Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
sağol canım ben de avatara bayıldım nicki de ondan oturu ole koydum...koydurun kız 3 tan3 koydurun 3 de tutsun sıkı sıkı ıkıncı yuruyenb kres sen ol ...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:inşallah allahım...

anamm yok ben çiğdoş gibi bakamam 3 taneye maşallah çiğdoş bırak 3 taneyi şimdi bidaha düşünüyor maşallah sübhanalalh valla iyi de bakıyor bebişlerine..
benim bi tane olsun öz olsun:) ben anca ona yeterim:)

başlayalımmm :KK52: :KK52: :KK52:

evet canım doğum günümdü inşallaahh hepimize güzellikler getirir çok teşekkür ederimm :KK16: :) :) :)

tamam canım haftaya start veriyorum ben eger kırmızılar gelirse tabi, sende en kısa zamanda startını ver:)
inşallah canım aminnn :KK16:

evetttt 2012 bebişleri ayşe ve nanedennnnnn yok mu arttırann...eee bırde fatoş var:KK1::KK1::KK1:

ohh haydi hepberaber hamiş kalalım tek tek doğuralım valla :))

yeliz nerde bu sabah..ojeler ıcınde kayboldu çıkarın şu kızııııı:KK12::KK12::KK12::KK12:ondan da bebek bekliyoruz 2012 de..:emir_bebek:

yelizzz sende başla yavrum bu ay çalışmalara :))

selammmm kıslarrrrrrrr naıslsınızzz

hatcemm allah kavuştursun cnaımm

nagişşş hayırlı uğurlu olsunn canımmmm hoşgelmiş egemen bebek

nanem hoşgeldin canm inşallahhh tutunurrr bu sefer :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: üçüde tutunsun inşallah:))

ayşemmm full çalış baqqq:))) :emir_bebek:

nesli nbr kız :KK33:

slm canım hoşgeldinnnn:)
hoşbulduk tatlım inşallah...2 tane 3 tane olsun demiyorum artık bitane olsun benim olsun:)

selamm kızlarr hayırlı hafta sonları...

nasılsınız uğrayamadım ne zamandır...faceden bakmak daha kolayıma geliyor ordan takip ediyorum sizleri..

benim oğlanın bu sıralar acayip gaz sancıları var..bu gece sabahladık nasılda kıvranıyo yavrum gaz sancısından..
şimdi yıkadıkta biraz dinlendi uyuyor şimdi..bende fırsat bu fırsat bir bakayım kızlara dedimdi..

dün eşimi yolcu ettim gitti elazığa..bu ayrılık hepsinden daha zordu..eşimin oğlumuza bakıpta ağlaması hala gözümün önünden gitmiyor cok zor ayrıldık allahım kimseyi sevdiğinden ayrı koymasın..birdaha nisanda gelicek nerdeyse 5 ay var..

zaten ilk geldiğinden baya bir bocaladık ben bebeğe adapte olmaya çalışııyorum eşim dersen onunla ilgilenmiyorum diye trip yaptı görseniz ilk 10 gün o kadar kötü gectiki herşey dedim hepmi böyle olucak ama sonra alışınca herşey cok güzel oldu oğlum ben ve eşim cekirdek ailemiz kurulmuştu ama şimdi cekirdeğimizin yarısı uzaklarda...
neyse alışıcaz ne yapalım herşey EGE için sonucta bunlara onun geleceği için katlanıyoruz..

canım zorluklar olacak tabiki çok üzüldüm yazdıklarına aa neyseki toparlamışsınız allahım kavuştursun sizi inşallah çok zorr:nazar::nazar:

günaydınnnnn herkeseee :KK16:
çok özledim sizleri...
ama biraz uzak kalmak iyi geldi gerçekten bana şuan herşey yolunda çok şükür binlerce kez şükür Allahıma...
biz inşallah bu ay tüpbebek tedavisine başlamayı düşünüyoruz...haftaya adet günüm eger zamanında gelirse haftaya başlamış oluyoruz tedaviye...inş bu sefer aynı şeyleri yaşamadan güzel sonuçlar alırız..bana dua edin olurmu kızlar...bu sefer olsun inş...

