Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ya işt hala bu sekılde korunanlar var cansu sekıl 1 A....OOOF BEN ICMEDIM AMA AKLIMA GELMEI CIDDEN..DIYOM YA BU ARALAR SALAK GIBIYIM..NASIL OLDU DA DUSUNEMEDIM BIR DE ADAM BANA GUVENDI DUSUN...NORMALDE KONDOM KULLANIYORUZ VE RAHATSIZ DA DEGILIZ AMA BIZIM CMRTESI OLAN OLAY BIRAZ ANLIKTI..OTURMA ODASINDA OLDU....TAAA ODAYA GIDIP KONDOMU ALMAYA USENDIK ACIKCASI BENDE BIRSEY OLMAZ DEDIM...OOOFF OLE ISTE...KADERCIYIM BIRAZ HERHALDE OLURSADA OLUR NAPİİM ZORLANIRIZ AMA KISMET ARTIK..SENI HESAPLARSAK HAMILE KALMA OLASILIGIN COK DUSUK CANIM YA...AMA BENIM BAKICI KIZINA OLE HAMILE KALMIS 3 AYLIKMIS OGLU SUT KORUR DEMIS AMA MALESEF..AMA HEP TAVSIYE EDIYOR EVDEYSEN COK RAHAT OLUR BIR ARADA BUYUR DIYO...DUSUN BI..AMA SUNU ICINCE NE KADAR EMZIREMIYORSUN..?? BEN ELIFE MESAJ ATIYOM GELSIN TOPİĞE...

bakıcın ölemi hamile kalmışşşş ozaman benimde düşükte olsa hamile kalma ihtimalim var..yaa ben hemen istemiyorum kendim için değil valla eylüle yazık olur...daha minnacık hamile kalırsam bebeğimi emziremem ilgilenemem onun bana ihtiyacı var..nesliii ilacı içtikten sonra 6 saat emzirmeyin diyo o sorun değil o 6 saatte sağılmış sütlerden veririmde eczacıı ilacın birini şimdi birinide akşam içsin demiş..ama prospektüte ikisini birden için diooo anlamadımm elif içmişti ya mesela fevzi kaç aylık elif süt korur morur demedi ama bizimde şöle eşim tamamen içime boşalmadı sadece prezervatfiten biraz sızdı kalktım yıkadım hemen...ama çoğu orda kaldııı napsam bilmiyorum ki??

nesli buarada ablamın arkadaşı bu yönetmle korunuyorduu takvim yöntemiylee hamile kaldıı hatta doğurdu bile 5 yıldır böyle korunuyordum artık kesin biliyorduk tarihleri kesin yumurtlamadığım bir dönemde hamile kaldım dio..bence dikkatli olll başka birşeyle korunun...ben kondomdan memnundum ilkdefa yırtıldıı daha önce hep onunla korunmuştukk doğumm konrtol hapı bana ii gelmiyor mecbur eşim kornuyor..

nesliiiiii 40'ı çıktıktan sonra hamile kalan doluuuu millet 2 aylık bebeği varken hamile kalmışşşşş abboooooooooooooooooooowwww:KK53:
http://www.kadinlarkulubu.com/aile-planlamasi/275934-emzirirken-hamile-kalma-sansi-nedir.html
http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-yapanlar/300464-emzirirken-hamile-kalinir.html

yok ben içiyorum nesliiii ben bu riske girememmmmmmmmm:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

ben hayatta yapmam bı daha ya..normalde dıyorum ya kondom la korunuyoruz usengeclıkten oldu...ama bence de iç..hıc ıstemıyorsan ben kalsam bıle ege 15 aylık içecegını ıctı annesutunun...ama eylul daha kucuk...bır gun ezıyet olacak ama bıberonle ıcmezse kasıkla ver ama ıcer endıse etme...sadece memenı arar ondada yalancı emzık alıyorsa problem yok..sen elıfe sor nasıl kullandı eczacılara bakma pek

