Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
cansucum,ayda bir kilo almasının sebebi emmesi değil.. bebekler ilk 5 ay ayda 1 kilo alıyorlar,ama 5.aydan sonra 500 gr kadar alıyorlar. 5.aydan sonra düşüyor yani alımları.. lütfen takma kafanaa.. eylül kilo alacaksa ben tunayı veririm ona :KK1:
:KK1:ver valla kızımaa...canım eylül ilk 3 ay 1 kilo aldı ondan sonraki ay 300 gram aldı ondan sonra sadece ayda 50 gram falan alıyor böle iştee
ıyıkı dogdun o zmannnn:KK9::KK9::KK9:

guzel yıyor canım gene 5-6 kere kaka yapıyorsa dmekkı metabolızma acayıp hızlı bence guzel bır sey..hıc uzulme derım ..egede 3 kere yapardı kakayı sımdı 1-2 arası ..kımı cocuk da 2 -3 gunde bır yapıyor hepsı farklı yanı boyu ıyıyse kıloyu hıc ama hıc takma..pekmezlı kek yap bak eylule gecen egeye yaptım bayıldı yogurtla onu ver hem daha faydalı...

deli kadınnnn:KK1:

valla yesede yapsam canım keşkeeeee.....evet metabolizması baya hızlı bende şans olsa zatii okadar zorla yediridğimi eylül alttan çıkarıyo:KK5:

:KK1:ver valla kızımaa...canım eylül ilk 3 ay 1 kilo aldı ondan sonraki ay 300 gram aldı ondan sonra sadece ayda 50 gram falan alıyor böle iştee

valla yesede yapsam canım keşkeeeee.....evet metabolizması baya hızlı bende şans olsa zatii okadar zorla yediridğimi eylül alttan çıkarıyo:KK5:

kız delı alttan cıkardıkları yedırdıkerın degıl..ona ıse yaramayacak kısmı demekkı faydalısını alıyor hemen..aman olesı daha guzel benım metabolızmam baya yavastır hele unıversıtede kabızlıktan cektıgım kadar hıcbırseyden cekmedım..allahtan ege ole degıl maşallahı var kabızlık sorunumuz olmadı...

:nazar: gördüklerime inanamıyorum tesadüfen bi uğramıştım rüyamı bu herkes burda açtım kapadım hala burda :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ne var ne yok canm topiğimmmmmmmmmmmm
benim bu gün doğum günüm iş yerinde arkadaşlarım öğle arası sürpriz yaptılar mumları üflerken tüm sevdiklerim hep yanımda olsun demiştim bu kadar çabuk gerçekleşeceğini ummuyordum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

iyiki doğdun canımcımmmmmmm

kız delı alttan cıkardıkları yedırdıkerın degıl..ona ıse yaramayacak kısmı demekkı faydalısını alıyor hemen..aman olesı daha guzel benım metabolızmam baya yavastır hele unıversıtede kabızlıktan cektıgım kadar hıcbırseyden cekmedım..allahtan ege ole degıl maşallahı var kabızlık sorunumuz olmadı...

canım altına bukadar yapmasa biraz yarar yedikleri...büyüyünce hanımefendinin çok işine yarayacak ama şimdi bana zor..valla bende doğum yapana kadar hep zayıftım şuan diyetteyimmm herzaman zayıftım tuvalete çok çıkardım şuan zor çıkıyorum...eğer eylülde büyüynce kilo alırsa gebertirim onuu valla:KK47:annem şimdi bana kilo alsa çok kızıyor hamileyken bile kilo aldırtmadı bana neymiş efendim büyüyene kadar çok çektirmişim hiçbişey yememişim şimdide kilo alamamışım aynısnı bende eylüle yapcam:KK1:

:nazar: gördüklerime inanamıyorum tesadüfen bi uğramıştım rüyamı bu herkes burda açtım kapadım hala burda :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ne var ne yok canm topiğimmmmmmmmmmmm
benim bu gün doğum günüm iş yerinde arkadaşlarım öğle arası sürpriz yaptılar mumları üflerken tüm sevdiklerim hep yanımda olsun demiştim bu kadar çabuk gerçekleşeceğini ummuyordum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım ne güzel iyi ki doğrun nice senelereee :KK52: :KK52: :KK52:

ege 18 aylıkken 12-13 ılo arasıydı ..bence kız cocugu ıcın gayet normal bır kılo...sımdı benımkı 13-14 arası 20 aylık...ve apartmanda hala 10 kılo olan yasıtları var...10 kılo ıyı bır kılo yanii

evet bende onu dıyorum ıste normal yanı hanı yemesıne ragmen demıs ya çiğdem onun ıcın dıyorum :)

bencede kız için normal :) zaten boyu fln cok uzadı uzadıkça zayıflıo birde hıc ama hıc yerınde durmuyo nası bı enerjjıyse :)

ay ben mutfaktaydım,içeri bi gittim,öykünün ayağında bi yastık tunayı sallıyor :KK1: bi de benden memeeeee diye meme istiyor :KK1: ben doğurayım bi tane bunlara. baksanıza bakacaklar kardeşlerine :emir_bebek:

hahaha koptummmm :KK9: :KK9: :KK9:

evet topuklu bende koptummm seninkiler büyüdü be çiğdoşş.neslininkide,melteminkide..ayyyyyyyyyyyy darsı başımaaaaaaaaaaaaaa

Günaydın kızlar :) :) :)

Bol bulantılı günümden herkese merhaba gene başladık :KK9: :KK9: :KK9:

Ooooohhhh oooooohhhh bulansın bulansın, bulantı iyidir :21: :21: :21:

günaydınlar :21::21::21::21::21::21::21:,
bugün kızım arkamdan ağladı

He he benimki de gel oğlum seni de okula götüriyim dedim, benden kaçıp anneannesine sarıldı eşşeeeeeeeeeeeekkkkkkkkk :emir_bebek:

Son düzenleme:

He he benimki de gel oğlum seni de okula götüriyim dedim, benden kaçıp anneannesine sarıldı eşşeeeeeeeeeeeekkkkkkkkk :emir_bebek:

eheueheu psikopatca ama bulandıkça hem bunalıyorum hem sevınıyorum az az :KK70:

iyye alamettir her hal diyorum :KK9: :KK9: :KK9:

canım benim ya hayırlı olsun bi türlü kısmet olmadı demek facede engel var açamıyorum

sağol canım olsun gec olsun guc olmasın :KK9: sen naıslsın

şimdi ölede canım büyüdükçe anlayacak seninkide

kokulusundan bi öptüm bakıcısı da gelmişti neyseki
bu arada ben tarzımı değiştiriyorum vipten büssürü kıyafet söledim gelmesini bekliyorum renk renk şeyler aldım geçen yıl hamileydim ya açıyorum dolabı giyecek bişi yok bi değişiklik yapıp klasiklikten kurtulacam

sağol canım olsun gec olsun guc olmasın :KK9: sen naıslsın

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın topikten ayrı olduğum süre zarfında alışverişe dadandım malum burası küçük aradığımız bulunmuyor internet alış verişi iyi oldu bide uzun süre beklemek olmasa

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın topikten ayrı olduğum süre zarfında alışverişe dadandım malum burası küçük aradığımız bulunmuyor internet alış verişi iyi oldu bide uzun süre beklemek olmasa

napayım canım aynıyım ben iş güç falan filan :) ay sorma netten alışveriş olayına

kardesımel bizde dadandık ne bıcım hem de dediğin gibi beklemesi çok problem yaa :KK70:

ohh sen de ıyı yapmıssın begenmedıgını ıade et gıtsın :KK9:

merhaba arkadaşlar,
4 yaşında bir oğlum var, kısmetse 2. bebek için uğraşmaya başladık
SAT 20 nisan BAT da ya 18 ya 19 mayıs :))
hamilelik varsa kanda belli olur mu sizce?
5 tane idrar testi yaptım bu güne kadar hepsi koca bir negatif

aslında acelemiz yok, ama hemen öğrenmek istememin sebbi çok fena hastalandım, dokotr varsa hamilelik bebege dokunmayacak bir antibiyotik verdigini söyledi ama gene de güvenemiyorum

X