalan Arkadaşlarımız:

ARALIK Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :)
badegül--- Baht ----yearslater_38 ---su1983 ---asrewya ---Nazo ---osgeada ----nrgss

OCAK Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :)
ALeNAM ---tinkerbell09--- Mestitosh--heroine--hanrey--htcyz--madeofhonor

ŞUBAT Anne Adaylarımızı Tebrik ediyoruz :)
berra1--e_pack--cngemn--kontes26 --Zehsel--il_ya

MART Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :)
captaninkarisi--pitos--dilemma--aydemet26--ozebus_41--Sedef35--rufeyde serra

NİSAN Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :)
yemyeshill--idilcan--prensesss016

MAYIS Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :)
superisiyim--karaguuul-gokcegokce

HAZİRAN Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :)
clemantine

TEMMUZ Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :)
TopukluAyakkabi

AĞUSTOS Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :)
su06 -SariLale-zonox--Yavyum

EYLÜL Anne Adaylarımızı Tebrik Ediyoruz :)
DeReN-ademerve-meltem_butterfly--belle--smart_girl :hooray: :hooray: :hooray:--??

Destekçi Annelerimiz
BenIpek
--sevtapduzyol

HOŞGELDİN BEBEK

kontes26a.s. 17.08.2010(Ecmel ve Elvin bebekler dünyaya gözlerini açtı)

tinkerbell09a.s. 07.09.2010 (Ege bebek dünyaya gözlerini açtı)

Smart,
canım benim önce tebrik ediyorum ben kendi adıma çok ama çok sevindim senin için gerçekten,
endişelerini okudum, biliyorum ne desem sen alışıncaya kadar rahatlamıyacaksın
ama işte burda başlıyor bence bu kaderden başka bir şey değil
KAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRR

hep derdim hala da derim ben kendim fatalist bir kadınım
bu bebişin zamanı şimdiymiş inan sen ne desen boş
bence yapman gereken tek şey şükretmek ve sağlıklı bir hamilelik ve doğum dilemek, ben senin adına dua edeceğim.
biliyorum zor günler geçireceksin, ama düşün bir de bunu kaldıramayacak biri olsaydın bu senin başına gelmezdi zaten derler ya allah dağına göre kar verir, öyle bir durum işte
SEN ÇOK GÜÇLÜ BİR KADINSIN ve kimseye ihtiyacın yok, sadece Allah yardımcın olsun yeter.....

kızlar ya diğer sayfa kilitlendi yazamıyorum siz nerdesiniz hadi gelin o zaman buraya yaaaaaa

ayyyy nihayet geldiniz hoş geldiniz, saruboceq in canı sıkıldı herhalde kapatılacak topic varsa ben bir bakayım mı dedi ne dedi kim bilir artık

naz iyi geceler sana da tanışmadık ama daha önce, acaba eskilerden misin de nick falan mı değiştirdin sen de ben arada kopuyorum da

Amin canım!Ben de senin gibi düşünüyorum.Hep Hayırlı zamanda hayırlı evlat nasipo et dedim.Şimdiye kadar hiç şu ay olsun bu ay olsun diye kendimi yıpratıp üzülmedim.Hep dedim ki;Allah benim duamı biliyor;dolayısıyla zamanını da;ama o zamanın bu zaman olabileceğini hiç düşünemedim.Onun şoku üzerimdeki.:sinifsinif:
kızlar ya diğer sayfa kilitlendi yazamıyorum siz nerdesiniz hadi gelin o zaman buraya yaaaaaa

Evet canım!Çok fazla sayfa var diye yeni bir alana taşıdıklarını söylediler bizi;ondna sonra da burası açıldı;ama iunu düşünmediler.O topik İSİM olarak bana aitti ama aslında HEPİMİZİNdi.Şimdi hiç tanımadığımız bir arkadaşın adı altında devam edeceğiz sohbetlerimize!:gitme: Bence bunu bu şekilde emri vaki ile değil de bize de danışarak yapmalıydılar!olumunekankayizsmile Orda bir sürü anımız hatıramız vardı bizim yaaaaaaaaaaaaaaaa! :gitme:
Bir yıldır ordaydık...KAZENNNNNN Beyyyyy!Hadi isim hakkından geçtim diyelim;ama Topiğimizdeki hatıralarımızı geri istiyoruzzzzz.... :gitme: Ordan bir çok insan yararlanıyordu!

dikkat
topiğimizi ilk kez okuyacak arkadaşlar için:
yaklaşık bir yıldır sürmekte olan bir dostluğun eseriydi bu topik.
Yaklaşık 7700 sayfadan oluşan...şu an bu size şaka gibi gelebilir!
Anılarımızın gitmesi,belki de sizin için faydalı olabilecek bilgilerin yok edilmesi
bizi de çok üzdü!