şerommmmmm bitanemm egemen oğluşumuz doğmuş sonunda maşallah canım ya ohh sırası gelen çatır çatır doğuruyor valla helal olsun sizlere:)
bizi haberdar et durumundan oğluşunun resimlerini görmek istiyorummmm :nazar: :nazar:

hatçem canım benim çok üzüldüm eşinin tekrar göreve gitmesine çok zordur tabiki ama sen bununda üstesinden gelirsin eminim...eşinede çok üzüldüm giderken ağlamış erkeklerin aglamasını beni çok etkilemiştir her zaman :KK43:(Allahım tez zamanda kavuşmanızı nasip eder hep beraber olursunuz bebeginizi beraber büyütürsünüz inş canım...
5 ay kısa bir süre değil ama bebeginle olduktan sonra bütün zamanını onunla geçireceksin anlamıcaksın bile 5 ayın nasıl geçtigini...üzülme sakın canım benim :KK19:

canım hoşgeldinnn nerelerdesin bakem özlettin kendinii ama neyseki bütün işlerini halletmişsin bebiş için sıvamışsın kolları hadi hayırlısı hakkında inşallah bu sefer olurr sag salimm :nazar::nazar::nazar:

kizlarrrrrrrrrrr selamlar,

sero dogurmus :nazar::nazar: egemen bebegimiz dunyaya gelmis ...... Anne ve babayi tebrik ediyorum allah anali babali buyutsun insallahhh, cok zor seyler yasadi sero ama nihayet oglusuna kavustu.....ben de merak ediyorum dogum hikayesini :)

hatice :KK43: canim ya cok zor olacak senin için ama bunun da ustesinden gelirsin, artik oglun yaninda o annesine goz kulak olur....

geri sayim basladi kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrr fistigimin dogum gunune 10 gun kaldiiii :KK52::KK52::KK52::KK52:

selammmm kıslarrrrrrrr naıslsınızzz

hatcemm allah kavuştursun cnaımm

nagişşş hayırlı uğurlu olsunn canımmmm hoşgelmiş egemen bebek

nanem hoşgeldin canm inşallahhh tutunurrr bu sefer :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: üçüde tutunsun inşallah:))

ayşemmm full çalış baqqq:))) :emir_bebek:

nesli nbr kız :KK33:

iyi kız senden naber sen daha gıtmedın mı dr a haaa bak ona gore tıckerını degıstrcem ıstersen tabiii:KK1::KK1:
anamm yok ben çiğdoş gibi bakamam 3 taneye maşallah çiğdoş bırak 3 taneyi şimdi bidaha düşünüyor maşallah sübhanalalh valla iyi de bakıyor bebişlerine..
benim bi tane olsun öz olsun:) ben anca ona yeterim:)

tamam canım haftaya start veriyorum ben eger kırmızılar gelirse tabi, sende en kısa zamanda startını ver:)
inşallah canım aminnn :KK16:

ohh haydi hepberaber hamiş kalalım tek tek doğuralım valla :))

yelizzz sende başla yavrum bu ay çalışmalara :))

hadi bakalım hadi tam gaz devammmm:KK55::KK55::KK55::KK55:ben de 2013 ya da 2014 de aranızdayım tekrardan:KK1::KK1:
slm canım hoşgeldinnnn:)
hoşbulduk tatlım inşallah...2 tane 3 tane olsun demiyorum artık bitane olsun benim olsun:)

hakkıyla bakabılmek onemlı 3-4 -5 degıl yetebılırzsen 10 olsun ama nerde o enerjı calısan kadınlardaaaa:26:
yettimm yettiimmmm :))))))) ben başladımmm bilemmm çalışmalaraaaa :KK1::KK1::KK1: saman altından su yüürütüyomm :KK70:DDD ojelerimden ayrılmam mennnn:KK53::KK53::KK53::KK53:

sinsiiiiii seni hadi bakalım insallah inşallah....bebişin dogarsa ojelerden ayrılcan mecbur..uzun tırnaklar bebekle olmaz kı..kıpır kıpr bebek takılır bırerlerıne ama kısa tırnakla olur tabisiiii fırsat bulur musun bılmem ama...:KK9::KK9::KK9:

sero dogurmus :nazar::nazar: egemen bebegimiz dunyaya gelmis ...... Anne ve babayi tebrik ediyorum allah anali babali buyutsun insallahhh, cok zor seyler yasadi sero ama nihayet oglusuna kavustu.....ben de merak ediyorum dogum hikayesini :)

hatice :KK43: canim ya cok zor olacak senin için ama bunun da ustesinden gelirsin, artik oglun yaninda o annesine goz kulak olur....