ben hayatta yapmam bı daha ya..normalde dıyorum ya kondom la korunuyoruz usengeclıkten oldu...ama bence de iç..hıc ıstemıyorsan ben kalsam bıle ege 15 aylık içecegını ıctı annesutunun...ama eylul daha kucuk...bır gun ezıyet olacak ama bıberonle ıcmezse kasıkla ver ama ıcer endıse etme...sadece memenı arar ondada yalancı emzık alıyorsa problem yok..sen elıfe sor nasıl kullandı eczacılara bakma pek

bencede canım hiç riske atmayım ben ama elif dioki şimdi bu ilacıda içip hamile kalan avr aman napim enazından ilacı bile içtim derim..bencede sen hamile kalsan araalrı 2 yaş olur gayet normall ama benim kalmamam lazım...hiç yırtılmayan kondomun dün yırtılmasıda çok ilginçtii elif nediyosun bacım ilacın iksini birdenmi içeyim??
nesli yalancı emzik alıyor eylülll 6 saat idare edecek yoksa o sütten tamamen olabilir yaniii Allah korusun

Son düzenleme:
sen düsünsene bız bunları elin gızlarına nasıl emanet edecez yaa....

yolucam saçını başını o gızlarınnn...:KK33:

selammmm kıslarrrr

ay elif öyle güzel anlattınki bi an kendimi hayal ettim bir an önce bende yaşamak istiyorummm yaaaa

nesli kıs annelik zor iş yaaa nasıl ki kaynanalarımız bize emanet ettiyse sırası gelicek bizde edicez ama hoşgörüyle ama kıskançlıklaa

inşallah canmm..inşsallahhh...

eliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

canım faceye yazdımm...
bu hapı bir senede birden fazla içmeyin diyoduu yorumlardaa...iç birkereliğine birdahada dikkat ett...
süt koruması olayı çoktaa kesin değilmiş..
bende senin gibi topiklere baktımm.aklım çıktı..
bide benim afedersiniz ilişkiden sonra çok değişik uzayan bi akıntım oldu bi kaç kere..
acayip tırstımm..bikaç kişide bu hapı içtiğim halde hamile kaldım yazmışş...
amannnn...:KK53:olurmu olurr.imkansız değil nihayetindee...ertesi gün hemen içtimm..
senin stoğunda çok süt vardı yanlış bilmiyosam iç gitsinnn...
riske atma bencee...stres yapmamış olursunn...tamammııı gülümmm...:KK54:

bencede canım hiç riske atmayım ben ama elif dioki şimdi bu ilacıda içip hamile kalan avr aman napim enazından ilacı bile içtim derim..bencede sen hamile kalsan araalrı 2 yaş olur gayet normall ama benim kalmamam lazım...hiç yırtılmayan kondomun dün yırtılmasıda çok ilginçtii elif nediyosun bacım ilacın iksini birdenmi içeyim??
Nesli yalancı emzik alıyor eylülll 6 saat idare edecek yoksa o sütten tamamen olabilir yaniii allah korusun

ne guzel ege hıc emzık almadı eşşek..hala da ımrenırım emzık tutan bebeklere....ıc canım ıc bence de...

tamam kızlar sağolunn elifim senide çağırttım kusura bakma valla aklım çıktı napim ben ilacı içmeye gidiyorum önce güzelce bi kızımı doyurayım sonra ilacın ikisini birden içeyim..inşallah birdaha bu ilaca ihtiyacım kalmaz elif...ilacı içtikten sonraa 12 saat emzirmem kızımıı ayhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :KK37:

tinker bencede içiyorum ben bunu...sağılmış süt var ama içim rahat etmiyor kendim emzirmem lazım...salak şeyin yırtılacağı tuttu anlamadık gitti yaaa bide eczacı birini sabah birini akşam içsin demiş prospektüsünde ikisini aynı anda için dioooooo

bırını aksam bırırnı sabha mı ehehhe :KK70: ıkısınıı bı anda yutmak gerekıo ben ıcmsıtım 2 kez :KK70: acaip düzen bozuyoo

evet canım aman mutlu olsunlarda işin şakası tabii

bence olmazsın canım prolaktın yuksektır su anda senın baya.sut korumaz derler ama ılk etapta bence koruyabılır ya...adette olmamıssın daha...bence olmaz ama garantıye almak ıstıyorsan hapı ıc derım..sagılmıs sakladıgın sut yok mu ıc...

