Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
öyle dedik bizde :) ama en azından biz sorunu öğrendikten sonra rahatladık sebepsiz beklemek dahada zordu
aminnnn inş tüm bekleyenler tez vakitte bebişlerine kavuşurlar :emir_bebek:
günün geçiyor ve sen tahlil yapmadan bekledin brova canım :KK9: inş bebişin seninledir

tam yılbaşı günü yaptım bi test adetime 5 gün vardı negatif çıktı ama ayında 10 u oldu olmadım daha hiç gecikmez bu kadar çok çok 1 gün falan gecikir oda nadir ne biliyim umutlanmakta istemiyorum çok istiyorum çünkü o ilk testte bile yıkıldım hemde sebepsiz yani ölesine alıp yapmıştım bu sefer günümde geçiyo ister istemez umutlanıyo insan

tam yılbaşı günü yaptım bi test adetime 5 gün vardı negatif çıktı ama ayında 10 u oldu olmadım daha hiç gecikmez bu kadar çok çok 1 gün falan gecikir oda nadir ne biliyim umutlanmakta istemiyorum çok istiyorum çünkü o ilk testte bile yıkıldım hemde sebepsiz yani ölesine alıp yapmıştım bu sefer günümde geçiyo ister istemez umutlanıyo insan

O ERKEN OLMUŞ BİRAZ ..BAZILARININ SİLİKTE OLSA ÇIKAR BAZILARININ ZAMANI GEÇER ÇIKMAZ BÜNYE FARKI OLUR..
İNŞ BEBİŞİN VARDIR ÇOK GEÇMİŞ AMA YAP ARTIK OLMADI DR.GİT ..
BİLİRİM VE ÇOK İYİ ANLARIM SENİ AYLARCA O TESTLERİ YAPMIŞ BİRİ OLARAK :KK34:

verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim yarın bi test daha alıp pazar günü ilk idrar ile deneyeceğim.:KK34:
inşallah yüzümüzün güleceği bi haber alırız aslında bugün bile kendimi zor tutuyorum alıp yapmamak için ilk yaptığım testin üzerinden 10 gün geçti çünkü bu arada NYLN hamilelik takvimini okudum bebeğinin göz kapakları ayrılıyo sesini tanıyabilir falan die varya nasıl içim sızladı tüylerim diken diken oldu darısı hayırlısıyla tüm isteyenlerin başına

ilmeh sanada çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın tez zamanda güzel haberler alırız inşallah:KK52:

Amin canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hamilelik o kadar güzel bir duyguki kelimelerle tarifi imkansız. Ama şuda bi gerçek hamile kalınca ohh rahatladım diyemiyosunuz :KK1: Acaba iyimi, bugün niye az oynadı...vb. o kadar çok şey geliyoki aklınıza amma kolaymış eski sorunum diyosunuz :KK1:

Amin canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hamilelik o kadar güzel bir duyguki kelimelerle tarifi imkansız. Ama şuda bi gerçek hamile kalınca ohh rahatladım diyemiyosunuz :KK1: Acaba iyimi, bugün niye az oynadı...vb. o kadar çok şey geliyoki aklınıza amma kolaymış eski sorunum diyosunuz :KK1:

İNŞ RABBİM TÜM BEKLEYENLERE O HARİKA EŞSİZ DUYGUYU YAŞATIR..SENİNDE KUCAĞINA SAĞ SALİM SAĞLIKLI OLARAK ALMAYI NASİP EDER :nazar:
OLSUNDA BİZLERDE SABIRLA BEKLEYELİM BEBİŞİMİZİ :KK34:

O ERKEN OLMUŞ BİRAZ ..BAZILARININ SİLİKTE OLSA ÇIKAR BAZILARININ ZAMANI GEÇER ÇIKMAZ BÜNYE FARKI OLUR..
İNŞ BEBİŞİN VARDIR ÇOK GEÇMİŞ AMA YAP ARTIK OLMADI DR.GİT ..
BİLİRİM VE ÇOK İYİ ANLARIM SENİ AYLARCA O TESTLERİ YAPMIŞ BİRİ OLARAK :KK34:

maalesef kızlar olmadı:KK43:

cumartesi gittim bi heves test aldım yine bu sefer hassas olanlardan aldım yine negatif çıktı çok kötü oldum bütün gün üzüntüden yattım uyudum akşam eşim geldi onu görünce tutamadım kendimi ağladım baya bi günüm hiç geçmez normalde ilk defa bu kadar geçince çok umutlanmışım meğer neyse ağladım boşaldım pazar günüde adet oldum:KK43:

cumartesi gittim bi heves test aldım yine bu sefer hassas olanlardan aldım yine negatif çıktı çok kötü oldum bütün gün üzüntüden yattım uyudum akşam eşim geldi onu görünce tutamadım kendimi ağladım baya bi günüm hiç geçmez normalde ilk defa bu kadar geçince çok umutlanmışım meğer neyse ağladım boşaldım pazar günüde adet oldum:KK43:

Hiç sıkma canını. Hemen olacak diye bi kural yok. Tamamen bünye ve stres ile alakalı. Hiç stres yapma. Rabbim alnına yazdığı zaman aman olmasın dediğinde bile oluyor. Bizim Nisan anneleri topiğinden bi arkadaş var. 1 gecelik korunmama sonrası hamile kalıyor istemeden. Her şeyin bir zamanı vardır üzülme :KK34:

keşke olmasaydı canım ama üzülmek çare değil biliyorum elde değil.inş gelecek ay bebişin seninle olur :KK49:
bu arada bende tam bir hafta önce yani dün hastalandım çok erken oldu ki bu ay umutsuz olmama rağmen bende üzüldüm rabbim tez vakitte bizleride sevindirir inşallahhh

Hiç sıkma canını. Hemen olacak diye bi kural yok. Tamamen bünye ve stres ile alakalı. Hiç stres yapma. Rabbim alnına yazdığı zaman aman olmasın dediğinde bile oluyor. Bizim Nisan anneleri topiğinden bi arkadaş var. 1 gecelik korunmama sonrası hamile kalıyor istemeden. Her şeyin bir zamanı vardır üzülme :KK34:

çokkk tşk ederim ama inanki elimde değil her yumurtlama zamanına kadar rahatım ondan sonra başlıyorum strese..üzerine düşmeden stres yapmadan bebişe kavuşmak daha kolay olacak inş rabbim tüm bekleyenlere tez vakiitte bebişlerini verir:KK49::KK49:

merhabalar ben eylül ayında düşük yasadım kendılıgınden düştü sımdı cocuk ıstedık benım en son sat tarıhım 25 aralık 2013 dü adetlerim duzenlidir 21,01,2014 yada 22,01,2014 adet olucam(olmasam keske hamıle olsam) neyse konuya geleyım ben dayanamdım erkenden kan tahılılı verdım 13,01,2014 adetıme 9-10 gün kala cıkan sonuc 0,100 moralım sıfırlandı tabı sonra ıdrar testı yaptım oda negatıf ya bu deger yukselırmı belım ınanılmaz agrıyor normalde bu kadar agrımazdı uyku halım var ole bana ne olur soyleyın kanda adetıne 9-10 gün kala negatif cıkan ve daha sonra pozitif cıkan varmı 4 gün kaldı bu arada adet gunume

selam kızlar internetten baya araştırdım ama içim rahat etmedi birebir cevap almak istedim 2 buçuk aylık evliyim geçen ay 1 hafta gecikmeyle adet oldum bu ay da 4 gün erken oldum ve kanamam cok az oldu ama kırmızı renkteydi normalde orta derecede bir kanamam olurdu bu seferki bayağı az üstüne görmeden korkuyorum genelde kanamanın kahverengi olduğunu yazmıslar ama bilemedim siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum.

ben 3 aylık evliyim.
internetteki yumurtlama hesaplayıcılarından hesapladığıma göre 23 ünde adet olmam gerekiyordu ama bugün oldum geçen ayda internetteki hesapladığım zaman olmadım erken adet oldum.
acaba lekelenme mi anlayamadım yarın devam edip etmemesine göre anlıcam...................
arkadaşlar artık bebek gelsin istiyorum.eşimde doktora gitmeye yanaşmıyor onu ikna etmem lazım konu oraya gelince inatlaşıyor beni anlamıyor..siz eşinizle böyle şeyler yaşadınız mı...

Kızlar benim adetim hiç gecikmezdi bu ay 3 gün gecikti kan testi yaptım 1,50 çıktı bugün 5. gün hala olmadım bu arada benim yumurtlama tarihim adetime yakın bi tarih 1-2 ay önce kontrole gittim miyom kist falan da yokk acaba o değer artar mı yoksa kadın doğuma gidip muayene mi olayım ne yapsam bilemedim ben yardımcı olur musunuz :KK5:

kızlar ben de aranıza yeni katıldım..biz 1 yıldır evliyiz. artık bebek istiyoruz.. bu ay (ilk kez) korunmasız ilişki yaşadık..adetime de 7 gün kaldı.ateşim yaklaşık 4-5 gündür 37.1 falan.. ayrıca sol kasığımda batmalar oluyor,karnım ağrıyo gaz sancım var.. pazartesidir günde 2-3 posta uyuyorum.kızlar hamilemiyim kii??? hamile olanlar ateşiniz kaçtı merak ettim....cevaplarsanız sevinirim.

kızlar ben de aranıza yeni katıldım..biz 1 yıldır evliyiz. artık bebek istiyoruz.. bu ay (ilk kez) korunmasız ilişki yaşadık..adetime de 7 gün kaldı.ateşim yaklaşık 4-5 gündür 37.1 falan.. ayrıca sol kasığımda batmalar oluyor,karnım ağrıyo gaz sancım var.. pazartesidir günde 2-3 posta uyuyorum.kızlar hamilemiyim kii??? hamile olanlar ateşiniz kaçtı merak ettim....cevaplarsanız sevinirim.