geri sayim basladi kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrr fistigimin dogum gunune 10 gun kaldiiii :KK52::KK52::KK52::KK52:

aman az kalmıs yaa....:nazar::nazar:iyi ki doğdun baharrr :nazar::nazar:
Merhaba kizlarrr

merhaba hoşgeldin

iyi kız senden naber sen daha gıtmedın mı dr a haaa bak ona gore tıckerını degıstrcem ıstersen tabiii:KK1::KK1:

hadi bakalım hadi tam gaz devammmm:KK55::KK55::KK55::KK55:ben de 2013 ya da 2014 de aranızdayım tekrardan:KK1::KK1:

hakkıyla bakabılmek onemlı 3-4 -5 degıl yetebılırzsen 10 olsun ama nerde o enerjı calısan kadınlardaaaa:26:

sinsiiiiii seni hadi bakalım insallah inşallah....bebişin dogarsa ojelerden ayrılcan mecbur..uzun tırnaklar bebekle olmaz kı..kıpır kıpr bebek takılır bırerlerıne ama kısa tırnakla olur tabisiiii fırsat bulur musun bılmem ama...:KK9::KK9::KK9:

aman az kalmıs yaa....:nazar::nazar:iyi ki doğdun baharrr :nazar::nazar:

merhaba hoşgeldin
olursa uzatmama zatii bu kadar ugraşmasamda ojesiz çıkmama abiii:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar bu arada şirinlerli takma tırnak setimi yavaştan tamamlıyorumm bakalım begenecekmisinizzz bu aradaaa fiyat olarak ne vereyim sizceee 24 adet tırnak var

Eklentiler

• $SDC15860.jpg
    $SDC15860.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 17
  • $SDC15862.jpg
    $SDC15862.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 18
canım hoşgeldinnn nerelerdesin bakem özlettin kendinii ama neyseki bütün işlerini halletmişsin bebiş için sıvamışsın kolları hadi hayırlısı hakkında inşallah bu sefer olurr sag salimm :nazar::nazar::nazar:

hoşbulduk canım...ay ewet bakalım hayırlısı inşallah canım çok sabırsızlanıyorummmm:)

hoşgeldin idilim naber nasılsın? baharcık napyıo kocaman olmuştur yokmu son resimlerinden bitane koysan da görsem bende :KK16:
oyy kuzumun yaşına tam 10günmü kaldı maşallah ya ne çabuk büyüyolar :nazar: :nazar:

wouwww biz birinciyi doguracakken sizlerde ikinciyi yapın ohhh boş kalmayalım hiç:)))

kesinlikle canım yetebilmek çok önemli benim için çok zor çok..

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar bu arada şirinlerli takma tırnak setimi yavaştan tamamlıyorumm bakalım begenecekmisinizzz bu aradaaa fiyat olarak ne vereyim sizceee 24 adet tırnak var

kızz bayıldım ben bunlara işin ticaretinemi başladın valla brravoo sana :KK9:

kızlarr bide bizim pisicik varya onu kucagıma aldım seviosumm oda kulagıma dogru tırmandı burnuyla kulagımın üstünde daireler çizdi bi yakaladı kulak mememi başladı emmeyeee bide cok cuk sesler çıkarıyo arada bi uykuya dalıyo kımıldayınca yine başlıyo emmeye falan:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hoşbulduk canım...ay ewet bakalım hayırlısı inşallah canım çok sabırsızlanıyorummmm:)

hoşgeldin idilim naber nasılsın? baharcık napyıo kocaman olmuştur yokmu son resimlerinden bitane koysan da görsem bende :KK16:
oyy kuzumun yaşına tam 10günmü kaldı maşallah ya ne çabuk büyüyolar :nazar: :nazar:

wouwww biz birinciyi doguracakken sizlerde ikinciyi yapın ohhh boş kalmayalım hiç:)))

kesinlikle canım yetebilmek çok önemli benim için çok zor çok..

kızz bayıldım ben bunlara işin ticaretinemi başladın valla brravoo sana :KK9:

saol canımm ehh başladım sayılır kıyısından köşesinden bakalım tutacakmıı inşallah tutarda para kazanırım birazzz:KK1::KK1:

X