ay yay burcu bencede cok guzel...erkegını bılmem ama kadınını severım..benım oğlumda başak burcu..tıtız derler ya ne kadar dogru..elınde mendıl sureklı masaları camları sılıyor..anasına cekmemıs hıc..:KK70: dikiş yerlerine gelince çok nadir sızlıyor ama acı seklınde degıl ..agır bır hareket yapınca olabılıyor ama ben su dıkıslerden fazla cekmedım ya..ıkı gun sadece sonra dr un verdıgı ılaçları ıctım hep ..gayet rahattı...

ayy ben deBAŞAKALRI PEK SEVERIM KOCİŞİMDE BASAK AMA KENDINE YIYECEK ICECEK TEMSILIGINE TITIZDIR :KK70:

YA BENIM SU ARA COK ACIO NEDENSE ANLAYAMADIM YAZIN FLN BSIEIM YOKTU AMAA :26:

Takvim yöntemi teorisi spermlerin genital kanalda 3-5 gün yaşadığını varsayar. Ancak spermlerin 7 güne kadar yaşayabileceği bilinmektedir. Bu durumda örnek olarak adet dönemindeyken bile girilen bir ilişkide genital kanala giren spermler, siklusları kısa olan (yani yumurtlaması siklusun 14. gününden önce olan ve böylece siklusları 28 günden kısa süren) bir kadında veya siklusları düzenli olan ama yanlızca o aya özgü olarak tesadüfen yumurtlaması daha erken gerçekleşmiş bir kadında yumurta hücresini bulup gebeliği başlatabilirler. Takvim yönteminin nispeten başarısız bir yöntem olmasının ikinci nedeni de budur.

Kaynak: Regl döneminde ya da bitiminde hamile kalınır mı? - Sayfa 2

evetttt..bu bilgiyi de şu anda okumus bulunmaktayım..hayırlı olsun %25 ihtımalle beklemekteyim.....

HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Son düzenleme:
nesli hadi ben kurtuldum ama sen iş dandinii kızımmm senin hamile kalma olasılığın %50 bence hadi hakkında hayırlısı olsun adıını listelerde görürsek hiç şaşırmayalım:KK1:

kızlar içmiyorum ya nolacaksa olsun...uzman tv'de kağan kocatepe bilee emziren su dahi vermeyen ek gıda vermeyen bir anneysenizz ilk 4 ayy doğum konrtol hapı kadar korur dioo içmiyorum kararımı verdim....

cansucum sen doktorların dahi nededigine bakma benim bi tanıdıgım bebeginin 40 ı çıkmadan hamile kalmıştı dogurdu bile şimdi düşün yaniii..aynı zamanda benimde prolaktinim yüksekken hamile kaldım ki aynı şey emziren kadınla eş deger gibiydim yanii hap iç demiyorum ama eger içmek istersen idil sütünü sagmıştı ve öyle içmişti hatırlatıyımmm bu arada idile o zaman gülen herkezin başına bu kondoım yırtılma olayı gelcek sanırsam :))))

bırını aksam bırırnı sabha mı ehehhe :d ıkısınıı bı anda yutmak gerekıo ben ıcmsıtım 2 kez :d acaip düzen bozuyoo

ayy ben debaşakalrı pek severım kocişimde basak ama kendıne yıyecek ıcecek temsılıgıne tıtızdır :d

ya benım su ara cok acıo nedense anlayamadım yazın fln bsıeım yoktu amaa :26:

asla agır kaldırmaman lazım canım dıkısler yenıyse ben bu aralar egeyı kaldırıyorum 12 bucuk kılo kendılerı belkıde belım ondan agrıyordur

cansucum sen doktorların dahi nededigine bakma benim bi tanıdıgım bebeginin 40 ı çıkmadan hamile kalmıştı dogurdu bile şimdi düşün yaniii..aynı zamanda benimde prolaktinim yüksekken hamile kaldım ki aynı şey emziren kadınla eş deger gibiydim yanii hap iç demiyorum ama eger içmek istersen idil sütünü sagmıştı ve öyle içmişti hatırlatıyımmm bu arada idile o zaman gülen herkezin başına bu kondoım yırtılma olayı gelcek sanırsam :))))

hahahahahhahaha...evet benım basıma gelmedı ama olabılır ya....yelız oje yok mu bugün?????