Olabilirsiniz , ALLAH tan umid kesilmez insallah hamilesinizdir. Biraz daga sabirli ve fazla düşünmemeye çalışın daha iyi olur sizi için.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben 3 aylık evliyim.
internetteki yumurtlama hesaplayıcılarından hesapladığıma göre 23 ünde adet olmam gerekiyordu ama bugün oldum geçen ayda internetteki hesapladığım zaman olmadım erken adet oldum.
acaba lekelenme mi anlayamadım yarın devam edip etmemesine göre anlıcam...................
arkadaşlar artık bebek gelsin istiyorum.eşimde doktora gitmeye yanaşmıyor onu ikna etmem lazım konu oraya gelince inatlaşıyor beni anlamıyor..siz eşinizle böyle şeyler yaşadınız mı...

tatlım madem bu kadar gün ler belirsiz adet oluyorsun internetten eczanelerden ovulasyon testleri satılıyor onlardan al ve ne zaman yumutladıgını ören ona göre senle elinle en cok ne zaman yakınlaşacagını anlamıs olursun bende düzensiz adet oluyorum ve bu benim cok işime yaradı

bazen hamilelikte hamilelik ateşi denilen cok sıcak hissedilen zamanlar oluyor tatlım ama bu hamilelikten bir kaç ay sonra başladını biliyorum yani geneli öle olabilir adet tarihinin gesmesini bekle ve bir test yap ancak o zaman gercekten hamile olup olmadını örenmiş olursun

Kızlar Merhaba, yardımınıza ihtiyacım var.
Benim normalde ayın 8'inde adet görmem gerekirdi düzenlidir genelde. Ve adet olmadım, hiçbir adet belirtim de yok. Yaklaşık 10 gündür kasıklarımda bıçak saplanması şeklinde ağrım oluyor ara ara ve sağda solda değil tam ortada. Dün test yaptım henüz adetimi 1 gün geçmişken ve negatif çıktı. Önemli bir not: eşimle korunarak ilişkiye giriyoruz ancak erkekte gelen meni'den önceki sıvıda da canlı meni hücreleri olduğunu bildiğimden şüphe duyuyorum. Bu belirtileri yaşayan var mı?

Kızlar benim adetim hiç gecikmezdi bu ay 3 gün gecikti kan testi yaptım 1,50 çıktı bugün 5. gün hala olmadım bu arada benim yumurtlama tarihim adetime yakın bi tarih 1-2 ay önce kontrole gittim miyom kist falan da yokk acaba o değer artar mı yoksa kadın doğuma gidip muayene mi olayım ne yapsam bilemedim ben yardımcı olur musunuz :KK5:

idrar testi yaptın mı canım bazen hamileliğin cok erken dönemlerde istisnada olsa kanda gözükmüyor biraz daha zaman gectikten sonra idrar testi yaptırman daha mantıklı olur hamile değilsin bile bu aralar cok stresli ve mutsuz günler gecirdiysen adetini oda etkilemiş olabilir tatlım

Kızlar Merhaba, yardımınıza ihtiyacım var.
Benim normalde ayın 8'inde adet görmem gerekirdi düzenlidir genelde. Ve adet olmadım, hiçbir adet belirtim de yok. Yaklaşık 10 gündür kasıklarımda bıçak saplanması şeklinde ağrım oluyor ara ara ve sağda solda değil tam ortada. Dün test yaptım henüz adetimi 1 gün geçmişken ve negatif çıktı. Önemli bir not: eşimle korunarak ilişkiye giriyoruz ancak erkekte gelen meni'den önceki sıvıda da canlı meni hücreleri olduğunu bildiğimden şüphe duyuyorum. Bu belirtileri yaşayan var mı?

bazen adt geciminden bir gün sonra bile negatif cıktıgı oluyor tatlım bir kaç gün gecmesini bekle bir kere daha test yap hamile değilsen bile bazen kadınlarda adet gecikmesi olabiliyor buda normal karsılanıyor doktorlar tarafından ama genede için rahat olsun diye negatif cıktında bir doktora gidip gözükebilirsin kafanda soru işareti kalmasın diye korunsan bile her zaman hamile kalma yüzden oluyor

merhabalar ben eylül ayında düşük yasadım kendılıgınden düştü sımdı cocuk ıstedık benım en son sat tarıhım 25 aralık 2013 dü adetlerim duzenlidir 21,01,2014 yada 22,01,2014 adet olucam(olmasam keske hamıle olsam) neyse konuya geleyım ben dayanamdım erkenden kan tahılılı verdım 13,01,2014 adetıme 9-10 gün kala cıkan sonuc 0,100 moralım sıfırlandı tabı sonra ıdrar testı yaptım oda negatıf ya bu deger yukselırmı belım ınanılmaz agrıyor normalde bu kadar agrımazdı uyku halım var ole bana ne olur soyleyın kanda adetıne 9-10 gün kala negatif cıkan ve daha sonra pozitif cıkan varmı 4 gün kaldı bu arada adet gunume

adet günün gectikten sonra test yap bence derim adet günlerinde genellikle hamile olsan bile negatif cıkıyor zaten

X