Umarız bu yanlışı düzeltirler...

aynı fikirdeyim tamamen katılıyorum, canları istedikleri zaman pat diye böyle yapmamaları gerekiyordu

eee hani edit diye bir yer vardı mesajı düzenleyebiliyorduk yeniden o niye yok ki şimdi, şeyi düzeltecektim,
bizim kızlar da geldiğinde çok şaşıracaklar ve üzülecekler eminim

aynı fikirdeyim tamamen katılıyorum, canları istedikleri zaman pat diye böyle yapmamaları gerekiyordu

Bu biraz saygısızca oldu evet!lmaz: Burda bir sürü insanın anıları vardı aylar sonra dönüp bakıp hatırladığı...Bu site bu kadar reklam alıyorsa bunun bir sebebi de bizleriz.Konuyla ilgili söz hakkımız olduğunu düşünüyorum;ama verilmedi.

Şimdi bilgisayarcı mantığıyla çok alan kaplıyordu;sayfalar yavaşlamıştı... gibi şeyler söyleyecekler biliyorum.Ama şunu da biliyorum hiçbirşey imkansız değildir artı;yapılan ya da yapılması gereken herhangi bir şey varsa;bizler bu sitede sıradan üyelerde olsak(ki değiliz!) buna hep birlikte karar verilir.

eee hani edit diye bir yer vardı mesajı düzenleyebiliyorduk yeniden o niye yok ki şimdi, şeyi düzeltecektim,
bizim kızlar da geldiğinde çok şaşıracaklar ve üzülecekler eminim

Editler bir süredir yok;ben de anlamadım!Sanırım yazılan mesajalr daha sonrada silinmesin ya da değiştirilmesin diye yapıldı bu;ama o da yanlış!Öünkü insna bazen yanlış yazdığı birşeyi değiştirmek isteyebiliyor!Şöyle yapabilirler;otomatik sınrılayıcı koyalarlar örneğin iki dakikadan sonra yazılan mesajlar düzeltilemez olur.Bu şekilde hiç iyi olmamış sana katılıyorum!

Kızlar rahatsızlık ve saygısızlık olarak alacak bir şey yok.
Sayfalar dolduu için bir çok konuyu baştan alıyorum.Bunda reklamlar ticari hesapları filan karıştırmanız ağır olmadı mı:bbo:
İstemiyorsanız konunuzu tekrar açayım ama er yada geç zaten yeni bir başlık olacaktı.
Ne dersiniz,oradan devam etmek istiyorsanız o başlığı aktifleştiricem tekrar.

tabii ki, mazeretleri bitmez ama bu saruboceq in daha önce de böyle yaptığı topicler gördüm de onlar bizimkinden farklıydı ya aynı başlıkla açılmıştı ya da başlık farklı da olsa içerik aynıydı ya aynı insanların açtığı konu tekrarıydı,
ama bizimki tamamen farklı bence en güncel ve en güzel paylaşımları olan ve hiçbir şekilde hiçbir arkadaşın tamamen kopmadığı bir konuydu dediğin gibi bir yıldır burdayız biz yaaa.....

bence ilk başlığımızdan devam edelim smart, söyleyelim aktifleştirsin yeniden bana burası çok boş geldi

Çok şaşırdım ve üzüldüm yorumlarınıza.
Bir çok arkadaş sizin topiniz için demiyorum özelden sayfalarımız fazlalştı yeni başlığa taşınalım dediği için bugnlerde yeni başlıklar açıyorum.
Bunun altında farklı şeyler aramanız üzücü oldu.
Eski başlığınız aktif tekrar devam edebilirsiniz.

şimdi ben siteye ilk girişte hamilelik belirtilerini tıklıyorum ya orada hemen senin adının geçtiği ve renkli anket işareti olan yeri gözüm kapalı gidiyordu mause, şimdi yabancı geliyor

Merhaba...Ya!Buna biz tek başımıza karra veremeyiz.Sanırım çok acil hemen bu gece yapılması gereken bir iş değil bu!
İsterseniz bu gece böyle kalsın;bizim kızlar sabah gelince durumu okuyacak ve kendileri de fikirlerini söyleyecektir.Ona göre ortak bir paydada buluşalım hem siz hem de biz!Hep diyorum ya bu asla sadece benim topiğim olmadı...Tek başıma karar veremem!yarın en doğrusu neyse onu yaparız.
Olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…