selam kızlarr..sabahtan beri giriyorum giriyorum yazamıyorumm..fevzi gündüzleri rahat vermiyorr peekk...
depresyon modundayım bugün...:KK53:
eşime kızgınımm..kavga edicem ama oralı olmmuyorr.. :KK1:biliyo haklıyımm..
yelizcim sende kavga etmişinn..nedir bu heriflerden çektiğimizzz behh...:KK6:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31: bi bilsem

nesli hadi ben kurtuldum ama sen iş dandinii kızımmm senin hamile kalma olasılığın %50 bence hadi hakkında hayırlısı olsun adıını listelerde görürsek hiç şaşırmayalım:KK1:

yok kız hersey mukemmel olursa dahi %30 dıyorlarr....:)) eee hersey mukemmel degıldır ben de rahım agzında yara var ...üşütmem de vardır belkiii..hadi bir de kist olsa....:))))))))% 50 değil..bır de tek deneme yanı çok dusuk ıhtımal ama olmaz olmaz deme olmaz olmaz....

hahahahahhahaha...evet benım basıma gelmedı ama olabılır ya....yelız oje yok mu bugün?????

vallahi en çok ben gülmüştümmm :))))) yandım bebegim olursaaa ayda bir patır patır patlatırım artıkın :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: var ama foto makinam yanımda diil aceleyle çıkınca unuttum ama zaten dün öyle ahım şahım bişey yapmadıydım kedi çizdim bidene :))) yarın kısmet olursa ve yapabilirsem kayıp balık nemoyu yapıcam msj larını gece gördüm :)))

kızlarrr dün akşam kazaya kurban gittimmmm şuanda elimde ertesi gün hapııı ben ona bakıyorum o bana...salak kondom yırtıldıııı:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:doğum yapalı 53 gün oldu hamile kalırmıyım yaa daha adet falan olmadım doğum kanamam bile yeni bitti içeyimmi bu ilacııı ama bebeğimi emziremeyeceğim..eliffffffff bana bi yardımmm sen tecrübelisin bu konuda yawrummm telimide açamıyorum şarjım kayıpppp hadii kızlar bana çabuk cvp geç kalmadan içmem lazım şu ilacııı:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

:KK1::KK1::KK1::KK1: kardeşimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sen de bendensinnnnn

seliz bahar bütün gece yattığı için ben yatırmadan önce emzirmiştim ve sonra da içtim o ertesi gün hapını allahtan uyanmadı yaniii......
ama eylül uyanıyor mu geceleri bilmem artıkkkk ........ eheheheheheh cok mu yuklendiniz kızzz

vallahi en çok ben gülmüştümmm :))))) yandım bebegim olursaaa ayda bir patır patır patlatırım artıkın :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Var ama foto makinam yanımda diil aceleyle çıkınca unuttum ama zaten dün öyle ahım şahım bişey yapmadıydım kedi çizdim bidene :))) yarın kısmet olursa ve yapabilirsem kayıp balık nemoyu yapıcam msj larını gece gördüm :)))

yuppiii...arka fonunu da mavi yap bence..gerçi sanatçının işine karısılmaz ama bak bu çicgı fılm kahramanları çok hozuma gıttı ..keşke yapabılsem ama ılk once bakımlı llerımın olması lazım kı bu kışta bu sobalar varken ve ben her gun odun komurle ugrasırken zor bıraz....:KK43: yazın bol bol surdum de artık sobalr kalkana kadar beklıyecegız....

X